Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap

2018-03-09
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

március 9., péntek:

    M4 Sport

19.45: Jégkorong, Erste Liga, elődöntő, 1. mérkőzés, DVTK Jegesmedvék-Csíkszereda

 

    Sport 2

17.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Agadir

 

    Eurosport 1

10.45 és 13.45: Alpesi sí, vk, női óriás-műlesiklás, 1. és 2. futam, Ofterschwang

15.15: Kerékpár, Párizs-Nizza, 6. szakasz

17.45: Sílövészet, vk, Kontiolahti, női sprint

19.30: Síugrás, vk, Oslo

 

    Eurosport 2

 9.15 és 16.30: Sznúker, Gibraltár Open

14.00: Kerékpár, Tirreno Adriatico, 3. szakasz

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Schalke 04

 

    Digisport 1

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Torino

22.55: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

 

    Digisport 2

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Unicaja Málaga

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Monaco

22.45: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells 

 

    Digisport 3

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Zalgiris Kaunas-Fenerbahce

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Crvena zvezda

 

 

március 10., szombat:

    M4 Sport

14.30: Labdarúgás, NB I, DVSC-Újpest

17.15: Kézilabda, férfi NB I, Veszprém-Szeged

19.15: Labdarúgás, NB I, Videoton-DVTK

 

    Sport 1

13.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Rosztov-Don - CSM Bucuresti

17.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Győri Audi ETO KC-Krim Ljubljana

19.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Buducsnoszt-Vardar Szkopje

23.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Charlotte Hornets-Phoenix Suns

 

    Sport 2

13.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Real Madrid

16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Valencia

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Málaga-Barcelona

 

    Eurosport 1

 9.45 és 12.30: Alpesi sí, vk, női műlesiklás, 1. és 2. futam, Ofterschwang

11.00: Alpesi sí, vk, férfi lesiklás, Kvitfjell

13.30: Kerékpár, Párizs-Nizza, 7. szakasz

15.00: Kerékpár, Tirreno Adriatico, 4. szakasz

17.00: Síugrás, vk, csapatverseny, Oslo

 

    Eurosport 2

 9.45: Északi összetett, vk, Oslo

11.00 és 20.30: Sznúker, Gibraltár Open

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Hamburger SV

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Borussia Mönchengladbach

 

    Digisport 1

16.55: Röplabda, női Közép-európai Liga, elődöntő, Olomouc-Maribor

19.15: Röplabda, női Közép-európai Liga, Békéscsaba-Mladost Zagreb

21.25: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

 

    Digisport 2

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Metz

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Hellas Verona-Chievo

22.45: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

 

    Digisport 3

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes - Saint-Étienne

22.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

 

    Spíler 1 TV

 2.35: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Dallas Stars-Anaheim Ducks

13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Liverpool

15.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Brighton

18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Crytal Palace

22.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Los Angeles Kings-St. Louis Blues

 

 

március 11., vasárnap:

    M4 Sport

14.00: Labdarúgás, NB II, Soroksár-Nyíregyháza

15.45: Kézilabda, női NB I, Érd-Siófok

 

    Sport 1

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Real Sociedad

16.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Bietigheim - FTC-Rail Cargo Hungaria

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Leganés

 

    Sport 2

16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Celta Vigo

 

    Eurosport 1

10.15: Alpesi sí, vk, férfi szuperóriás-műlesiklás, Kvitfjell

12.00: Sífutás, vk, női szabadstílusú 30 km, Oslo

13.30: Sílövészet, vk, férfi tömegrajtos, Kontiolahti

14.15: Síugrás, vk, Oslo

19.45: Sznúker, Gibraltár Open, döntő

 

    Eurosport 2

 0.00: Labdarúgás, MLS, Chicago Fire-Sporting Kansas City

 9.45: Sznúker, Gibraltár Open

13.45: Kerékpár, Párizs-Nizza, 8. szakasz

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, VfB Stuttgart-RB Leipzig

18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Eintracht Frankfurt

22.00: Labdarúgás, MLS, New York City FC-Los Angeles Galaxy

 

    Digisport 1

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Benevento

14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Udinese

17.15: Röplabda, női Közép-európai Liga, döntő

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Napoli

22.55: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

 

    Digisport 2

 1.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

12.55: Labdarúgás, skót bajnokság, Rangers-Celtic

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Lazio

17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-AC Milan

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-Marseille

 

    Digisport 3

12.25: Kézilabda, német bajnokság, Magdeburg-Kiel

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Guingamp-Nice

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Caen

19.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

22.55: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

 

    Spíler 1 TV

 1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Toronto Maple Leafs-Pittsburgh Penguins

14.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Watford

16.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Bournemouth-Tottenham

 

Forrás: MTI