Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap

2017-11-17
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

november 17., péntek:

    M4 Sport

 6.15: Autósport, túraautó-világbajnokság, időmérő edzés, Makaó

 

    Sport 2

13.00: Lósport, futam

19.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Vardar Szkopje-Thüringer HC

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

12.30: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj

17.45: Síugrás, vk, Wisla

20.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Franciaország

 

    Eurosport 2

15.00, 17.00 és 18.15: Műkorcsolya, Grand Prix, Franciaország

20.30: Labdarúgás, Bundesliga, VfB Stuttgart-Borussia Dortmund

 

    Digisport 1

15.00: Tenisz, ATP-világbajnokság, London

20.45: Labdarúgás, Ligue 1, Amiens-AS Monaco

 

    Digisport 2

19.00: Labdarúgás, Ligue 1, Lille-St. Étienne

21.00: Tenisz, ATP-világbajnokság, London

 

    Digisport 3

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Fenerbahce

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Valencia

 

 

november 18., szombat:

    M4 Sport

 6.45: Autósport, túraautó-világbajnokság, 1. futam, Makaó

 8.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Szöul

13.30: Kézilabda, férfi NB I, Komló-Ferencváros

15.30: Labdarúgás, NB I, Újpest-Bp. Honvéd

17.45: Vízilabda, férfi ob I, FTC-PQS Waterpolo - Szolnoki Dózsa

19.30: Labdarúgás, NB I, Debrecen-Videoton

 

    Sport 1

11.45: Autósport, TCR-sorozat, Dubaj, 1. és 2. futam

14.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Győri Audi ETO KC-Brest Bretagne

17.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Telekom Veszprém-PSG

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Real Madrid

 

    Sport 2

11.00: Úszás, rövidpályás világkupa, Szingapúr, 1. nap

13.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Alavés

16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Leganés-Barcelona

18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Celta Vigo

 

    Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 6.45: Autósport, túraautó-világbajnokság, 1. futam, Makaó

 8.00 és 12.30: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj

10.30 és 11.30: Szánkó, világkupa, Innsbruck

15.45: Síugrás, világkupa, Wisla

17.45: Autósport, World Endurance, Bahrain

20.45: Műkorcsolya, Grand Prix, Franciaország

 

    Eurosport 2

 7.00: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj

 9.00: Curling, Európa-banokság, Norvégia-Oroszország

13.00: Szánkó, világkupa, Innsbruck

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Augsburg

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Mönchengladbach

21.00: Rögbi, felkészülési mérkőzés, Franciaország - Dél-Afrika

 

    Digisport 1

15.00: Tenisz, ATP-világbajnokság, London

18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Lazio

20.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-AC Milan

 

    Digisport 2

13.30: Labdarúgás, skót bajnokság, Ross County-Celtic

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Nantes

21.00: Tenisz, ATP-világbajnokság, London

 

    Digisport 3

14.55: Rögbi, felkészülési mérkőzés, Olaszország-Argentína

18.00: Labdarúgás, belga bajnokság, Mouscron-Anderlecht

20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon-Troyes

 

    Spíler TV

 1.35: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Detroit Red Wings-Buffalo Sabres

13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Tottenham Hotspur

16.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Manchester City

18.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Newcastle United

20.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Dallas Stars-Edmonton Oilers

 

november 19., vasárnap:

 

    M4 Sport

 3.30: Autósport, túraautó-világbajnokság, 2. futam, Makaó

 6.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Szöul

13.00: Labdarúgás, NB II, Kisvárda-MTK Budapest

18.00: Kosárlabda, Egis Körmend-Szolnoki Olaj

 

    Sport 1

 4.00 és 6.00: Küzdősport, UFC, Fabricio Werdum-Marcin Tybura

12.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, Grundfos Tatabánya-Chambery

14.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Larvik - FTC-Rail Cargo Hungaria

16.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, MOL-Pick Szeged - Barcelona

19.00: Kézilabda, férfi EHF Kupa, CYEB Budakalász-Helvetia Anaitasuna

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Villarreal

 

    Sport 2

11.00: Úszás, rövidpályás világkupa, Szingapúr, 2. nap

16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Valencia

19.00: Amerikaifutball, NFL, Minnesota Vikings-Los Angeles Rams

22.30: Amerikaifutball, NFL, Oakland Raiders-New England Patriots

 

    Sport M

10.30 és 13.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 3.30: Autósport, túraautó-világbajnokság, 2. futam, Makaó

10.15, 11.45 és 13.45: Szánkó, világkupa, Innsbruck

14.45: Síugrás, világkupa, Wisla

 

    Eurosport 2

 9.00: Curling, Európa-banokság, Németország-Svájc

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke-Hamburg

18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-Hannover

 

    Digisport 1

12.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-Genoa

15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Juventus

18.50: Tenisz, ATP-világbajnokság, döntő, London

 

    Digisport 2

15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, SPAL-Fiorentina

18.00: Kézilabda, női EHF Kupa, DVSC-TVP - SCM Craiova

20.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Atalanta

 

    Digisport 3

15.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Caen-Nice

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Montpellier

21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Marseille

 

    Spíler TV

 1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Montreal Canadiens-Toronto Maple Leafs

16.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-West Ham United

23.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Carolina Hurricanes-New York Islanders

 

Forrás: MTI