Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap

2018-12-28
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

december 28., péntek:

    M4 Sport

18.00: Jégkorong, Erste Liga, Dunaújváros-Ferencváros

 

    Sport 1

13.30 és 20.00: Darts, PDC-világbajnokság, London

 

    Sport 2

15.00: Jégkorong, Spengler Kupa, Metalurg Magnyitogorszk - KalPa

20.15: Jégkorong, Spengler Kupa, Team Canada - Nürnberg

 

    Eurosport 1

10.15 és 13.00: Alpesi sí, vk, női óriás-műlesiklás, 1. és 2. futam, Semmering

11.30: Alpesi sí, vk, férfi lesiklás, Bormio

 

    Digisport 1

18.30: Jégkorong, osztrák bajnokság, Fehérvár AV19-Vienna Capitals

 

    Digisport 2

18.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Real Madrid

20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Bayern München-Buducsnoszt

 

    Digisport 3

19.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Panathinaikosz-CSZKA Moszkva

 

 

december 29., szombat:

    M4 Sport

17.30: Kézilabda, női NB I, Kisvárda-Érd

 

    Sport 1

13.30 és 20.00: Darts, PDC-világbajnokság, London

 

    Sport 2

15.00 és 20.15: Jégkorong, Spengler Kupa, középdöntők

23.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Milwaukee Bucks-Brooklyn Nets

 

    Eurosport 1

10.15 és 13.15: Alpesi sí, vk, női műlesiklás, 1. és 2. futam, Semmering

11.30: Alpesi sí, vk, férfi szuperóriás-műlesiklás, Bormio

14.30: Sífutás, vk, szabadstílusú sprint, Toblach

16.15: Síugrás, Négysáncverseny, selejtező, Oberstdorf

18.15 és 19.30: Sílövészet, World Team Challenge, Gelsenkirchen

 

    Eurosport 2

10.30: Tenisz, Hopman Kupa, Perth

 

    Digisport 1

12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Sampdoria

14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Internazionale

17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, SSC Napoli-Bologna

20.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-SPAL

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma-AS Roma

 

    Spíler1 TV

 1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Columbus Blue Jackets-Toronto Maple Leafs

16.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Wolverhampton Wanderers

18.30: Labdarúgás, angol bajnokság, FC Liverpool-Arsenal

22.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Winnipeg Jets-Minnesota Wild

 

december 30., vasárnap:

    M4 Sport

15.00: Jégkorong, Erste Liga, UTE-Vienna Capitals

18.00: Kosárlabda, férfi NB I, ZTE-Körmend

 

    Sport 1

 4.00: Küzdősport, UFC, Jon Jones-Alexander Gustafsson

20.00: Darts, PDC-világbajnokság, elődöntők, London

 

    Sport 2

15.00: Jégkorong, Spengler Kupa, elődöntő

19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, New England Patriots-New York Jets

22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Washington Redskins-Philadelphia Eagles

 

    Eurosport 1

12.30: Sífutás, vk, női szabadstílusú 10 km, Toblach

14.30: Sífutás, vk, férfi szabadstílusú 15 km, Toblach

16.15: Síugrás, Négysáncverseny, Oberstdorf

 

    Eurosport 2

10.30: Tenisz, Hopman Kupa, Perth

 

    Digisport 1

 5.00: Tenisz, WTA-torna, Sencsen

17.15: Jégkorong, osztrák bajnokság, Fehérvár AV19-Linz

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Torino

 

    Spíler1 TV

 1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Tampa Bay Lightning-Montreal Canadiens

13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Chelsea

15.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Manchester City

17.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Bournemouth

 

Forrás: MTI