Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap

2019-01-25
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

január 25., péntek:

    M4 Sport

10.45: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Minszk, jégtánc rövidprogram

17.15: Kézilabda, férfi világbajnokság, elődöntő, Dánia-Franciaország, Hamburg

20.15: Kézilabda, férfi világbajnokság, elődöntő, Németország-Norvégia, Hamburg

 

    Sport 1

20.15: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha BSC-Schalke 04

 

    Eurosport 1

 8.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne, női páros döntő, Babos, Mladenovic-Stosur, Csang Suaj

 9.15: Tenisz, Australian Open, Melbourne, férfi elődöntő, Djokovic-Pouille

14.15: Sílövészet, világkupa, Antholz-Anterselva

17.00: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Minszk, női kűr

 

    Eurosport 2

 8.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne

 9.45: Síugrás, világkupa, Szapporó

11.00: Alpesi sí, világkupa, férfi szuperóriás-műlesiklás, Kitzbühel

13.30: Szánkó, világbajnokság, Winterberg

21.00: Kerékpár, 6 napos verseny, Berlin, 2. nap

 

    Digisport 1

17.45: Jégkorong, osztrák liga, Fehérvár AV19-Medvescak Zagreb

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Lille

 

    Digisport 2

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-CSZKA Moszkva

 

    Digisport 3

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Bayern München

 

január 26., szombat:

    M4 Sport

 9.00: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Minszk, férfi szabadprogram

17.15: Kézilabda, férfi világbajnokság, a 7. helyért, Spanyolország-Egyiptom, Herning

20.15: Kézilabda, férfi világbajnokság, az 5. helyért, Horvátország-Svédország, Herning

 

    Sport 1

14.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Odense-Breszt

17.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Metz - Rosztov-Don

19.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Győri Audi ETO KC-CSM Bucuresti

 

    Sport 2

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Dortmund-Hannover

18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Werder Bremen-Eintracht Frankfurt

 

    Eurosport 1

 3.00 és 9.30: Tenisz, Australian Open, Melbourne, női döntő, Oszaka-Kvitova

14.00: Északi összetett, világkupa, Trondheim

15.15: Sílövészet, világkupa, Antholz-Anterselva

16.15: Szánkó, világbajnokság, Winterberg

20.00: Autósport, Formula-E, 3. forduló, Santiago

 

    Eurosport 2

 7.45: Síugrás, világkupa, Szapporó

10.00: Alpesi sí, világkupa, női lesiklás, Garmisch-Partenkirchen

11.30: Alpesi sí, világkupa, férfi lesiklás, Kitzbühel

13.30: Sílövészet, világkupa, Antholz-Anterselva

14.15: Sífutás, világkupa, Ulricehamn

15.00: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Minszk

18.30: Síakrobatika, világkupa, Blue Mountain

19.30: Síakrobatika, világkupa, Tremblant

20.55: Kerékpár, 6 napos verseny, Berlin, 3. nap

 

    Digisport 1

14.55: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Cagliari

17.15: Röplabda, férfi MEVZA Kupa, Kazincbarcika-Posojilnica

20.10: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Napoli

 

    Digisport 2

17.55: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Udinese

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon-Monaco

 

    Digisport 3

16.55: Labdarúgás, török bajnokság, Göztepe-Galatasaray

19.55: Motorsport, SuperEnduro-vb, Spanyolország

 

    Spíler2 TV

16.00: Labdarúgás, La Liga, Atlético Madrid-Getafe

18.15: Labdarúgás, La Liga, Leganés-Eibar

20.30: Labdarúgás, La Liga, Valencia-Villarreal

 

január 27., vasárnap:

    M4 Sport

12.45: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Minszk, gála

14.15 és 17.15: Kézilabda, férfi világbajnokság, a 3. helyért és döntő, Herning

 

    Sport 1

 0.00: Kosárlabda, NBA, New Orleans Pelicans-San Antonio Spurs

13.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Thüringer HC - FTC-Rail Cargo Hungaria

19.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Buducsnoszt-Köbenhavn

21.30: Kosárlabda, NBA, Los Angeles Clippers-Sacramento Kings

 

    Sport 2

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-VfB Stuttgart

18.00: Labdarúgás, Bundesliga, Düsseldorf-RB Leipzig

21.00: Amerikaifutball, NFL, Pro Bowl

 

    Eurosport 1

 5.00 és 9.30: Tenisz, Australian Open, Melbourne, férfi páros és egyes döntő

13.00 és 15.30: Sílövészet, világkupa, Antholz-Anterselva

13.30: Alpesi sí, világkupa, férfi műlesiklás, Kitzbühel

16.15: Szánkó, világbajnokság, Winterberg

 

    Eurosport 2

 8.45: Északi összetett, világkupa, Trondheim

10.30: Alpesi sí, világkupa, férfi műlesiklás, Kitzbühel

11.30: Alpesi sí, világkupa, női szuperóriás-műlesiklás, Garmisch-Partenkirchen

13.00: Szánkó, világbajnokság, Winterberg

14.15: Sífutás, világkupa, Ulricehamn

17.45: Kerékpár, 6 napos verseny, Berlin, 4. nap

22.30: Kerékpár, Vuelta a San Juan, 1. szakasz

 

    Digisport 1

12.25: Labdarúgás, Serie A, Chievo-Fiorentina

14.40: Labdarúgás, Serie A, Atalanta-AS Roma

17.40: Labdarúgás, Serie A, Torino-Internazionale

20.10: Labdarúgás, Serie A, Lazio-Juventus

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, Serie A, Bologna-Frosinone

17.15: Jégkorong, szlovák Extraliga, MAC Újbuda-DVTK Jegesmedvék

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Rennes

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Caen

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Amiens-Lyon

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-Angers

 

    Spíler1 TV

 2.00: Jégkorong, NHL, All Star-mérkőzés

 

    Spíler2 TV

16.15: Labdarúgás, La Liga, Girona-FC Barcelona 

18.15: Labdarúgás, La Liga, Athletic Bilbao-Real Betis

20.45: Labdarúgás, La Liga, Espanyol-Real Madrid

 

Forrás: MTI