Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap

2018-06-08
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

június 8., péntek:

    M4 Sport

15.45 és 19.55: Forma-1, Kanadai Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés

17.30: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, az 5-8. helyért, Genova

18.45: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, elődöntő, Genova

 

    Sport 1

19.30: Labdarúgás, vb-felkészülési mérkőzés, Németország - Szaúd-Arábia, Leverkusen

 

    Sport 2

22.00: Golf, Jude Classics, 2. nap

 

    Eurosport 1

12.45 és 16.15: Tenisz, Roland Garros, férfi elődöntők

 

    Eurosport 2

15.15: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 5. szakasz

 

    Spíler1 TV

14.55: Motorsport, Supersport-vb (SSP), szabadedzés, Brno

16.00: Motorsport, Superbike-vb (SBK), szabadedzés, Brno

 

június 9., szombat:

    M4 Sport

 9.45: Kajak-kenu, Európa-bajnokság, Belgrád

17.15: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Magyarország-Ausztrália

19.45: Forma-1, Kanadai Nagydíj, időmérő

 

    Duna World

19.45: Kézilabda, világbajnoki pótselejtező, 1. mérkőzés, Szlovénia-Magyarország, Koper

 

    Sport 1

 3.00: Kosárlabda, NBA, döntő, 4. mérkőzés, Cleveland Cavaliers-Golden State Warriors

17.15: Autósport, TCR Európa-kupa, Spa-Francorchamps, 1. futam

21.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Franciaország-Egyesült Államok, Lyon

 

    Sport 2

19.00: Golf, Jude Classics, 3. nap

 

    Eurosport 1

15.00 és 17.15: Tenisz, Roland Garros, női egyes és férfi páros döntő

21.45: Lovassport, Global Champions Tour, Cannes

 

    Eurosport 2

12.45 és 15.00: Motorsport, FIM Endurance-világbajnokság, Oschersleben 

13.45: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 6. szakasz

23.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Columbus Crew-New York Red Bulls

 

    Digisport 1

14.45: Amerikai futball, HFL, Miskolc Steelers-Nyíregyháza Tigers

 

    Digisport 2

14.10: Autósport, EuroFormula Open, Spa-Francorchamps, 1. futam

15.20: Autósport, GT Open, Spa-Francorchamps, 1. futam

 

    Spíler1 TV

10.25 és 13.00: Motorsport, Superbike-vb (SBK), időmérő és 1. futam, Brno

14.00: Motorsport, Supersport-vb (SSP), időmérő, Brno

19.00: Motorsport, salakmotor-világbajnokság

 

június 9., vasárnap:

    M4 Sport

10.15 és 12.45: Kajak-kenu, Európa-bajnokság, Belgrád

15.00: Strandröplabda, ob, női és férfi döntő

17.15: Kosárlabda, NB I, döntő, 1. mérkőzés

19.45: Forma-1, Kanadai Nagydíj, futam

 

    Sport 1

 4.00: Küzdősport, UFC, Chicago

11.15: Autósport, TCR Európa-kupa, Spa-Francorchamps, 2. futam

 

    Sport 2

19.00: Golf, Jude Classics, 4. nap

 

    Eurosport 1

11.30 és 15.00: Tenisz, Roland Garros, női páros és férfi egyes döntő

 

    Eurosport 2

11.30: Motorsport, Supersport-vb (SSP), 2. futam, Brno

13.30: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 7. szakasz

18.00: Autósport, Forma E, Zürich

 

    Digisport 1

13.20: Autósport, EuroFormula Open, Spa-Francorchamps, 2. futam

14.25: Autósport, GT Open, Spa-Francorchamps, 2. futam

 

    Spíler1 TV

11.25: Motorsport, Supersport-vb (SSP), 2. futam, Brno

12.55: Motorsport, Superbike-vb (SBK), 2. futam, Brno

14.00: Autósport, ralikrossz-világbajnokság, Hell

 

Forrás: MTI