Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap

2020-03-06
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

március 6., péntek:

    M4 Sport

16.30 és 19.00: Kosárlabda, női Magyar Kupa, elődöntő, Pécs

 

    Duna World

16.00: Tenisz, Davis Kupa, selejtező, 1. nap, Magyarország-Belgium, Debrecen

 

    Sport 1

13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti

19.45: Labdarúgás, német bajnokság, SC Paderborn-1. FC Köln

 

    Sport 2

12.45 és 20.00: Darts, UK Open, 1. nap

18.00: Labdarúgás, török bajnokság, Besiktas-Ankaragücü

 

    Eurosport 1

17.00: Sílövészet, világkupa, férfi 10 km sprint, Novo Mesto

19.25: Síugrás, világkupa, Oslo

 

    Digisport 1

13.00: Tenisz, WTA-torna, Lyon

19.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Amiens

 

    Digisport 2

18.45: Jégkorong, szlovák Extraliga, MAC Újbuda-DVTK Jegesmedvék

 

    Digisport 3

17.30: Tenisz, WTA-torna, Lyon

 

    Spíler 1

19.55: Labdarúgás, angol ifjúsági FA Kupa, Blackburn Rovers-Arsenal

 

    Spíler 2

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Valencia

 

 

március 7., szombat:

    M4 Sport

17.00: Labdarúgás, NB I, Puskás Akadémia-MOL Fehérvár FC

19.30: Labdarúgás, NB I, Zalaegerszeg-Ferencváros

 

    Duna World

12.00: Tenisz, Davis Kupa, selejtező, 2. nap, Magyarország-Belgium, Debrecen

17.00: Kosárlabda, női Magyar Kupa, döntő, Pécs

 

    Sport 1

13.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Rosztov-Don - Ferencváros

15.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Győr-Valcea

17.45: Kézilabda, női EHF Kupa, negyeddöntő, visszavágó, Siófok-Kastamonu

19.45: Darts, UK Open, 2. nap

 

    Sport 2

13.30 és 17.30: Darts, UK Open, 2. nap

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Leipzig

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-Dortmund

23.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Charlotte Hornets-Houston Rockets

 

    Eurosport 1

 9.50: Északi összetett, világkupa, Oslo

10.55: Alpesi sí, világkupa, férfi lesiklás, Kvitfjell

12.15: Sífutás, világkupa, női 30 km tömegrajtos verseny, Oslo

13.30: Sílövészet, világkupa, női váltó, Novo Mesto

15.15: Síugrás, világkupa, csapatverseny, Oslo

17.00: Sílövészet, világkupa, férfi váltó, Novo Mesto

 

    Eurosport 2

16.00: Lovassport, Global Champions Tour, Doha

 

    Digisport 1

 2.00 és 21.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey

13.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Bournemouth

15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-West Ham United

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Lazio

 

    Digisport 2

18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Tottenham

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, SPAL-Cagliari

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Udinese

17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-PSG

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Monaco

 

    Spíler2 TV

12.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Real Mallorca

15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Sevilla

18.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Real Sociedad

20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Celta Vigo

 

március 8., vasárnap:

     M4 Sport

17.00: Labdarúgás, NB II, Vasas-Nyíregyháza

 

    Sport 1

 4.00: Küzdősport, UFC, Israel Adesanya-Yoel Romero, Las Vegas

13.45: Darts, UK Open, 3. nap

20.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Los Angeles Clippers-Los Angeles Lakers

 

    Sport 2

13.30: Kézilabda, német bajnokság, THW Kiel-RN Löwen

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Augsburg

18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Düsseldorf

20.00: Darts, UK Open, 2. nap

 

    Eurosport 1

10.20: Alpesi sí, világkupa, férfi szuperóriás-műlesiklás, Kvitfjell

11.45: Sílövészet, világkupa, női 12,5 km tömegrajtos verseny, Novo Mesto

13.35: Sílövészet, világkupa, férfi 15 km tömegrajtos verseny, Novo Mesto

14.30: Síugrás, világkupa, Oslo

 

    Eurosport 2

13.10: Kerékpár, országúti kerékpár, Párizs-Nizza, 1. nap

16.00: Motosport, motokrossz, Hollandia

 

    Digisport 1

 0.00 és 23.30: Tenisz, WTA-torna, Monterrey

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Brescia

14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Sassuolo

17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Juventus

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Sampdoria

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Hellas Verona-Napoli

17.15: Jégkorong, szlovák Extraliga, DVTK Jegesmedvék-Nové Zámky

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Lyon

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Bordeaux

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Montpellier

 

    Spíler1 TV

12.55: Kézilabda, SEHA Liga, negyeddöntő, 1. mérkőzés: Vojvodina-Veszprém

14.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Everton

17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Manchester City

 

    Spíler2 TV

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Espanyol

13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid-Athletic Bilbao

15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Granada

18.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Leganés

20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Real Madrid

 

Forrás: MTI