Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2017-12-13
A szerdai és a csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

december 13., szerda:

    M4 Sport

 9.30: Úszás, rövidpályás Eb, Koppenhága, előfutamok

16.15: Vízilabda, női ob I, FTC - Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics 

18.00: Labdarúgás, klubvilágbajnokság, Egyesült Arab Emírségek, elődöntő: al-Dzsazira - Real Madrid 

 

    Duna World

17.00: Úszás, rövidpályás Eb, Koppenhága, elődöntők, döntők

 

    Sport 1

17.15: Kézilabda, női vb, negyeddöntő, Hollandia-Csehország 

20.15: Kézilabda, női vb, negyeddöntő, Norvégia-Oroszország

 

    Sport 2

12.00: Lóverseny, futam

20.00: Ökölvívás, profi gála, Bethnal Green, Katie Taylor-Jessica McCaskill

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

12.20: Hódeszka, világkupa, Val Thorens, Franciaország

14.00 és 20.00: Sznúker, Skót Open, Glasgow

 

    Eurosport 2

18.15: Labdarúgás, német Bundesliga, Hoffenheim-VfB Stuttgart

20.30: Labdarúgás, német Bundesliga, Bayern München-1. FC Köln 

 

    Digisport 1

17.25: Labdarúgás, Olasz Kupa, Fiorentina-Sampdoria

20.45: Labdarúgás, Olasz Kupa, AC Milan-Hellas Verona

 

    Digisport 2

18.45: Kosárlabda, női Európa Kupa, Győr-Szekszárd

21.00: Labdarúgás, Francia Ligakupa, Strasbourg-PSG

 

    Digisport 3

18.40: Labdarúgás, Francia Ligakupa, Rennes-Marseille

20.45: Labdarúgás, skót bajnokság, Hibernian-Glasgow Rangers

 

    Spíler TV

20.30: Labdarúgás, angol Premier League, West Ham United-Arsenal

 

 

december 14., csütörtök:

    M4 Sport

 9.30 és 17.00: Úszás, rövidpályás Eb, Koppenhága, előfutamok és elődöntők, döntők

20.00: Futsal, NB I, Dunaferr-FTC

 

    Sport 1

20.00: Darts, PDC-világbajnokság

 

    Sport 2

12.00: Lóverseny, futam

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

14.00: Sílövészet, világkupa, női váltó, Franciaország

20.00: Sznúker, Skót Open, Glasgow

 

    Eurosport 2

14.00: Sznúker, Skót Open, Glasgow

 

     Digisport 1

18.00: Kosárlabda, női Európa Kupa, Aluinvent DVTK Miskolc-Bydgoszcz 

21.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, Lazio-Cittadella

 

     Digisport 2

19.00: Kézilabda, Bundesliga, Rhein Neckar Löwen-Füchse Berlin

20.45: Kosárlabda, férfi Euroliga, Real Madrid-Barcelona

 

     Digisport 3

18.45: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Zalgiris Kaunas

 

    Spíler TV

 4.00: Jégkorong, NHL, Vancouver Canucks-Nashville Predators

 

Forrás: MTI