Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap

2018-06-01
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

június 1., péntek:

    M4 Sport

14.45: Kajak-kenu, 1. válogató, Szeged

16.45: Labdarúgás, női JET-SOL Liga, döntő, 3. mérkőzés, Ferencváros-MTK

19.45: Futsal, NB I, döntő, 1. mérkőzés, Berettyóújfalu-Rába ETO

 

    Sport 1

20.45: Labdarúgás, vb-felkészülési mérkőzés, Franciaország-Olaszország

 

    Sport 2

14.30: Szkander, Európa-bajnokság, Szófia

20.00: Darts, csapatvilágbajnokság

 

    Eurosport 1

11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00 és 21.15: Tenisz, Roland Garros

 

    Eurosport 2

11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00: Tenisz, Roland Garros

 

    Spíler1 TV

 8.55, 9.50 és 10.50: Motorsport, Moto3, Moto2 és MotoGP, Olasz Nagydíj, 1. szabadedzés

13.05, 14.00 és 15.00: Motorsport, Moto3, Moto2 és MotoGP, Olasz Nagydíj, 2. szabadedzés

 

június 2., szombat:

    M4 Sport

12.00: Kajak-kenu, 1. válogató, Szeged

13.30: Autósport, német túraautó-bajnokság, 1. futam, Hungaroring

16.30: Kézilabda, női Európa-bajnoki selejtező, Magyarország-Fehéroroszország, Kecskemét

19.00: Labdarúgás, NB I, körkapcsolás

22.45: Ökölvívás, Magyar Ring Gála, Várpalota

 

    Sport 1

 4.00: Küzdősport, UFC, Jimmie Rivera-Marlon Moraes, Utica

13.30 és 20.00: Darts, csapatvilágbajnokság

18.00: Labdarúgás, vb-felkészülési mérkőzs, Ausztria-Németország

 

    Sport 2

14.30: Szkander, Európa-bajnokság, Szófia

18.15: Labdarúgás, vb-felkészülési mérkőzés, Anglia-Nigéria

20.30: Golf, The Memorial Tournament

 

    Eurosport 1

11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00 és 21.00: Tenisz, Roland Garros

 

    Eurosport 2

11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00: Tenisz, Roland Garros

 

    Digisport 1

11.45: Amerikaifutball, HFL, Budapest Cowbells-Győr Sharks

15.45: Amerikaifutball, HFL, Budapest Eagles-Budapest Wolves

20.00: Küzdősport, K-1, Glory-sorozat, Superfight Series, Birmingham

 

    Spíler1 TV

 8.55, 9.50 és 10.50: Motorsport, Moto3, Moto2 és MotoGP, Olasz Nagydíj, 3. szabadedzés

12.30, 14.05, 14.30 és 15.00: Motorsport, Moto3, MotoGP és Moto2, Olasz Nagydíj, időmérő edzés

13.25: Motorsport, MotoGP, Olasz Nagydíj, 4. szabadedzés

 

június 3., vasárnap:

    M4 Sport

11.15: Autósport, német túraautó-bajnokság, időmérő, Hungaroring

13.30: Autósport, német túraautó-bajnokság, 2. futam, Hungaroring

15.00: Kosárlabda, férfi NB I, elődöntő, 3. mérkőzés, Szolnok-Körmend

17.00: Labdarúgás, NB II, ZTE-Mosonmagyaróvár

19.30: Labdarúgás, Rangadó Gála

 

    Sport 1

13.00 és 19.00: Darts, csapatvilágbajnokság

 

    Sport 2

20.30: Golf, The Memorial Tournament

 

    Eurosport 1

11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00 és 21.00: Tenisz, Roland Garros

 

    Eurosport 2

11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00: Tenisz, Roland Garros

13.30: Kerékpár, Criterium du Dauphiné, prológ

 

    Digisport 1

14.45: Amerikai futball, HFL, Miskolc Steelers-Fehérvár Enthroners

20.45: Labdarúgás, vb-felkészülési mérkőzés, Spanyolország-Svájc

 

    Digisport 2

14.55: Kézilabda, férfi Bundesliga, körkapcsolás

 

    Spíler1 TV

 1.45: Jégkorong, NHL, döntő, 3. mérkőzés, Washington Capitals-Vegas Golden Knights

 8.35, 9.05 és 9.35: Motorsport, Moto3, Moto2 és MotoGP, Olasz Nagydíj, bemelegítés

11.00, 12.20 és 14.00: Motorsport, Moto3, Moto2 és MotoGP, Olasz Nagydíj, futam

 

Forrás: MTI