Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap

2019-04-12
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

április 12., péntek:

    M4 Sport

 7.55: Forma-1, Kínai Nagydíj, 2. szabadedzés, Sanghaj

13.00: Torna, Európa-bajnokság, férfi egyéni összetett, Szczecin

17.00: Jégkorong, divízió I/A női világbajnokság, Magyarország-Olaszország, Budapest

20.00: Kosárlabda, női Euroliga, elődöntő, Sopron-Jekatyerinburg, Sopron

 

    Sport 1

20.15: Labdarúgás, Bundesliga, Nürnberg-Schalke

 

    Sport 2

14.00 és 16.00: Tenisz, ATP-torna, Marrákes

19.00 és 21.00: Tenisz, ATP-torna, Houston

 

    Eurosport 1

15.30: Kerékpár, baszk körverseny

18.30: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Batumi

 

    Eurosport 2

12.20: Kerékpár, hatnapos verseny, Brisbane

16.00: Súlyemelés, Eb, Batumi

17.45: Úszás, Stockholm

 

    Digisport 1

11.00: Tenisz, WTA-torna, Lugano

20.55: Labdarúgás, Premier League, Leicester-Newcastle

 

    Digisport 2

18.00: Tenisz, WTA-torna, Lugano

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Lyon 

22.45: Tenisz, WTA-torna, Bogotá

 

    Digisport 3

18.00: Tenisz, WTA-torna, Bogotá

 

    Spíler1 TV

15.55, 16.50 és 17.50: Gyorsaságimotoros-vb, Egyesült Államok Nagydíja, Austin, Moto3, MotoGP és Moto2, 1. szabadedzés

20.10, 21.05 és 22.05: Gyorsaságimotoros-vb, Egyesült Államok Nagydíja, Austin, Moto3, MotoGP és Moto2, 2. szabadedzés

 

 

április 13., szombat:

    M4 Sport

 5.00: Forma-1, Kínai Nagydíj, 3. szabadedzés, Sanghaj

 7.45: Forma-1, Kínai Nagydíj, időmérő edzés, Sanghaj

13.30: Torna, Európa-bajnokság, szerenkénti döntők, Szczecin

17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd-Ferencváros

19.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MOL Vidi-Újpest

 

    Duna World

18.30: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, FTC-Pro Recco

 

    Sport 1

14.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, Rosztov-Don-Ferencváros

17.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, Győr-Odense

19.30: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Szolnok-Dubrovnik

21.30: Kosárlabda, NBA, rájátszás, Philadelphia 76ers-Brooklyn Nets

 

    Sport 2

13.00: Tenisz, ATP-torna, Marrákes

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Leipzig-Wolfsburg

18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Dortmund-Mainz

20.30: Tenisz, ATP-torna, Houston

 

    Eurosport 1

10.00: Súlyemelés, Eb, Batumi

11.45 és 16.00: Autósport, Formula-E, selejtező és futam, Róma

14.00: Motorsport, superbike-vb, futam, Assen

18.00: Úszás, nemzetközi verseny, Stockholm

22.30: Lovassport, Global Champions Tour, Mexikó

 

    Eurosport 2

11.00: Motorsport, superbike-vb, időmérő, Assen

13.00: Súlyemelés, Eb, Batumi

15.30: Kerékpár, baszk körverseny

 

    Digisport 1

11.00: Tenisz, WTA-torna, Lugano

14.45: Labdarúgás, Serie A, SPAL-Juventus

17.40: Labdarúgás, Serie A, Roma-Udinese

20.10: Labdarúgás, Serie A, Milan-Lazio

 

    Digisport 2

13.25: Labdarúgás, Premier League, Tottenham-Huddersfield

16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Marseille-Nimes

19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Monaco-Reims

22.10: Tenisz, WTA-torna, Bogotá

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, török bajnokság, Rizespor-Göztepe

17.55: Labdarúgás, török bajnokság, Besiktas-Basaksehir

20.00: Tenisz, WTA-torna, Bogotá

 

    Spíler1 TV

 1.30: Jégkorong, NHL, rájátszás, New York Islanders-Pittsburgh Penguins

 7.40: Auitósport, V8 supercars-bajnokság, futam, Phillip Island

15.25: Labdarúgás, Premier League, Fulham-Everton

18.00: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-West Ham

21.05, 21.30 és 22.50: Gyorsaságimotoros-vb, Egyesült Államok Nagydíja, MotoGP, Moto2 és Moto3, időmérő, Austin

 

    Spíler2 TV

16.00: Labdarúgás, La Liga, Huesca-Barcelona

18.15: Labdarúgás, La Liga, Atlético Madrid-Celta Vigo

20.30: Labdarúgás, La Liga, Sevilla-Betis

 

 

április 14., vasárnap:

    M4 Sport

 7.30: Forma-1, Kínai Nagydíj, futam, Sanghaj

13.30: Torna, Európa-bajnokság, szerenkénti döntők, Szczecin

16.00: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Magyarország-Oroszország, Érd

20.30: Kosárlabda, női Euroliga, döntő, Sopron

 

    Sport 1

 4.00: Küzdősport, UFC, Atlanta

 8.45: Atlétika, Vivcittá

13.15: Labdarúgás, Bundesliga, Hoffenheim-Hertha

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Düsseldorf-Bayern München

17.45: Labdarúgás, Bundesliga, Frankfurt-Augsburg

 

    Sport 2

14.00: Kézilabda, női EHF Kupa, elődöntő, visszavágó, Viborg-Siófok

21.00: Kosárlabda, NBA, rájátszás, Portland Trail Blazers-Oklahoma City Thunder

 

    Eurosport 1

 8.00: Atlétika, Párizs Marathon

11.00: Kerékpár, Párizs-Roubaix

18.00: Úszás, Stockholm

 

    Eurosport 2

11.00 és 14.00: Motorsport, superbike-vb, Assen, futam

15.00: Autósport, Blancpain Endurance-sorozat, Monza

 

    Digisport 1

12.25: Labdarúgás, Serie A, Torino-Cagliari

14.45: Labdarúgás, Premier League, Crystal Palace-Manchester City

17.10: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Chelsea

20.45: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille - Paris Saint-Germain

 

    Digisport 2

11.30: Tenisz, WTA-torna, Lugano

14.55: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Genoa

17.55: Labdarúgás, Serie A, Chievo-Napoli

20.25: Labdarúgás, Serie A, Frosinone-Internazionale

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Bologna

17.55: Labdarúgás, török labdarúgás, Fenerbahce-Galatasaray

 

    Spíler1 TV

 2.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, Boston Bruins-Toronto Maple Leafs

10.40 és 13.15: Motorsport, superbike-vb, Assen, futam

11.40: Motorsport, supersport-vb, Assen, futam

17.05, 19.00 és 20.20: Gyorsaságimotoros-vb, Egyesült Államok Nagydíja, Austin, Moto3, Moto2 és MotoGP futam

 

    Spíler2 TV

13.45: Labdarúgás, La Liga, Athletic Bilbao-Vallecano

16.00: Labdarúgás, La Liga, Real Sociedad-Eibar

18.15: Labdarúgás, La Liga, Girona-Villarreal

20.30: Labdarúgás, La Liga, Valencia-Levante

 

Forrás: MTI