Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap

2020-01-03
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

január 3., péntek:

    M4 Sport

18.45: Kosárlabda, férfi NB I, Kaposvári KK-DEAC

 

    Sport 2

20.00: Lósport, Kincsem+ Tuti

 

    Eurosport 1

13.05/15.15: Sífutás, világkupa, Tour de Ski, női 10 km-es klasszikus, tömegrajtos verseny, Val di Fiemme

13.45: Síugrás, világkupa, Négysáncverseny, 3. állomás, selejtező, Innsbruck

 

    Digisport 2

19.00: Jégkorong, Osztrák liga, Hydro Fehérvár AV19-HC Orli Znojmo

 

    Spíler 2

18.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Valladolid-Leganés

20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Athletic Bilbao

 

 

január 4., szombat:

    M4 Sport

16.00: Kézilabda, férfi válogatott felkészülési mérkőzés, Magyarország-Csehország

18.00: Kosárlabda, női NB I, DVTK-Győr

 

    Sport 1

12.45: Kézilabda, női EHF Kupa, csoportkör, Kastamonu-DVSC

15.00: Lósport, Kincsem+ Tuti

17.45: Kézilabda, női EHF Kupa, csoportkör, Érd-Odense

21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Guimaraes-Benfica

 

    Sport 2

15.15: Jégkorong, svéd bajnokság, alapszakasz, Frölunda-Rögle

20.00: Darts, BDO-világbajnokság, Lakeside

22.30: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Houston Texans-Buffalo Bills

 

    Eurosport 1

11.15: Sífutás, világkupa, Tour de Ski, férfi és női klasszikus sprint

13.00 és 16.00: Alpesi sí, világkupa, női műlesiklás, Zágráb

13.45: Síugrás, világkupa, Négysáncverseny, 3. állomás, Innsbruck

 

    Digisport 1

16.45: Jégkorong, szlovák bajnokság, MAC Újbuda-Kosice

 

    Digisport 2

18.00: Motorsport, SuperEnduro-vb, Riesa

 

    Spíler 1

13.00: Labdarúgás, FA Kupa, Rochdale-Newcastle United

15.25: Labdarúgás, FA Kupa, Fulham-Aston Villa

17.55: Labdarúgás, FA Kupa, Wolverhampton-Manchester United

 

    Spíler 2

12.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Eibar

15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Real Madrid

18.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Levante

20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Barcelona

 

 

január 5., vasárnap:

    M4 Sport

15.45: Kézilabda, női NB I, Győr-Dunaújváros

18.00: Kosárlabda, férfi NB I, Alba Fehérvár-Szolnok

 

    Sport 1

16.45: Kézilabda, női EHF Kupa, csoportkör, Siófok-Köbenhavn

21.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Los Angeles Clippers-New York Knicks

 

    Sport 2

 2.00: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, New England Patriots-Tennessee Titans

14.00: Darts, BDO-világbajnokság, Lakeside

19.00: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, New Orleans Saints-Minnnesota Vikings

22.30: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Philadelphia Eagles-Seattle Seahawks

 

    Eurosport 1

13.05 és 15.10: Sífutás, világkupa, Tour de Ski, női és férfi szabadstílusú verseny, Val di Fiemme

14.00 és 17.45: Alpesi sí, világkupa, férfi műlesiklás, Zágráb

16.00: Síugrás, világkupa, Négysáncverseny, 4. állomás, selejtező, Bischofshofen

 

    Digisport 1

 5.00: Tenisz, WTA-torna, Sencsen

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Brescia-Lazio

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, SPAL-Hellas Verona

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Sassuolo

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Torino

 

    Spíler 1

14.30: Labdarúgás, FA Kupa, Middlesbrough-Tottenham

16.55: Labdarúgás, FA Kupa, Liverpool-Everton

18.55: Labdarúgás, FA Kupa, Gillingham-West Ham United

 

    Spíler 2

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Mallorca

13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Villarreal

15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Real Betis

20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-OSasuna

 

Forrás: MTI