Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap, hétfő és kedd

2017-12-22
A pénteki, szombati, vasárnapi, valamint az ünnepi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

december 22., péntek:

    M4 Sport

16.00: Vízilabda, női szuperkupa, UVSE-BVSC

17.45: Vízilabda, férfi szuperkupa, Szolnok-Eger

 

    Sport 1

13.30 és 20.00: Darts, PDC-világbajnokság, London

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

19.15: Labdarúgás, La Liga, Real Betis-Athletic Bilbao

21.30: Labdarúgás, La Liga, Espanyol-Atlético Madrid

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

12.00: Hódeszka, világkupa, Olaszország

13.30: Síakrobatika, világkupa, Olaszország

17.30 és 20.30: Alpesi sí, világkupa, férfi műlesiklás, Madonna di Campiglio

 

    Digisport 1

17.55: Labdarúgás, Serie A, Chievo-Bologna

20.40: Labdarúgás, Serie A, Cagliari-Fiorentina

 

    Digisport 2

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Himki Moszkva

20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia-Barcelona

 

    Digisport 3

18.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Anadolu Efes-Olympiakosz

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Unicaja Málaga-Olimpia Milano

 

    Spíler TV

20.15: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-Liverpool

 

 

december 23., szombat:

    M4 Sport

15.25: Kosárlabda, férfi NB I, Egis Körmend-Atomerőmű SE

 

    Sport 1

12.45: Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Barcelona

16.00: Labdarúgás, La Liga, Valencia-Villarreal

20.00: Darts, PDC-világbajnokság, London

 

    Sport 2

13.30: Darts, PDC-világbajnokság, London

18.30: Labdarúgás, La Liga, Deportivo-Celta Vigo

22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Baltimore Ravens-Indianapolis Colts

 

    Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Digisport 1

12.25: Labdarúgás, Serie A, Lazio-Crotone

14.40: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Sampdoria

17.40: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Atalanta

20.25: Labdarúgás, Serie A, Juventus-AS Roma

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Internazionale

20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Standard Liege-Sint-Truiden

 

    Digisport 3

13.25: Labdarúgás, skót Premier League, Kilmarnock-Rangers

 

    Spíler TV

13.00: Labdarúgás, Premier League, Everton-Chelsea

15.30: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Bournemouth

18.00: Labdarúgás, Premier League, Burnley-Tottenham Hotspur

20.15: Labdarúgás, Premier League, Leicester City-Manchester United

 

 

december 24., vasárnap:

    Sport 1

19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, New Orleans Saints-Atlanta Falcons

22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Dallas Cowboys-Seattle Seahawks

 

    Sport M

13.00 és 15.15: Lósport, futam

 

    Spíler TV

 4.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Vancouver Canucks-St. Louis Blues

 

 

december 25., hétfő:

    Sport 1

21.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Golden State Warriors-Cleveland Cavaliers

 

    Sport 2

 2.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Green Bay Packers-Minnesota Vikings

22.30: Amerikaifutball, NFL, Houston Texans-Pittsburgh Steelers

 

    Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

 

december 26., kedd:

    M4 Sport

15.30: Jégkorong, Erste Liga, DVTK Jegesmedvék-UTE

18.30: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Black Wings Linz

 

    Sport 2

 2.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Philadelphia Eagles-Oakland Raiders

15.00: Jégkorong, Spengler-kupa, Svájc-Dinamo Riga

20.15: Jégkorong, Spengler-kupa, Mountfield-Team Canada

 

    Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Digisport 1

13.25: Labdarúgás, skót Premier League, Dundee-Celtic

16.55: Kézilabda, Bundesliga, Flensburg-Hannover

20.40: Labdarúgás, Olasz Kupa, Lazio-Fiorentina

 

    Digisport 2

14.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Club Brugge-Mouscron

20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Anderlecht-Gent

 

    Digisport 3

14.55: Kézilabda, Bundesliga, Füchse Berlin-Magdeburg

 

    Spíler TV

13.00: Labdarúgás, Premier League, Tottenham Hotspur-Southampton

15.30: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Burnley

18.00: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Swansea City

 

Forrás: MTI