Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap

2019-09-27
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

szeptember 27., péntek:

    M4 Sport

 9.45 és 13.45: Forma-1, Orosz Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés

15.45 és 22.45: Atlétika, vb, Doha

19.45: Kosárlabda, férfi NB I, Szolnoki Olaj-Alba Fehérvár

 

    Sport 1

20.15: Labdarúgás, Bundesliga, Union Berlin-Eintracht Frankfurt

 

    Sport 2

20.00: Lósport, Kincsem+

20.45: Röplabda, férfi Eb, elődöntő, Franciaország-Szerbia, Párizs

 

    Eurosport 1

 9.30 és 15.00: Kerékpár, országúti vb, Nagy-Britannia, női junior és U23

 

    Eurosport 2

 8.25 és 13.25: Sznúker, kínai bajnokság

 

    Digisport 1

10.30 és 13.00: Tenisz, WTA-torna, Vuhan

 

    Digisport 2

 8.00: Tenisz, WTA-torna, Taskent

17.45: Jégkorong, szlovák Extraliga, DVTK Jegesmedvék-Poprad

 

    Spíler2 TV

20.45: Labdarúgás, La Liga, Villarreal-Betis

 

szeptember 28., szombat:

    M4 Sport

 9.15: Forma-3, Orosz Nagydíj, 1. futam

11.00: Forma-1, Orosz Nagydíj, 3. szabadedzés

13.45: Forma-1, Orosz Nagydíj, időmérő edzés

16.45: Labdarúgás, NB I, Debreceni VSC-Puskás Akadémia FC

19.00: Labdarúgás, NB I, MOL Fehérvár FC-Újpest FC

21.30: Atlétika, vb, Doha

 

    Duna World

15.15: Atlétika, vb, Doha

 

    Sport 1

17.00: Kézilabda, férfi BL, MOL-Pick Szeged - Flensburg

19.45: Kézilabda, férfi BL, FC Porto-Kielce

 

    Sport 2

 7.00 és 9.00: Tenisz, ATP-torna, Csengtu

15.00: Lósport, Kincsem+

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Paderborn-Bayern München

18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Dortmund-Werder Bremen

20.30: Küzdősport, UFC, Koppenhága

 

    Eurosport 1

10.50: Motorsport, Superbike-vb, superpole

12.30: Kerékpár, országúti vb, Nagy-Britannia, női mezőnyverseny

 

    Eurosport 2

7.55 és 13.25: Sznúker, kínai bajnokság

 

    Digisport 1

10.30: Tenisz, WTA-torna, Vuhan

13.25: Labdarúgás, Ligue 1, Lyon-Nantes

15.40: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Brighton

18.10: Labdarúgás, Premier League, Everton-Manchester City

20.40: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Atalanta

 

    Digisport 2

10.00: Tenisz, WTA-torna, Taskent

14.55: Labdarúgás, Serie A, Juventus-SPAL

17.55: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Internazionale

20.00: Labdarúgás, Ligue 1, Nice-Lille

 

    Digisport 3

17.25: Labdarúgás, Ligue 1, Bordeaux-PSG

19.55: Labdarúgás, Ligue 1, AS Monaco-Brest

 

    Spíler1 TV

12.45: Labdarúgás, Premier League, Sheffield United-Liverpool

 

    Spíler2 TV

12.55: Labdarúgás, La Liga, Athletic Bilbao-Valencia

15.45: Labdarúgás, La Liga, Getafe-FC Barcelona

18.00: Labdarúgás, La Liga, Granada-Leganés

20.30: Labdarúgás, La Liga, Atlético Madrid-Real Madrid

 

szeptember 29., vasárnap:

    M4 Sport

 8.50: Forma-3, Orosz Nagydíj, 2. futam

10.15: Forma-2, Orosz Nagydíj, 2. futam

12.30: Forma-1, Orosz Nagydíj, futam

15.30: Labdarúgás, NB I, Ferencvárosi TC-Kisvárda Master Good

19.00: Atlétika, vb, Doha

 

    Sport 1

 8.45: Atlétika, vb, Doha

12.00: Kézilabda, férfi BL, Bidasoa Irún-Rabotnik

16.15: Kézilabda, női Eb-selejtező, Olaszország-Magyarország

18.45: Kézilabda, férfi BL, Montpellier-Telekom Veszprém

 

    Sport 2

 9.00: Tenisz, ATP-torna, Csengtu

15.00: Lósport, Kincsem+

 

    Eurosport 1

 9.30: Kerékpár, országúti vb, Nagy-Britannia, férfi mezőnyverseny

 

    Eurosport 2

 7.55 és 13.25: Sznúker, kínai bajnokság

12.05: Motorsport, Supersport-vb, Franciaország

16.30: Autósport, Blancpain End. Kupa

 

    Digisport 1

12.10: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Brescia

14.40: Labdarúgás, Serie A, Lecce-AS Roma

17.55: Labdarúgás, Serie A, Cagliari-Verona

20.25: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Fiorentina

 

    Digisport 2

 6.30: Tenisz, WTA-torna, Peking

14.55: Labdarúgás, Serie A, Lazio-Genoa

17.15: Jégkorong, EBEL, Hydro Fehérvár AV19-Moser Medical Graz99ers

20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Marseille-Rennes

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Strasbourg-Montpellier

17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Nimes-St. Étienne

 

    Spíler1 TV

10.55: Motorsport, Superbike-vb, superpole

12.10 és 13.55: Motorsport, Superbike-vb, 1. és 2. futam

17.00: Labdarúgás, Premier League, Leicester City-Newcastle United

 

    Spíler2 TV

11.45: Labdarúgás, La Liga, Espanyol-Valladolid

13.55: Labdarúgás, La Liga, Eibar-Celta Vigo

15.55: Labdarúgás, La Liga, Alavés-Mallorca

18.00: Labdarúgás, La Liga, Levante-Osasuna

20.30: Labdarúgás, La Liga, Sevilla-Real Sociedad

 

Forrás: MTI