Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap

2019-09-13
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

szeptember 13., péntek:

     M4 Sport

10.00 és 14.00: Kosárlabda, férfi vb, Kína, elődöntők

18.00: Kézilabda, női NB I, Ferencváros-Dunaújváros

 

    Sport 1

20.00: Lósport, Kincsem+

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Düsseldorf-Wolfsburg

 

    Sport 2

19.30: Labdarúgás, török bajnokság, Galatasaray-Kasimpasa

 

    Eurosport 1

 7.55: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj

15.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 19. szakasz

20.00: Kerékpár, Quebec GP

 

    Eurosport 2

13.25: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj

 

    Digisport 1

 9.00: Tenisz, WTA-torna, Nancsang

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Amiens-Lyon

 

    Digisport 2

 8.00: Tenisz, WTA-torna, Csengcsou

17.45: Jégkorong, szlovák bajnokság, DVTK Jegesmedvék-Zvolen

 

    Digisport 3

 8.00: Tenisz, WTA-torna, Hirosima

18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Angers

 

    Spíler1 TV

 8.55, 9.50 és 10.50: Motorsport, San Marinó-i Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 1. szabadedzés

13.10, 14.05 és 15.05: Motorsport, San Marinó-i Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 2. szabadedzés

 

    Spíler2 TV

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Mallorca-Athletic Bilbao

 

szeptember 14., szombat:

    M4 Sport

 9.40: Autósport, túraautó vk, Kínai Nagydíj, 1. futam

11.00: Tenisz, Davis Kupa, Magyarország-Ukrajna

14.35: Kosárlabda, férfi vb, Kína, az 5. helyért

17.00: Labdarúgás, NB I, Honvéd-Fehérvár

19.30: Labdarúgás, NB I, Paks-Ferencváros

 

    Sport 1

15.00: Kézilabda, férfi BL, csoportkör, Csehovszkije Medvegyi-Wisla Plock

16.45: Kézilabda, férfi BL, csoportkör, MOL-Pick Szeged-Barcelona

19.45: Kézilabda, férfi BL, csoportkör, PPD Zagreb-PSG

 

    Sport 2

15.00: Lóverseny, Kincsem+

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Dortmund-Leverkusen

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Bayern München

 

    Eurosport 1

 9.25: Autósport, túraautó vk, Kínai Nagydíj, 1. futam

12.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 20. szakasz

18.00: Lósport, Global Champions Tour, St. Tropez

 

    Eurosport 2

 7.55 és 13.25: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj

19.10: Tánc, breaktánc, Budapest

 

    Digisport 1

 4.30: Tenisz, WTA-torna, Hirosima, elődöntők

13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Newcastle

17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Sampdoria

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Udinese

 

    Digisport 2

10.00: Tenisz, WTA-torna, Nancsang

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Juventus

17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Strasbourg

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Metz

 

    Digisport 3

 8.00: Tenisz, WTA-torna, Csengcsou

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Nice

 

    Spíler1 TV

 8.55, 9.50 és 10.50: Motorsport, San Marinó-i Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 3. szabadedzés

12.35 és 13.00: Motorsport, San Marinó-i Nagydíj, Moto3, időmérők

13.30, 14.10 és 14.35: Motorsport, San Marinó-i Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés, időmérők

15.05 és 15.30: Motorsport, San Marinó-i Nagydíj, Moto2, időmérők

15.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Leicester City

17.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Norwich-Manchester City

 

    Spíler2 TV

12.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Levante

15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Leganés-Villarreal

18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Atlético Madrid

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Valencia

 

szeptember 15., vasárnap:

 8.30: Autósport, túraautó vk, Kínai Nagydíj, 2. futam

10.00: Kosárlabda, férfi vb, Kína, bronzmérkőzés

14.00: Kosárlabda, férfi vb, Kína, döntő

18.00: Labdarúgás, NB II, Szeged-Csákvár

 

    Duna World

11.00: Tenisz, Davis Kupa, Magyarország-Ukrajna

 

    Sport 1

 2.00: Küzdősport, UFC, Donald Cerrone-Justin Gaethje, Vancouver

13.30: Kézilabda, német bajnokság, Hannover-Bergischer

16.30: Kézilabda, férfi BL, csoportkör, Veszprém-Motor Zaporizzsja

21.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, Boavista-Sporting

 

    Sport 2

15.00: Lóverseny, Kincsem+

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Freiburg

19.00: Amerikaifutball, NFL, Green Bay Packers-Minnesota Vikings

22.30: Amerikaifutball, NFL, Los Angeles Rams-New Orleans Saints

 

    Eurosport 1

 8.15 és 9.15: Autósport, túraautó vk, Kínai Nagydíj, 2. futam és 3. futam

14.30: Kerékpár, madridi női egynapos verseny

17.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 21. szakasz

20.30: Kerékpár, Montreal GP

 

    Eurosport 2

 6.00 és 7.00: Motorsport, motokrossz-vb, MX2 és MXGP, Kína

 7.55 és 13.25: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj, döntő

18.25: Kosárlabda, 3x3-as verseny, döntők, Budapest

 

    Digisport 1

 4.30: Tenisz, WTA-torna, Hirosima, döntő

10.00: Tenisz, WTA-torna, Nancsang, döntő

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Atalanta

14.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Bournemouth-Everton

17.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Arsenal

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Helleas Verona-AC Milan

 

    Digisport 2

 8.00: Tenisz, WTA-torna, Csengcsou, döntő

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, SPAL-Lazio

17.15: Jégkorong, szlovák Extraliga, MAC Újbuda-DVTK Jegesmedvék

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Marseille

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Reims

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Sassuolo

 

    Spíler1 TV

10.40, 12.05 és 13.25: Motorsport, San Marinó-i Nagydíj, Moto3, Moto2 és MotoGP, futam

 

    Spíler2 TV

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Espanyol

14.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Sevilla

15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Granada

18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid-Osasuna

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Getafe

 

Forrás: MTI