Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap

2018-05-11
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

május 11., péntek:

    M4 Sport

10.45 és 14.45: Forma-1, Spanyol Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés

17.45: Röplabda, női NB I, döntő, 4. mérkőzés, Nyíregyháza-Békéscsaba

22.00: Ökölvívás, Magyar Ring Gála, Szentes

 

    Sport 1

18.15: Kézilabda, női EHF Kupa, döntő, visszavágó, SCM Craiova-Vipers Kristiansand

 

    Eurosport 1

13.15: Kerékpár, Giro d'Italia, 7. szakasz

 

    Eurosport 2

17.30: Autósport, túraautó-vk, időmérő, Nürburgring

 

    Digisport 1

13.00 és 17.00: Tenisz, ATP-torna, Madrid

15.00: Tenisz, WTA-torna, Madrid

 

    Digisport 2

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Guingamp-Marseille

 

    Digisport 3

20.00: Tenisz, WTA-torna, Madrid

 

május 12., szombat:

    M4 Sport

10.30: Autósport, túraautó-vk, futam, Nürburgring

12.30: Kézilabda, férfi NB I, döntő, 1. mérkőzés, Szeged-Veszprém

14.45: Forma-1, Spanyol Nagydíj, időmérő edzés, Barcelona

16.30: Labdarúgás, NB I, DVSC-DVTK

19.00: Labdarúgás, NB I, Ferencváros-Vasas

 

    Sport 1

15.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, elődöntő, CSM Bucuresti-Győri Audi ETO

17.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, elődöntő, Rosztov-Don - Vardar Szkopje

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Celta Vigo

 

    Sport 2

12.15: Jégkorong, világbajnokság, Szlovákia-Svédország

16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Leganés

18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Sevilla

20.30: Jégkorong, világbajnokság, Kanada-Finnország

 

    Eurosport 1

11.00 és 12.00: Autósport, túraautó-vk, futam, Nürburgring

13.15: Kerékpár, Giro d'Italia, 8. szakasz

 

    Eurosport 2

10.30 és 13.00: Motorsport, superbike-vb, superpole és futam, Imola

12.15, 14.00 és 17.45: Motorsport, endurance-vb, Diósförgepatony (Orechova Poton)

15.15: Labdarúgás, német bajnokság

 

    Digisport 1

14.55: Röplabda, férfi Bajnokok Ligája, elődöntő, Kedzierzyn-Kozle - Civitanova

17.55: Röplabda, férfi Bajnokok Ligája, elődöntő, Perugia - Kazany

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-St. Étienne

 

    Digisport 2

16.00: Tenisz, ATP-torna, elődöntő, Madrid

18.30: Tenisz, WTA-torna, döntő, Madrid

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Sassuolo

 

    Digisport 3

17.40: Rögbi, Bajnokok Kupája

21.00: Tenisz, ATP-torna, elődöntő, Madrid

 

    Spíler1 TV

 2.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, Tampa Bay Lightning-Washington Capitals

10.25, 10.50 és 12.55: Motorsport, superbike-vb, superpole és futam, Imola

13.55 és 14.20: Motorsport, supersport-vb, superpole, Imola

19.00: Motorsport, salakmotor-vb, Lengyelország

 

május 13., vasárnap:

    M4 Sport

10.30: Autósport, GP3, Spanyol Nagydíj, 2. futam, Barcelona

10.30: Forma-2, Spanyol Nagydíj, futam, Barcelona

15.00: Forma-1, Spanyol Nagydíj, futam, Barcelona

17.30: Vízilabda, férfi ob 1, döntő, 1. mérkőzés, Ferencváros-Szolnok

19.15: Labdarúgás, NB II, MTK-Győr

 

    Sport 1

 4.00: Küzdősport, UFC, Amanda Nunes-Raquel Pennington, Rio de Janeiro

15.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, a 3. helyért

17.30: Kézilabda, női bajnokok ligája, döntő

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Barcelona

 

    Sport 2

16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Málaga

20.15: Jégkorong, világbajnokság, Svájc-Svédország

 

    Eurosport 1

13.15: Kerékpár, Giro d'Italia, 9. szakasz

23.00: Kerékpár, kaliforniai körverseny, 1. szakasz

 

    Eurosport 2

11.30: Motorsport, supersport-vb, Imola

12.30: Autósport, Porsche szuperkupa, Barcelona

13.30, 15.00 és 16.00: Motorsport, motokrossz-vb, Lettország

22.00: Labdarúgás, észak-amerikai bajnokság, Portland Timbers-Seattle Sounders FC

 

    Digisport 1

12.25: Kézilabda, német bajnokság, Melsungen-Erlangen

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-Lazio

17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Atalanta

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Juventus

 

    Digisport 2

14.55: Röplabda, férfi Bajnokok Ligája, bronzmérkőzés

18.30: Tenisz, ATP-torna, döntő, Madrid

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Chievo

17.55: Röplabda, férfi Bajnokok Ligája, döntő

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Napoli

 

    Spíler1 TV

11.25: Motorsport, supersport-vb, futam, Imola

10.25 és 12.55: Motorsport, superbike-vb, futam, Imola

15.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Huddersfield-Arsenal

 

Forrás: MTI