Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap

2018-09-21
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

szeptember 21., péntek:

    M4 Sport

14.00: Cselgáncs, vb, Baku, női 52 kg és férfi 66 kg

 

    Sport 1

20.15: Labdarúgás, német bajnokság, VfB Stuttgart-Düsseldorf

 

    Sport 2

12.00: Tenisz, ATP-torna, Szentpétervár

 

    Eurosport 1

15.30: Asztalitenisz, Európa-bajnokság, Alicante

21.00: Lósport, díjugratás

 

    Eurosport 2

14.00: Síugrás, nyári GP, Rasnov

19.00: Asztalitenisz, Európa-bajnokság, Alicante

 

    Digisport 1

12.00: Tenisz, WTA-torna, Kanton

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Nimes

 

    Digisport 2

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Empoli

 

    Digisport 3

18.55: Labdarúgás, török bajnokság, Bursaspor-Basaksehir

 

    Spíler1 TV

 8.55, 9.50 és 10.50: Motorsport, gyorsasági vb, Aragón Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 1. szabadedzés

13.05, 14.00 és 15.00: Motorsport, gyorsasági vb, Aragón Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 2. szabadedzés

 

    Spíler2 TV

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Huesca-Real Sociedad

 

 

szeptember 22., szombat:

    M4 Sport

11.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, Nyírbátor-Nyíregyháza

14.00: Cselgáncs, vb, Baku, női 57 kg és férfi 73 kg

14.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, Szegedi Vasutas-Ferencváros

19.00: Kosárlabda, női vb, Egyesült Államok-Szenegál

 

    Sport 1

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Borussia Dortmund

17.45: Kézilabda, férfi BL, Barcelona-Telekom Veszprém

22.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, Setúbal-FC Porto

 

    Sport 2

13.00: Tenisz, ATP-torna, Szentpétervár

15.00: Kézilabda, férfi BL, Csehovszkije Medvegyi-Sporting

17.30: Autósport, TCR, Monza, 1. futam

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Bayern München

20.30: Ökölvívás, profi gála, Anthony Joshua-Alekszandr Povetkin, London

 

    Eurosport 1

12.00: Kajak-kenu, sprint szuperkupa, Barnaul

15.30: Kerékpár, Eurométropole

18.15: Asztalitenisz, Európa-bajnokság, Alicante

23.00: Labdarúgás, MLS, New York Red Bulls-Toronto FC

 

    Eurosport 2

15.00: Síugrás, nyári GP, Rasnov

20.15: Asztalitenisz, Európa-bajnokság, Alicante

 

    Digisport 1

 5.00: Tenisz, WTA-torna, Tokió

 9.00: Tenisz, WTA-torna, Kanton

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma-Cagliari

17.15: Jégkorong, osztrák bajnokság, Fehérvár AV 19-Innsbruck

20.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Internazionale

 

    Digisport 2

 7.00: Tenisz, WTA-torna, Szöul

14.40: Autósport, EuroFormula Open, Monza, 1. futam

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-SPAL

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Nice

 

    Digisport 3

15.40: Autósport, GT Open, Monza, 1. futam

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Nantes

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Toulouse

 

    Spíler1 TV

 8.55, 9.50 és 10.50: Motorsport, gyorsasági vb, Aragón Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 3. szabadedzés

13.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Fulham-Watford

16.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Wolverhamtpon Wanderers

18.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Brighton

 

    Spíler2 TV

12.35 és 15.05: Motorsport, gyorsasági vb, Aragón Nagydíj, Moto3 és Moto2, időmérő edzés

13.30, 14.10 és 14.35: Motorsport, gyorsasági vb, Aragón Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés és időmérő edzések

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Real Valladolid

18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Atlético Madrid

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Espanyol

 

 

szeptember 23., vasárnap:

    M4 Sport

12.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, Cigánd-Mol Vidi FC

15.15: Kézilabda, férfi NB I, Komló-Cegléd

21.00: Kosárlabda, női vb, Spanyolország-Puerto Rico

 

    Sport 1

 4.30: Küzdősport, UFC, Sao Paulo

13.30: Kézilabda, német bajnokság, Lemgo-Flensburg

16.45: Kézilabda, férfi BL, PSG-Celje

18.45: Kézilabda, férfi BL, MOL-Pick Szeged - Nantes

 

    Sport 2

12.00: Autósport, TCR, Monza, 2. futam

13.30: Labdarúgás, Bundesliga 2, Hamburg-Regensburg

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-Mainz

18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Frankfurt-RB Leipzig

20.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Aves

22.00: Amerikaifutball, NFL, LA Rams-LA Chargers

 

    Eurosport 1

10.00 és 14.30: Kerékpár, országúti vb, női és férfi csapatidőfutam, Innsbruck

18.30: Lósport, díjugratás, Egyesült Államok

 

    Eurosport 2

10.30, 12.30, 15.30 és 17.30: Asztalitenisz, Európa-bajnokság, Alicante

 

    Digisport 1

 4.00: Tenisz, WTA-torna, Tokió

 7.00: Tenisz, WTA-torna, Szöul

12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Napoli

14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-AS Roma

17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Atalanta

20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Frosinone-Juventus

 

    Digisport 2

 5.00: Tenisz, WTA-torna, Vuhan

13.10: Autósport, EuroFormula Open, Monza, 2. futam

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-PSG

17.15: Jégkorong, szlovák bajnokság, MAC Budapest-Liptovsky Mikulás

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Marseille

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Genoa

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Guingamp-Bordeaux

19.20: Labdarúgás, török bajnokság, Akhisarspor-Galatasaray

 

    Spíler1 TV

14.30: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Chelsea

17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Everton

 

    Spíler2 TV

 8.35, 9.05 és 9.35: Motorsport, gyorsasági vb, Aragón Nagydíj, Moto3, Moto2 és MotoGP, bemelegítés

10.40, 12.20 és 14.00: Motorsport, gyorsasági vb, Aragón Nagydíj, Moto3, Moto2 és MotoGP, futam

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villareal-Valencia

18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Athletic Bilbao

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Girona

 

Forrás: MTI