Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap

2015-07-31
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Július 31., péntek:

    M4

9.00: Vizes vb, Kazany, műugrás, selejtező, női 3 m

9.45: Vizes vb, Kazany, férfi vízilabda, Magyarország-Argentína

11.15: Vizes vb, Kazany, férfi vízilabda, Szerbia-Ausztrália

14.00: Vizes vb, Kazany, műugrás, elődöntő, női 3 m

16.30: Vizes vb, Kazany, műúszás, csapat szabadprogram 

18.15: Vizes vb, Kazany, férfi vízilabda, Görögország-Oroszország

19.00: Vizes vb, Kazany, műugrás, döntő, férfi 3 m

20.30: Vizes vb, Kazany, férfi vízilabda, Egyesült Államok-Olaszország

 

    Sport 1

13.35: Lósport, futam

16.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Newcastle United-Borussia Mönchengladbach

 

    Sport 2

11.30, 14.00, 16.00 és 18.00: Tenisz, ATP-torna, Hamburg

20.00 és 22.00: Tenisz, ATP-torna, Atlanta

 

    Eurosport

9.00: Vizes vb, Kazany, műugrás, selejtező, női 3 m

14.00: Vizes vb, Kazany, műugrás, elődöntő, női 3 m

17.00: Lovassport, Nemzetek Kupája, Nagy-Britannia

18.30: Vizes vb, Kazany, műugrás, döntő, férfi 3 m

20.15: Síugrás, Nyári Grand Prix, Lengyelország

 

    Eurosport 2

8.30 és 20.00: Sznúker, Európa Torna, Lettország

18.00: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Piast Gliwice-Gornik Zabrze

 

    Digisport 1

20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Gent-Genk

 

Augusztus 1., szombat:

    Duna World

18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVTK–Videoton FC

 

    M4

7.00. 9.00 és 11.45: Vizes vb, Kazany, nyíltvízi úszás, férfi és női 25 km

12.45 és 18.00: Vizes vb, Kazany, női vízilabda

14.00: Vizes vb, Kazany, műugrás, elődöntő, férfi toronyugrás

20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Vasas-Ferencváros

 

    Sport 1

9.00 és 10.00: Strandröplabda, Európa-bajnokság, Klagenfurt, női elődöntők

13.00 és 15.15: Tenisz, ATP-torna, Hamburg

17.45 és 18.30: Strandröplabda, Európa-bajnokság, Klagenfurt, férfi negyeddöntők

 

    Sport 2

11.30: Tenisz, ATP-torna, Gstaad, elődöntő

14.00: Strandröplabda, Európa-bajnokság, Klagenfurt, női döntő

15.00: Kosárlabda, barátságos mérkőzés, Johannesburg, Team Africa-Team World

22.00: Tenisz, ATP-torna, Atlanta, elődöntő

 

    Sport M

13.55: Lósport, ügető

 

    Eurosport

9.00: Vizes vb, Kazany, műugrás, selejtező, férfi toronyugrás

15.30: Kerékpár, Spanyolország, Clasica San Sebastian

18.30: Vizes vb, Kazany, műugrás, döntő, női 3 m

20.15: Síugrás, Nyári Grand Prix, Lengyelország

22.00: Küzdősport, World Grand Prix Series

 

    Eurosport 2

9.00: Motorsport, Superbike-világbajnokság, Malajzia

9.45 és 14.00: Sznúker, Európa Torna, Lettország

11.15: Ausztrálfutball, Gold Coast Suns-West Coast Eagles  

20.15: Labdarúgás, német Szuperkupa-mérkőzés, Wolfsburg-Bayern München

 

    Digisport 1

13.40: Labdarúgás, skót bajnokság, Celtic-Ross County

15.55: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Everton-Leeds United

18.55: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Olympique Marseille-Juventus 

21.10: Labdarúgás, argentin bajnokság

23.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Fluminense-Grémio

 

    Digisport 2

11.00: Autósport, F3 Európa-bajnokság, Spielberg, 1. futam

14.00: Autósport, Audi TT Kupa, 1. futam

15.40: Autósport, F3 Európa-bajnokság, Spielberg, 2. futam

16.55: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Hamburg-Hellas Verona

 

Augusztus 2., vasárnap:

    Duna World

18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd – DVSC-TEVA 

 

    M4

8.30: Vizes vb, Kazany, úszás, előfutamok

12.30: Vizes vb, Kazany, férfi vízilabda

14.00: Vizes vb, Kazany, műugrás, 3 méter szinkron vegyespáros

16.30: Vizes vb, Kazany, úszás, döntők

18.45: Vizes vb, Kazany, műugrás, döntő, férfi toronyugrás

 

    Sport 1

11.30: Tenisz, ATP-torna, Gstaad, döntő

13.00: Tenisz, ATP-torna, Hamburg, döntő

17.30: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Gelsenkirchen, Schalke-Twente

21.00: Tenisz, ATP-torna, Atlanta, döntő

 

    Sport 2

0.00: Tenisz, ATP-torna, Atlanta, elődöntő

10.00, 11.15, 13.30, 14.45: Strandröplabda, Európa-bajnokság, Klagenfurt, férfi elődöntők, bronzmérkőzés, döntő

15.15: Labdarúgás, Community Shield, London, Chelsea-Arsenal

 

    Sport M

13.55: Lósport, galopp

 

    Eurosport

7.30: Motorsport, Superbike-világbajnokság, Malajzia

8.30 és 16.15: Vizes vb, Kazany, úszás

14.00: Vizes vb, Kazany, műugrás, 3 méter szinkron vegyespáros 

18.30: Vizes vb, Kazany, műugrás, döntő, férfi toronyugrás

23.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, San Jose Earthquakes-Portland Timbers

 

    Eurosport 2

9.00: Autósport, Supersport-világbajnokság, Malajzia

10.30: Motorsport, Superbike-világbajnokság, Malajzia

12.00 és 19.30: Sznúker, Európa Torna, Lettország

15.00: Kerékpár, Lengyel körverseny, 1. szakasz

18.00: Kerékpár, Nagy-Britannia

 

    Digisport 1

3.00: Ökölvívás, Premier Boxing Champions Series, váltósúly: Danny Garcia-Paul Malignaggi; WBA középsúlyú világbajnoki mérkőzés: Daniel Jacobs-Sergio Mora

13.25: Labdarúgás, skót bajnokság, Hearts-St. Johnstone 

16.25: Labdarúgás, skót bajnokság, Dundee United-Aberdeen 

20.55: Labdarúgás, Champions Cup, Fiorentina-Barcelona

23.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Sport Recife-Cruzeiro

 

    Digisport 2

10.05: Autósport, Audi TT Kupa, 2. futam

11.40: Autósport, F3 Európa-bajnokság, Spielberg, 3. futam

17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Standard Liége-Zulte Waregem

20.00: Autósport, IndyCar, Mid-Ohio Sports Car Course

 

Forrás: MTI