Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap

2019-02-08
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

február 8., péntek:

    M4 Sport

18.00: Kosárlabda, férfi NB I, Falco-DEAC

 

    Sport 1

18.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, Grundfos Tatabánya-Nexe Nasice

21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Moreirense-FC Porto

 

    Sport 2

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Leverkusen

 

    Eurosport 1

10.45 és 16.00: Alpesi sí, vb, női kombináció, Are

12.30: Alpesi sí, vb, férfi lesiklóedzés, Are

14.30: Kerékpár, Valenciai körverseny, 3. szakasz

17.45: Síugrás, vk, selejtező, Lahti

19.55: Sznúker, World Grand Prix, negyeddöntő, Cheltenham

 

    Eurosport 2

 9.00: Kerékpár, 6 napos verseny, 2. nap, Melbourne

13.55: Sznúker, World Grand Prix, negyeddöntő, Cheltenham

 

    Digisport 1

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Real Madrid

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-AS Roma

 

    Digisport 2

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon-Marseille

 

    Digisport 3

18.25: Labdarúgás, török bajnokság, Kayserispor-Fenerbahce

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olimpia Milano-Darüssafaka

 

    Spíler2 TV

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Valladolid-Villarreal

 

február 9., szombat:

    M4 Sport

15.00: Vízilabda, férfi ob I, Honvéd-Eger 17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MOL Vidi FC-DVTK

19.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-Ferencváros 

    Sport 1

14.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Krim Ljubljana - FTC-Rail Cargo Hungaria

17.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Telekom Veszprém-Barcelona

19.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Győri Audi ETO KC-Vipers Kristiansand

21.15: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, La Rioja-Balatonfüred

 

    Sport 2

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Dortmund-Hoffenheim

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Schalke

 

    Eurosport 1

11.15: Északi összetett, vk, Lahti

12.30: Alpesi sí, vb, férfi lesiklás, Are

14.00: Kerékpár, Valenciai körverseny, 4. szakasz

15.30: Északi összetett, vk, sprint csapatverseny, Lahti

16.15: Síugrás, vk, csapatverseny, Lahti

18.45: Sílövészet, vk, férfi sprint, Canmore

22.00: Sílövészet, vk, női sprint, Canmore

 

    Eurosport 2

 9.45: Hódeszka, vk, cross, Feldberg

13.15: Sífutás, vk, női szabadstílusú sprint, Lahti

19.55: Sznúker, World Grand Prix, elődöntő, Cheltenham

 

    Digisport 1

13.55: Labdarúgás, török bajnokság, Basaksehir-Erzurumspor

17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Napoli

20.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma-Internazionale

 

    Digisport 2

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Bordeaux

18.55: Motorsport, SuperEnduro-vb, Budapest

 

    Digisport 3

16.55: Labdarúgás, török bajnokság, Besiktas-Bursaspor

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Angers

 

    Spíler1 TV

 2.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, New York Rangers-Carolina Hurricanes

13.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Fulham-Manchester United

15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Bournemouth

18.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Burnley

 

    Spíler2 TV

15.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Real Madrid

18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Rayo Vallecano

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Girona-Huesca

 

február 10., vasárnap:

    M4 Sport

14.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Torino 18.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Kaposvári Rákóczi FC-Budaörs   

    Sport 1

 4.00: Küzdősport, UFC, Robert Whittaker-Kelvin Gastelum, Melbourne

14.45: Kézilabda, női EHF Kupa, csoportkör, Siófok-Metzingen

16.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Celje - MOL-Pick Szeged

19.15: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, Granollers-THW Kiel

 

    Sport 2

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-Augsburg

18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Düsseldorf-VfB Stuttgart

21.30: kosárlabda, NBA, alapszakasz, Philadelphia 76ers-Los Angeles Lakers

 

    Eurosport 1

 9.00 és 10.30: Szánkó, vk, nők, 1. és 2. futam, Oberhof

12.15: Alpesi sí, vb, női lesiklás, Are

14.30: Kerékpár, Valenciai körverseny, 5. szakasz

16.00: Síugrás, vk, Lahti

18.45: Sílövészet, vk, férfi 15 km tömegrajtos, Canmore

21.45: Sílövészet, vk, női 12,5 km tömegrajtos, Canmore

 

    Eurosport 2

 9.45: Hódeszka, vk, cross, Feldberg

11.30: Északi összetett, vk, Lahti

13.55 és 19.55: Sznúker, World Grand Prix, döntő, Cheltenham

 

    Digisport 1

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Genoa

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Frosinone

17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Juventus

20.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Cagliari

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Monaco

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Guingamp-Lille

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Lyon

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Udinese

17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Galatasaray-Trabzonspor

 

    Spíler1 TV

 1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Tampa Bay Lightning-Pittsburgh Penguins

 4.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Vancouver Canucks-Calgary Flames

13.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Leicester City

16.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Chelsea

21.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Buffalo Sabres-Winnipeg Jets

 

    Spíler2 TV

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Real Sociedad

18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Eibar

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Barcelona

 

Forrás: MTI