Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap és hétfő

2019-06-07
A pénteki, szombati, vasárnapi és hétfői élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

június 7., péntek:

    M4 Sport

15.45: Forma-1, Kanadai Nagydíj, 1. szabadedzés

18.15: Vízilabda, női világliga, szuperdöntő, Budapest, negyeddöntő, Magyarország-Hollandia

20.45: Labdarúgás, női vb, Franciaország, csoportmérkőzés, Franciaország-Koreai Köztársaság

 

    Duna World

20.25: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcas döntő, Hannover, elődöntő, FTC-Telekom Waterpolo - CNA Barceloneta

 

    Sport 1

17.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Grúzia-Gibraltár

20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Feröer-szigetek - Spanyolország

 

    Sport 2

19.00: Darts, csapat-világbajnokság, 2. nap

23.00: Golf, RBC Canadian Open, Hamilton, 2. nap

 

    Eurosport 1

12.35: Tenisz, Roland Garros, Párizs

    

    Eurosport 2

15.00: Tenisz, Roland Garros, Párizs

 

június 8., szombat:

    M4 Sport

14.45: Labdarúgás, női vb, Franciaország, csoportmérkőzés, Németország-Kína

17.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Azerbajdzsán-Magyarország

20.15: Labdarúgás, U20-as vb, Koreai Köztársaság-Szenegál

 

    Duna

19.45: Forma-1, Kanadai Nagydíj, időmérő

 

    Duna World

14.45: Röplabda, női Európa-liga, arany divízió, B csoport, 4. forduló, Magyarország-Horvátország

 

    Sport 1

 3.00: Kosárlabda, NBA, döntő, 3. mérkőzés, Golden State Warriors-Toronto Raptors

13.15: Autósport, túraautó Európa Kupa, Spa, 1. futam

14.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Horvátország-Wales

17.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Finnország - Bosznia-Hercegovina

20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Törökország-Franciaország

 

    Sport 2

13.30 és 19.00: Darts, csapat-világbajnokság, 3. nap

20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Görögország-Olaszország

 

    Eurosport 1

14.45: Tenisz, Roland Garros, Párizs

21.20: Lósport, Global Champions Tour, Cannes

 

    Eurosport 2

10.50 és 13.50: Motorsport, superbike-vb, Jerez, superpole és 1. futam

 

    Spíler1 TV 

13.55: Motorsport, superbike-vb, Jerez, 1. futam

 

június 9., vasárnap:

    M4 Sport

12.45: Labdarúgás, női vb, Franciaország, csoportmérkőzés, Ausztrália-Olaszország

15.15: Labdarúgás, női vb, Franciaország, csoportmérkőzés, Brazília-Jamaica

17.45: Labdarúgás, női vb, Franciaország, csoportmérkőzés, Anglia-Skócia

20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, döntő, Portugália-Hollandia

 

    Duna

19.45: Forma-1, Kanadai Nagydíj, futam

 

    Sport 1

 4.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Chicago

11.45: Autósport, túraautó Európa Kupa, Spa, 2. futam

14.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, a 3. helyért, Svájc-Anglia

20.00: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, döntő, Portugália-Hollandia

 

    Sport 2

13.00 és 19.00: Darts, csapat-világbajnokság, 4. nap

23.00: Golf, RBC Canadian Open, Hamilton, 4. nap

 

    Eurosport 1

11.25 és 14.45: Tenisz, Roland Garros, Párizs

 

    Eurosport 2

10.50: Motorsport, superbike-vb, Jerez, superpole

12.05: Motorsport, supersport-vb, Jerez, futam

12.55 és 16.00: Motorsport, Endurance-vb, Oschersleben

14.00: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 1. szakasz

 

    Spíler1 TV 

10.55 és 13.55: Motorsport, superbike-vb, Jerez, superpole és 2. futam

12.10: Motorsport, supersport-vb, Jerez, futam

 

június 10., hétfő:

    M4 Sport

16.30: Labdarúgás, Puskás Suzuki Kupa, bronzmérkőzés, Felcsút

18.00: Labdarúgás, Puskás Suzuki Kupa, döntő, Felcsút

20.00: Kosárlabda, férfi NB I, elődöntő, 4. mérkőzés (ha szükséges)

 

    Sport 1

20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Spanyolország-Svédország

 

    Sport 2

11.00: Tenisz, ATP-torna, Stuttgart

20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Lengyelország-Izrael

 

    Eurosport 1

15.05: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 2. szakasz

 

    Spíler1 TV

 2.00: Jégkorong, NHL, Stanley Kupa-döntő, St. Louis Blues-Boston Bruins

 

Forrás: MTI