Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap

2020-07-31
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

július 31., péntek:

    M4 Sport

11.55: Forma-1, Brit Nagydíj, 1. szabadedzés, Silverstone

15.00: Forma-3, Brit Nagydíj, időmérő edzés, Silverstone

15.55: Forma-1, Brit Nagydíj, 2. szabadedzés, Silverstone

19.00: Vízilabda, férfi Magyar Kupa, KSI-Szentes

20.30: Vízilabda, férfi Magyar Kupa, Eger-Szolnok

 

    Sport 1

16.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Bayern München-Olympique Marseille

 

    Sport 2

20.15: Lósport, Kincsem+

 

    Eurosport 1

11.00, 15.30 és 19.45: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

 

    Eurosport 2

11.00, 15.30 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

 

 

augusztus 1., szombat:

    M4 Sport

10.20: Forma-3, Brit Nagydíj, 1. futam, Silverstone

11.55: Forma-1, Brit Nagydíj, 3. szabadedzés, Silverstone

13.05: Forma-2, Brit Nagydíj, időmérő edzés, Silverstone

15.00: Forma-1, Brit Nagydíj, időmérő edzés, Silverstone

16.40: Forma-2, Brit Nagydíj, 1. futam, Silverstone

18.15: Vízilabda, férfi Magyar Kupa, Szeged-Kaposvár

20.00: Labdarúgás, NB II, Kaposvár-Nyíregyháza

 

    Sport 1

19.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Denver Nuggets-Miai Heat

 

    Sport 2

15.00: Lósport, Kincsem+

 

    Eurosport 1

11.00 és 19.45: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

16.50: Kerékpár, országúti kerékpár, Strade Bianche

 

    Eurosport 2

10.55: Motorsport, Superbike-világbajnokság, superpole, Jerez

11.30, 15.30 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

14.00: Motorsport, Superbike-világbajnokság, 1. futam, Jerez

 

    Digisport 1

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Brescia-Sampdoria

20.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Inter és Lazio-Napoli

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, strandlabdarúgás, felkészülési mérkőzés, felnőtt válogatott-U21 válogatott

16.25: Labdarúgás, strandlabdarúgás, Magyar Szuperkupa

20.20: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Roma

 

    Digisport 3

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Milan-Cagliari

 

    Spíler1 TV

17.45: Labdarúgás, FA Kupa, döntő, Arsenal-Chelsea

 

    ARENA4

13.30: Labdarúgás, skót bajnokság, Aberdeen-Rangers

18.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, 1. forduló, Carolina Hurricanes-New York Rangers

 

augusztus 2., vasárnap:

    M4 Sport

 9.40: Forma-3, Brit Nagydíj, 2. futam, Silverstone

11.00: Strandröplabda, országos bajnokság, 1. forduló, döntők, Tata

13.35: Forma-2, Brit Nagydíj, 2. futam, Silverstone

15.10: Forma-1, Brit Nagydíj, futam, Silverstone

17.45: Labdarúgás, NB II, Debrecen-Budaörs

20.00: Labdarúgás, NB II, Vasas-Kazincbarcika

 

    Sport 1

 3.00: Küzdősport, UFC, Derek Brunson-Edmen Shahbazyan

21.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Boston Celtics-Portland TrailBlazers

 

    Sport 2

15.00: Lósport, Kincsem+

19.00: Baseball, MLB, alapszakasz, Atlanta Braves-New York Mets

22.00: Strandröplabda, World Tour-verseny, férfi döntő, Ljubljana

 

    Eurosport 1

11.00, 15.30 és 19.45: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

 

    Eurosport 2

12.15: Autósport, Porsche Szuperkupa, Silverstone

13.55: Motorsport, Superbike-világbajnokság, 2. futam, Jerez

15.30 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

 

    Digisport 1

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, SPAL-Fiorentina

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Hellas Verona és Lecce-Parma

 

    Digisport 2

20.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Torino

 

    Digisport 3

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Udinese

 

    ARENA4

17.30: Labdarúgás, skót bajnokság, Celtic-Hamilton

 

Forrás: MTI