Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap

2018-03-23
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

március 23., péntek:

    M4 Sport

12.00: Műkorcsolya, világbajnokság, jégtánc rövidprogram, Milánó

19.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Magyarország-Kazahsztán

 

    Sport 1

20.30: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Németország-Spanyolország

 

    Sport 2

15.00: Jégkorong, KHL, rájátszás, Szalavat-Traktor

21.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Franciaország-Kolumbia

 

    Eurosport 1

14.45: Síugrás, világkupa, Planica

19.45: Sznúker, The Players Championship, Llandudno

 

    Eurosport 2

14.30: Sílövészet, világkupa, női sprint, Tyumen

16.00: Kerékpár, E3 Harelbeke

18.30: Műkorcsolya, világbajnokság, Milánó, női kűr

 

    Digisport 1

16.00: Tenisz, ATP-torna, Miami

 

    Digisport 2

16.00: Tenisz, WTA-torna, Miami

 

    Digisport 3

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-CSZKA Moszkva

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Baskonia

 

 

március 24., szombat:

    M4 Sport

 6.30: Forma-1, Ausztrál Nagydíj, időmérő

 9.45: Műkorcsolya, vb, férfi kűr, Milánó

15.30: Kézilabda, férfi NB I, Gyöngyös-Dabas

18.00: Vízilabda, férfi ob I, FTC-Eger

19.45: Jégkorong, Erste Liga, döntő, 2. mérkőzés

 

    Sport 1

15.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, Tauron Kielce-RN Löwen

17.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, Kristianstad-Flensburg

20.30: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, St. Raphael-Füchse Berlin

23.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Philadelphia 76ers-Minnesota Timberwolves

 

    Sport 2

18.15: Labdarúgás, U21-es felkészülési mérkőzés, Anglia-Románia 

21.00: Ökölvívás, profi gála, Dillian Whyte-Locas Browne, London

 

    Eurosport 1

 9.45: Síugrás, vk, Planica

11.45 és 13.45: Északi összetett, vk, Schonach

13.00 és 14.45: Sílövészet, vk, férfi és női üldözéses, Oroszország

15.45: Kerékpár, katalán körverseny, 6. szakasz

19.50: Sznúker, The Players Championship, Llandudno

23.30: Lósport, Global Champions Tour, Mexikó

 

    Eurosport 2

 7.30 és 10.00: Motorsport, superbike vb, superpole és futam

11.00: Műkorcsolya, vb, férfi kűr, Milánó

15.15: Műkorcsolya, vb, jégtánc kűr, Milánó

19.00: Curling, női vb, elődöntő

23.00: Labdarúgás, MLS, alapszakasz, Columbus Crew-DC United

 

    Digisport 1

 3.00 és 16.00: Tenisz, ATP-torna, Miami

 

    Digisport 2

14.45: Amerikaifutball, HFL, Fehérvár Enthroners-Budapest Wolves

18.00: Tenisz, WTA-torna, Miami

 

    Digisport 3

16.00: Tenisz, WTA-torna, Miami

18.10: Kézilabda, Bundesliga, Kiel - Rhein-Neckar Löwen

 

    Spíler 1 TV

 7.25 és 7.50: Motorsport, superbike vb, superpole

 8.25 és 8.50: Motorsport, supersport vb, superpole

 9.55: Motorsport, superbike vb, 1. futam

21.05: Jégkorong, NHL, San Jose Sharks-Calgary Flames

 

 

március 25., vasárnap:

    M4 Sport

 6.30: Forma-1, Ausztrál Nagydíj, futam

12.15: Labdarúgás, NB II, Kisvárda-Cegléd

17.30: Kosárlabda, női Magyar Kupa, döntő

20.15: Vízilabda, férfi ob I, OSC-Szolnok

 

    Sport 1

16.30 Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, Skjern-Telekom Veszprém

18.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, Granollers-Chambéry

 

    Sport 2

15.45: Kézilabda, női Eb-selejtező, Hollandia-Magyarország, Eindhoven

 

    Eurosport 1

 9.45: Síugrás, vk, Planica

13.00: Kerékpár, katalán körverseny, 7. szakasz

14.30: Kerékpár, Gent-Wevelgem, Belgium

19.45: Sznúker, The Players Championship, döntő, Llandudno

 

    Eurosport 2

 9.45 és 12.45: Északi összetett, vk, Schonach

11.00: Motorsport, superbike vb, 2. futam

13.45: Sílövészet, vk, férfi tömegrajtos, Oroszország

14.45: Sznúker, The Players Championship, döntő, Llandudno

17.00: Motorsport, motokrossz vb, Spanyolország

 

    Digisport 1

 4.00: Tenisz, WTA-torna, Miami

13.45: Amerikaifutball, HFL, Dunaújváros Gorillaz-Győr Sharks

17.00: Tenisz, ATP-torna, Miami

 

    Digisport 2

14.55: Kézilabda, Bundesliga, Hüttenberg-Hannover

17.00: Tenisz, WTA-torna, Miami

 

    Spíler 1 TV

 0.00: Jégkorong, NHL, New Jersey Devils-Tampa Bay Lightning

 4.00: Jégkorong, NHL, Edmonton Oilers-Los Angeles Kings

10.55: Motorsport, superbike vb, 2. futam

 

Forrás: MTI