Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap

2019-03-22
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

március 22., péntek:

    M4 Sport

 9.15: Műkorcsolya, világbajnokság, női kűr, Szaitama

 

    Sport 1

17.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Bulgária-Montenegró

20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Anglia-Csehország

 

    Sport 2

20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Moldova-Franciaország

 

    Eurosport 1

 9.30: Műkorcsolya, világbajnokság, női kűr, Szaitama

14.15: Síugrás, világkupa, Planica

16.15: Sílövészet, világkupa, férfi sprint, Oslo

18.15: Sífutás, világkupa, Québec

21.00: Pályakerékpár, Manchester, hatnapos verseny

 

    Eurosport 2

15.30: Kerékpár, Bredene Koksijde Classic

19.00: Curling, női világbajnokság, Silkeborg

 

    Digisport 1

16.00: Tenisz, ATP-torna, Miami

 

    Digisport 2

17.00: Tenisz, WTA-torna, Miami

19.00: Jégkorong, EBEL, rájátszás, Fehérvár AV19-Salzburg

 

    Digisport 3

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva - Makkabi Tel-Aviv

20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia-Real Madrid

 

március 23., szombat:

    M4 Sport

 6.00 és 9.15: Műkorcsolya, világbajnokság, jégtánc és férfi kűr, Szaitama

15.45: Labdarúgás, női NB I, Haladás-FTC

17.45: Kosárlabda, férfi NB I, Falco-Jászberény

 

    Sport 1

17.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, Motor Zaporisszja-Kielce

19.15: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, Nexe Nasice-Tatabánya

23.00: Ökölvívás, profi gála, London

 

    Sport 2

14.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Georgia-Svájc

17.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Svédország-Románia

20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Spanyolország-Norvégia

 

    Eurosport 1

 5.00 és 7.45: Autósport, Formula-E, selejtező és futam, Szanja

 9.45: Síugrás, világkupa, Planica

14.45 és 16.45: Sílövészet, világkupa, női 10 km és férfi 12,5 km üldözéses, Oslo

15.45: Sífutás, világkupa, Québec

21.15: Pályakerékpár, Manchester, hatnapos verseny

 

    Eurosport 2

 9.30: Műkorcsolya, világbajnokság, férfi kűr, Szaitama

14.30: Kerékpár, országúti verseny, Milánó-Sanremo

19.00: Curling, női világbajnokság, Silkeborg

 

    Digisport 1

 0.00 és 16.00: Tenisz, ATP-torna, Miami

 3.00: Tenisz, WTA-torna, Miami

 9.25, 10.55, 12.25 és 13.55: Sportlövészet, Európa-bajnokság, Eszék

 

    Digisport 2

15.55 és 17.40: Sportlövészet, Európa-bajnokság, Eszék

18.35: Tenisz, WTA-torna, Miami

 

    Digisport 3

17.00: Tenisz, WTA-torna, Miami

 

    Spíler1 TV

 3.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Anaheim Ducks-San Jose Sharks

18.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Philadelphia Flyers-New York Islanders

21.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Edmonton Oilers-Ottawa Senators

 

március 24., vasárnap:

    M4 Sport

 6.00: Műkorcsolya, világbajnokság, gála, Szaitama

12.30: Labdarúgás, női U17, elitkör, Magyarország-Anglia, Gyirmót

15.00: Kézilabda, női felkészülési mérkőzés, Magyarország-Japán, Siófok

17.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Magyarország-Horvátország

 

    Sport 1

11.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, Cuenca-Porto  

13.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, Balatonfüred-La Rioja

15.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, Wisla Plock - MOL-Pick Szeged

17.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, Sporting-Telekom Veszprém

 

    Sport 2

 1.00: Küzdősport, UFC-gála, Nashville

14.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Wales-Szlovákia

17.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Izrael-Ausztria

20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Hollandia-Németország

 

    Eurosport 1

 9.45: Síugrás, világkupa, Planica

13.30 és 16.15: Sílövészet, világkupa, női 12,5 km és férfi 15 km tömegrajtos, Oslo

14.30: Sífutás, világkupa, Québec

 

    Eurosport 2

 7.00: Műkorcsolya, világbajnokság, gála, Szaitama

10.00: Curling, női világbajnokság, Silkeborg

13.00 és 16.00: Motorsport, motokrossz-világbajnokság, Nagy-Britannia

 

    Digisport 1

 0.00 és 17.00: Tenisz, ATP-torna, Miami

 3.00: Tenisz, WTA-torna, Miami

 8.55, 11.25 és 13.55: Sportlövészet, Európa-bajnokság, Eszék

 

    Digisport 2

 0.00 és 19.00: Tenisz, WTA-torna, Miami

16.25: Sportlövészet, Európa-bajnokság, Eszék

 

    Digisport 3

17.00: Tenisz, WTA-torna, Miami

 

    Spíler1 TV

 0.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Winnipeg Jets-Nashville Predators

17.30: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Washington Capitals-Philadelphia Flyers

 

Forrás: MTI