Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap

2019-08-02
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

augusztus 2., péntek:

    M4 Sport

10.55: Forma-1, Magyar Nagydíj, 1. szabadedzés, Mogyoród

14.55: Forma-1, Magyar Nagydíj, 2. szabadedzés, Mogyoród

20.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga NB II, Gyirmót FC-Szombathelyi Haladás

 

    Sport 1

20.00: Lóverseny

21.00: Ökölvívás, profi gála, Liverpool, Anthony Fowler-Brian Rose

 

    Sport 2

20.00: Tenisz, ATP-torna, Washington

 

    Digisport 1

20.00: Tenisz, WTA-torna, San José

 

    Digisport 2

20.00: Tenisz, WTA-torna, Washington

 

    Spíler1 TV

 8.55, 9.50 és 10.50: Motorsport, Cseh Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 1. szabadedzés, Brno

13.10, 14.05, 15.05: Motorsport, Cseh Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 2. szabadedzés, Brno

 

augusztus 3., szombat:

    M4 Sport

10.05: Forma-2, Magyar Nagydíj, 1. futam, Mogyoród

11.55: Forma-1, Magyar Nagydíj, 3. szabadedzés, Mogyoród

15.00: Forma-1, Magyar Nagydíj, időmérő edzés, Mogyoród

16.40: Forma-3, Magyar Nagydíj, 1. futam, Mogyoród

19.30: Labdarúgás, NB I, Újpest-Puskás Akadémia

 

    Sport 1

19.45: Labdarúgás, német szuperkupa, Bayern München-Borussia Dortmund

 

    Sport 2

 1.00: Tenisz, ATP-torna, Washington

13.30: Autósport, TCR Europe, 1. futam, Oschersle

15.00 és 18.30: Lóverseny

21.00: Küzdősport, UFC, Colby Covington-Robbie Lawler, Newark

 

    Eurosport 1

12.30: Kerékpár, országúti kerékpár, női San Sebastian-i klasszikus

15.30: Kerékpár, országúti kerékpár, San Sebastian-i klasszikus

17.30: Kerékpár, országúti kerékpár, lengyel körverseny, 1. szakasz

18.35: Lovaglás, Global Champions Tour, London

 

    Eurosport 2

18.00: Kerékpár, országúti kerékpár, női Ride London Classic

 

    Digisport 1

 4.00 és 23.00: Tenisz, WTA-torna, San José

 

    Digisport 2

19.00: Tenisz, WTA-torna, Washington

 

    Spíler1 TV

 8.55, 9.50 és 10.50: Motorsport, Cseh Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 3. szabadedzés, Brno

12.35 és 13.00: Motorsport,Cseh Nagydíj,  Moto3, időmérő edzés, Brno

13.30: Motorsport, Cseh Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés, Brno

14.10 és 14.35: Motorsport, Cseh Nagydíj, MotoGP, időmérő edzés, Brno

15.05 és 15.30: Motorsport, Cseh Nagydíj, Moto2, időmérő edzés, Brno

19.00: Motorsport, salakmotor, vb, 5. forduló, Lengyelország

 

augusztus 4., vasárnap:

    M4 Sport

 9.55: Forma-3, Magyar Nagydíj, 2. futam, Mogyoród

11.20: Forma-2, Magyar Nagydíj, 2. futam, Mogyoród

12.15: Strandröplabda, ob, döntő, Lupa-tó

15.10: Forma-1, Magyar Nagydíj, futam, Mogyoród

18.00: Labdarúgás, NB I, DVTK-Honvéd

 

    Sport 1

13.15: Autósport, TCR Europe, 2. futam, Oschersle

23.00: Tenisz, ATP-torna, döntő, Washington

 

    Sport 2

 1.00: Tenisz, ATP-torna, Washington

15.00: Lóverseny

21.00: Golf, PGA-tour, Wyndham Championship, Greensboro

 

    Eurosport 1

 8.25 és 13.30: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Kína

12.30: Autósport, Porsche szuperkupa, Mogyoród

17.15: Kerékpár, országúti kerékpár, lengyel körverseny, 2. szakasz

 

    Eurosport 2

13.00: Motorsport, motokrossz, MX2, 1. futam, Belgium

14.00: Motorsport, motokrossz, MXGP, 1. futam, Belgium

15.00: Kerékpár, országúti kerékpár, Ride London Classic

 

    Digisport 1

20.00: Tenisz, WTA-torna, döntő, Washington

 

    Spíler1 TV

 8.35, 9.05 és 9.35: Motorsport, Cseh Nagydíj, Moto3, Moto2 és MotoGP, bemelegítés, Brno

10.40, 12.05 és 13.25: Motorsport, Cseh Nagydíj, Moto3, Moto2 és MotoGP, futam, Brno

15.20: Labdarúgás, angol szuperkupa, Liverpool-Manchester City

20.00: Autósport, ralikrossz-vb, Kanada

 

Forrás: MTI