Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap

2015-07-24
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Július 24., péntek:

    M4

10.00: Autósport, Forma-1, Magyar Nagydíj, Hungaroring, 1. szabadedzés

14.00: Autósport, Forma-1, Magyar Nagydíj, Hungaroring, 2. szabadedzés

16.00: Autósport, GP2 Magyar Futam, Hungaroring, időmérő

18.00: Vizes vb, Kazany, megnyitó ünnepség 

 

    Sport 1

13.35: Lósport, futam

18.55: Lósport, Ügető, galopp és agárverseny

 

    Sport 2

19.00 és 21.00: Tenisz, ATP-torna, Bogotá

 

    Eurosport

13.15: Kerékpár, Tour de France, 19. szakasz

18.00: Labdarúgás, U19-es női Európa-bajnokság, Izrael, Németország-Svédország

 

    Eurosport 2

17.45: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Ruch Chorzow-Piast Gliwice 

 

    Digisport 1

11.55: Labdarúgás, Champions Cup, Real Madrid-Manchester City

17.30: Tenisz, ATP-torna, Umag

20.00: Atlétika, Gyémánt Liga, London

 

    Digisport 2

20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Saint-Truidense-FC Bruges

 

Július 25., szombat:

    M4

8.00: Vizes-vb, Kazany, műúszás, egyéni technikai selejtező

9.00: Vizes-vb, Kazany, nyíltvízi úszás, női 5 km

9.45: Autósport, GP 3, időmérő edzés, Hungaroring

11.00: Autósport, Forma-1, Magyar Nagydíj, Hungaroring, 3. szabadedzés

12.15: Autósport, Porsche Super Kupa, időmérő futam, Hungaroring

14.00: Autósport, Forma-1, Magyar Nagydíj, Hungaroring, időmérő edzés

15.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 2. forduló, Budapest Honvéd-MTK Budapest

18.00: Labdarúgás, a 2018-as világbajnokság európai selejtezőcsoportjainak sorsolása, Szentpétervár

20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 2. forduló, Vasas FC–Újpest

 

    Sport 1

15.00: Labdarúgás, Emirates Cup, London, VfL Wolfsburg-Villarreal

17.15: Labdarúgás, Emirates Cup, London, Arsenal-Olympique Lyon

19.15: Salakmotor, Svéd GP, Malilla

 

    Sport 2

17.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Bréma, Werder Bremen-Sevilla

19.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Svájc, Borussia Dortmund-Juventus

22.30: Tenisz, ATP-torna, Bogotá, elődöntő

 

    Sport M

13.55: Lósport, ügető

 

    SportKlub

17.30 és 20.00: Tenisz, ATP-torna, Umag, elődöntő

 

    Eurosport

9.00: Vizes-vb, Kazany, műugrás, női szinkronműugrás, selejtező

13.00: Kerékpár, Tour de France, 20. szakasz

19.05: Lovassport, Global Champions Tour, London

20.30: Motorsport, Blancpain Endurance-sorozat, Belgium

 

    Eurosport 2

11.15: Ausztrálfutball, bajnokság, 17. forduló, Brisbane Lions-North Melbourne

16.15 és 18.00: Motorsport, Blancpain Endurance-sorozat, Belgium

17.30: Autósport, GP3, Hungaroring, 1. futam

 

    Digisport 1

1.55: Labdarúgás, Champions Cup, Fiorentina-Benfica

13.55: Labdarúgás, Champions Cup, AC Milan-Internazionale

17.30: Tenisz, ATP-torna, Umag

21.55: Labdarúgás, Champions Cup, Manchester United-FC Barcelona

 

    Digisport 2

16.00: Atlétika, Gyémánt Liga, London

18.00: Labdarúgás, belga bajnokság, Kortrijk-Standard Liége

20.00: Tenisz, ATP-torna, Umag, elődöntő

23.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Grémio-Sport Recife

 

Július 26., vasárnap:

    M4

8.00: Vizes-vb, Kazany, műúszás, páros technikai, selejtező

9.15: Autósport, GP3, Hungaroring, 2. futam

10.30: Autósport, GP2, Hungaroring, 2. futam

11.45: Autósport, Porsche Super Kupa, Hungaroring, futam

14.00: Autósport, Forma-1, Magyar Nagydíj, Hungaroring, futam

16.30: Vizes-vb, Kazany, műúszás, páros technikai, döntő

18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 2. forduló, Ferencváros-DVTK

20.30: Vizes-vb, Kazany, női vízilabda, Magyarország-Kína

 

    Sport 1

3.00: Ökölvívás, profi gála, Las Vegas, Szergej Kovaljov-Nadjib Mohammedi

15.00: Labdarúgás, Emirates Cup, London, Olympique Lyon-Villarreal

17.15: Labdarúgás, Emirates Cup, London, Arsenal-VfL Wolfsburg

22.00: Tenisz, ATP-torna, Bogotá, döntő

 

    Sport 2

13.55: Lósport, galopp

 

    SportKlub

20.00: Tenisz, ATP-torna, Umag, döntő

 

    Eurosport

8.30: Motorsport, Blancpain Endurance-sorozat, Belgium

9.30: Autósport, GP3, Hungaroring, 2. futam

11.45: Autósport, Porsche Super Kupa, Hungaroring, futam

14.00 és 16.15: Kerékpár, Tour de France, 21. szakasz

20.45: Labdarúgás, MLS, New York City FC-Orlando City SC

23.00: Labdarúgás, MLS, DC United-Philadelphia

 

    Eurosport 2

1.30: Labdarúgás, MLS, Columbus Crew-Toronto FC

4.30: Motorsport, világbajnokság, Szuzuka

13.00: Motorsport, motokrossz, világbajnokság, Csehország, MX2, 1. futam

14.00: Motorsport, motokrossz, világbajnokság, Csehország, MXGP, 1. futam

15.00: Motorsport, Blancpain Endurance-sorozat, Belgium

17.00: Motorsport, motokrossz, világbajnokság, Csehország, MX2, 2. futam

18.00: Motorsport, motokrossz, világbajnokság, Csehország, MXGP, 2. futam

 

    Digisport 1

0.00: Labdarúgás, Champions Cup, Chelsea-PSG

2.00: Labdarúgás, brazil bajnokság, Atlético Mineiro-Figueirense

17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, RSC Anderlecht-Beveren

20.00: Tenisz, ATP-torna, Umag, döntő

23.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Vasco da Gama-Palmeiras

 

    Digisport 2

21.30: Autósport, NASCAR, Indianapolis Motor Speedway

 

Forrás: MTI