Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap

2017-12-08
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

december 8., péntek:

    M4 Sport

18.45: Kosárlabda, női NB I, Aluinvent DVTK Miskolc - PEAC-Pécs

 

    Sport 1

14.00: Kézilabda, női vb, csoportmérkőzés, Argentína-Lengyelország

18.00: Kézilabda, női vb, csoportmérkőzés, Csehország-Magyarország

20.30: Kézilabda, női vb, csoportmérkőzés, Norvégia-Svédország

 

    Sport 2

13.00: Lósport, futam

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Digisport 1

20.45: Labdarúgás, Ligue 1, Bordeaux-Strasbourg

 

    Digisport 2

19.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Crvena zvezda-Anadolu Efes

21.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Fenerbahce

 

    Digisport 3

20.30: Labdarúgás, belga bajnokság, Beveren-Standard Liege

 

    Eurosport 1

 9.45 és 12.45: Alpesi sí, vk, női szuperkombináció, óriás-műlesiklás és lesiklás, St. Moritz

11.30 és 14.00: Sílövészet, vk, férfi és női sprint, Hochfilzen

20.00: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága, York

 

    Eurosport 2

11.45: Síugrás, vk, Neustadt

14.00: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága, York

20.30: Labdarúgás, Bundesliga, VfB Stuttgart-Bayer Leverkusen

 

december 9., szombat:

    M4 Sport

12.15: Vízilabda, női Magyar Kupa, elődöntő, Dunaújváros-BVSC

13.45: Labdarúgás, klub-vb, negyeddöntő, Pachuca-Wydad Casablanca, Abu-Dzabi

15.45: Labdarúgás, NB I, Diósgyőr-Debrecen

17.45: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Eger-Sabadell

19.15: Labdarúgás, NB I, Vasas-Ferencváros

 

    Sport 1

16.00: Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Sevilla

18.30: Labdarúgás, La Liga, Deportivo-Leganés

20.30: Labdarúgás, La Liga, Valencia-Celta Vigo

 

    Sport 2

18.15: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Szolnoki Dózsa-Pro Recco

21.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Los Angeles Clippers-Washington Wizards

 

    Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Digisport 1

13.55: Rögbi, Bajnokok Kupája, Scarlets-Benetton

16.15: Vízilabda, férfi Euro Kupa, FTC-Szintez Kazany

18.15: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, OSC-Brescia

20.25: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Internazionale

 

    Digisport 2

16.55: Labdarúgás, Ligue 1, PSG-Lille

19.30: Küzdősport, K-1, Rotterdam

 

    Digisport 3

17.55: Labdarúgás, Serie A, Cagliari-Sampdoria

20.00: Labdarúgás, Ligue 1, AS Monaco-Troyes

 

    Eurosport 1

 9.15 és 13.00: Alpesi sí, vk, férfi óriás-műlesiklás, Val d'Isere

10.30: Alpesi sí, vk, női szuperóriás-műlesiklás, St. Moritz

12.15: Sílövészet, vk, férfi üldözéses verseny, Hochfilzen

13.30: Sífutás, vk, férfi és női sprint, Davos

14.45: Sílövészet, vk, női üldözéses verseny, Hochfilzen

15.30: Síugrás, vk, csapatverseny, Neustadt

17.45 és 19.00: Szánkó, vk, női egyes, Calgary

20.00: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága, elődöntő, York

 

    Eurosport 2

 8.30, 9.45 és 11.15: Műkocsolya, GP-döntő, Nagoja

14.00: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága, elődöntő, York

15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Eintracht Frankfurt-Bayern München

18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Mönchengladbach-Schalke 04

20.30: Szánkó, vk, csapat váltó, Calgary

22.15: Labdarúgás, MLS, döntő, Toronto FC-Seattle Sounders

 

    Spíler TV

13.00: Labdarúgás, Premier League, West Ham United-Chelsea

15.30: Labdarúgás, Premier League, Tottenham Hotspur-Stoke City

18.00: Labdarúgás, Premier League, Newcastle United-Leicester City

 

december 10., vasárnap:

    M4 Sport

14.45: Labdarúgás, NB II, ZTE-Gyirmót

17.30: Vízilabda, női Magyar Kupa, döntő

19.15: Kézilabda, férfi NB I, Tatabánya-Veszprém

 

    Sport 1

 4.00: Küzdősport, UFC, Cub Swanson-Brian Ortega

16.45 és 20.15: Kézilabda, női vb, nyolcaddöntő

 

    Sport 2

11.45: Labdarúgás, La Liga, Real Sociedad-Málaga

16.15: Labdarúgás, La Liga, Betis-Atlético Madrid

20.45: Labdarúgás, La Liga, Villarreal-Barcelona

22.45: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Los Angeles Rams-Philadelphia Eagles

 

    Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Digisport 1

12.10: Labdarúgás, Serie A, Chievo-AS Roma

14.40: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Fiorentina

17.55: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Crotone

20.40: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Bologna

 

    Digisport 2

12.25: Kézilabda, Bundesliga, Füchse Berlin-Melsungen

14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Amiens-Lyon

17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Nantes-Nice

20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Marseille-St. Étienne

 

    Digisport 3

13.25: Labdarúgás, skót bajnokság, Hibernian-Celtic

17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Anderlecht-Charleroi

 

    Eurosport 1

 9.15 és 13.00: Alpesi sí, vk, férfi műlesiklás, Val d'Isere

11.15: Sílövészet, vk, férfi váltó, Hochfilzen

13.30: Sílövészet, vk, női váltó, Hochfilzen

15.30: Síugrás, vk, Neustadt

20.00: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága, döntő, York

 

    Eurosport 2

10.15: Alpesi sí, vk, női szuperóriás-műlesiklás, St. Moritz

13.15: Labdarúgás, Bundesliga, 1. FC Köln-Freiburg

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hannover-Hoffenheim

18.00: Labdarúgás, Bundesliga, FC Augsburg-Hertha BSC

 

    Spíler TV

 1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Montreal Canadiens-Edmonton Oilers

 4.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Calgary Flames-Vancouver Canucks

12.30: Labdarúgás, Premier League, Southampton-Arsenal

14.45: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Everton

17.00: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Manchester City

 

Forrás: MTI