Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap

2018-06-15
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

június 15., péntek:

    M4 Sport

13.45: Labdarúgás, világbajnokság, Egyiptom-Uruguay

16.45: Labdarúgás, világbajnokság, Marokkó-Irán

19.45: Labdarúgás, világbajnokság, Portugália-Spanyolország

 

    Duna World

17.00 és 20.00: Röplabda, női Európa Liga, arany divízió, bronzmérkőzés és döntő

 

    Sport 2

11.00: Tenisz, ATP-torna, Stuttgart

 

    Eurosport 1

13.30: Kerékpár, szlovén körverseny, 3. szakasz

15.00: Kerékpár, Route d'Occitanie, 2. szakasz

16.30: Tenisz, WTA-torna, Nottingham

 

    Eurosport 2

12.00: Tenisz, WTA-torna, Nottingham

 

    Digisport 1

11.00: Tenisz, WTA-torna, 's-Hertogenbosch

 

    Spíler1 TV

 8.55, 9.50 és 10.50: Motorsport, Moto3, Moto2 és MotoGP, Katalán Nagydíj, 1. szabadedzés

13.05, 14.00 és 15.00: Motorsport, Moto3, Moto2 és MotoGP, Katalán Nagydíj, 2. szabadedzés

 

 

június 16., szombat:

    M4 Sport

11.45: Labdarúgás, világbajnokság, Franciaország-Ausztrália

14.45: Labdarúgás, világbajnokság, Argentína-Izland

17.45: Labdarúgás, világbajnokság, Peru-Dánia

20.45: Labdarúgás, világbajnokság, Horvátország-Nigéria

 

    Duna World

9.15: Úszás, Magyar Úszás Napja, nyíltvízi úszó világkupa, Balatonfüred

 

    Sport 1

10.30, 13.00 és 15.30: Autósport, gyorsasági kamion Európa-bajnokság, Mogyoród

21.00: Ökölvívás, profi gála, Newcastle

 

    Sport 2

14.00: Tenisz, ATP-torna, Stuttgart

 

    Eurosport 1

15.00: Autósport, Endurance-világbajnokság, Le Mans

 

    Eurosport 2

10.00: Hegyikerékpár, Sellaronda Hero, Val Gardena

13.30: Kerékpár, szlovén körverseny, 4. szakasz

15.00: Kerékpár, Route d'Occitanie, 3. szakasz

17.00: Tenisz, WTA-torna, Nottingham

 

    Digisport 1

14.45: Amerikai futball, HFL, Fehérvár Enthroners-Budapest Eagles

 

    Digisport 2

11.00: Tenisz, WTA-torna, 's-Hertogenbosch

 

    Spíler1 TV

 8.40: Autósport, V8 Supercars-bajnokság, Darwin, 1. futam

 9.50 és 10.50: Motorsport, MotoGP és Moto2, Katalán Nagydíj, 3. szabadedzés

12.30, 14.05 és 15.00: Motorsport, Moto3, MotoGP és Moto2, Katalán Nagydíj, időmérő

 

 

június 17., vasárnap:

    M4 Sport

13.45: Labdarúgás, világbajnokság, Costa Rica-Szerbia

16.45: Labdarúgás, világbajnokság, Németország-Mexikó

19.45: Labdarúgás, világbajnokság, Brazília-Svájc

 

    Sport 1

10.30, 13.00 és 15.30: Autósport, gyorsasági kamion Európa-bajnokság, Mogyoród

 

    Sport 2

13.00: Tenisz, ATP-torna, döntő, Stuttgart

 

    Eurosport 1

 0.05: Autósport, Endurance-világbajnokság, Le Mans

16.00: Tenisz, WTA-torna, döntő, Nottingham

 

    Eurosport 2

13.30: Kerékpár, szlovén körverseny, 5. szakasz

15.00: Kerékpár, Route d'Occitanie, 4. szakasz

17.00: Motorsport, motokrossz-vb, Ottobiano

 

    Digisport 1

12.00: Tenisz, WTA-torna, döntő, 's-Hertogenbosch

14.45: Amerikai futball, HFL, Dunaújváros Gorillaz-Miskolc Steelers

 

    Spíler1 TV

 6.55: Autósport, V8 Supercars-bajnokság, Darwin, 2. futam

11.00, 12.20 és 14.00: Motorsport, Moto3, Moto2 és MotoGP, Katalán Nagydíj

 

Forrás: MTI