Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap, hétfő

2017-10-20
A pénteki, szombati, vasárnapi és hétfői élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

október 20., péntek:

    M4 Sport

16.45: Forma-1, Egyesült Államok Nagydíja, 1. szabadedzés

18.30: Kosárlabda, férfi NB I, Sopron-Kaposvár

20.45: Forma-1, Egyesült Államok Nagydíja, 2. szabadedzés

 

    Sport 2

14.00, 16.00 és 20.45: Tenisz, ATP-torna, Antwerpen

19.00: Kézilabda, női BL, Brest Bretagne-Midtjylland

 

    Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

13.00 és 20.00: Sznúker, Brit Open

 

    Eurosport 2

13.00: Műkorcsolya, GP, Moszkva

20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Schalke-Mainz

 

    Digisport 1

18.55: Kosárlabda, Euroliga, Crvena zvezda-Barcelona

20.40: Labdarúgás, Ligue 1, St. Étienne-Montpellier 

 

    Digisport 2

14.00: Tenisz, WTA-torna, Moszkva

17.30: Tenisz, ATP-torna, Moszkva

 

    Digisport 3

17.00: Tenisz, WTA-torna, Luxembourg

20.55: Kosárlabda, Euroliga, Valencia-Anadolu Efes 

 

    Spíler TV

 0.55, 1.50 és 2.50: Gyorsaságimotoros-vb, Ausztrál Nagydíj, 1. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

 5.05, 6.00 és 7.00: Gyorsaságimotoros-vb, Ausztrál Nagydíj, 2. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

14.25: Superbike-vb, Spanyolország, 2. szabadedzés

15.40: Supersport-vb, Spanyolország, 2. szabadedzés

20.30: Labdarúgás, Premier League, West Ham United-Brighton

 

október 21., szombat:

    M4 Sport

13.15: Kézilabda, férfi NB I, MOL-Pick Szeged - Telekom Veszprém

15.15: Labdarúgás, NB I, Ferencváros-Újpest FC

17.45: Labdarúgás, NB I, Diósgyőr-Budapest Honvéd

22.45: Forma-1, Egyesült Államok Nagydíja, időmérő

 

    Sport 1

15.30: Kézilabda, női BL, csoportmérkőzés, Rosztov-Don - Győri Audi ETO KC

17.45: Kézilabda, női EHF Kupa, selejtező, Váci NKSE-Buxtehuder SV

20.30: Labdarúgás, La Liga, Barcelona-Málaga

 

    Sport 2

14.00 és 16.00: Tenisz, ATP-torna, Antwerpen

18.30: Labdarúgás, La Liga, Valencia-Sevilla

21.00: Küzdősport, UFC, Gdansk

 

    Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

10.30: Superbike-vb, Spanyolország, időmérő

13.00: Superbike-vb, Spanyolország, 1. futam

14.00 és 20.15: Sznúker, Brit Open

18.15: Műkorcsolya, GP, Moszkva

 

    Eurosport 2

15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Eintracht Frankfurt-Borussia Dortmund

18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hamburg-Bayern München

20.30: Kerékpár, pálya-Eb, Berlin

 

    Digisport 1

11.45: Rögbi, Európai Nemzetek Kupája, Magyarország-Lettország

15.00: Tenisz, WTA-torna, Luxemburg

17.55: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Crotone

20.25: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Internazionale 

 

    Digisport 2

12.00: Tenisz, WTA-torna, Moszkva

14.30: Tenisz, ATP-torna, Moszkva

16.55: Labdarúgás, Ligue 1, AS Monaco-Caen    

20.30: Röplabda, női BL-selejtező, Conegliano-Békéscsaba

 

    Digisport 3

16.30: Tenisz, ATP-torna, Moszkva

19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nantes-Guingamp 

 

    Spíler TV

 0.55, 1.50, 2.50: Gyorsaságimotoros-vb, Ausztrál Nagydíj, 3. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

 4.30, 6.05, 6.30 és 7.00: Gyorsaságimotoros-vb, Ausztrál Nagydíj, időmérő, Moto3, MotoGP, Moto2

 5.25: Gyorsaságimotoros-vb, Ausztrál Nagydíj, 4. szabadedzés, MotoGP

10.25 és 10.50: Superbike-vb, Spanyolország, időmérő

11.25 és 11.50: Supersport300-vb, Spanyolország, időmérő

13.00: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Watford

16.00: Labdarúgás, Premier League, Huddersfield-Manchester United

18.30: Labdarúgás, Premier League, Southampton-West Bromwich

 

október 22., vasárnap:

    M4 Sport

14.45: Labdarúgás, NB II, Zalaegerszeg-Soroksár

20.45: Forma-1, Egyesült Államok Nagydíja, futam

 

    Sport 1

13.30: Kézilabda, női BL, csoportmérkőzés, Thüringer HC - FTC-Rail Cargo Hungaria

16.00: Labdarúgás, La Liga, Celta Vigo-Atlético Madrid

18.30: Labdarúgás, La Liga, Leganés-Athletic Bilbao

20.45: Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Eibar

 

    Sport 2

16.00: Tenisz, ATP-torna, Atwerpen

19.00 és 22.30: Amerikaifutball, NFL 

 

    Sport M

12.00 és 15.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

11.30 és 13.00: Supersport-vb, Spanyolország, futam

14.00 és 20.00: Sznúker, Brit Open

 

    Eurosport 2

11.00: Asztalitenisz, férfi vk, Belgium

13.15: Labdarúgás, Bundesliga, Köln-Werder Bremen

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Freiburg-Hertha

18.00: Labdarúgás, Bundesliga, Wolfsburg-Hoffenheim

22.00: Labdarúgás, MLS, Atlanta-Toronto

 

    Digisport 1

12.25: Labdarúgás, Serie A, Chievo-Hellas Verona

14.40: Labdarúgás, Serie A, Torino-Roma    

17.40: Labdarúgás, Serie A, Udinese-Juventus

20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Olympique Marseille-PSG

 

    Digisport 2

11.00 és 13.30: Tenisz, WTA-vb, Szingapúr

14.55: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Genoa

17.45: Kézilabda, női EHF Kupa-selejtező, Debrecen-Lubin

20.40: Labdarúgás, Serie A, Lazio-Cagliari 

 

    Digisport 3

13.00 és 15.00: Tenisz, ATP-torna, Moszkva

17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Troyes-Olympique Lyon 

 

    Spíler TV

 1.05: Jégkorong, NHL, Tampa Bay Lightning-Pittsburgh Penguins

 3.45, 5.05 és 6.30: Gyorsaságimotoros-vb, Ausztrál Nagydíj, futam, Moto3, Moto2, MotoGP

11.25: Supersport-vb, Spanyolország, futam

12.55: Superbike-vb, Spanyolország, futam

14.00: Labdarúgás, Premier League, Everton-Arsenal

17.00: Labdarúgás, Premier League, Tottenham Hotspur-Liverpool

 

október 23., hétfő:

    M4 Sport

20.15: Labdarúgás, FIFA-gála, London

 

    Sport 2

 2.30: Amerikaifutball, NFL, New England Patriots-Atlanta Falcons

13.00, 15.00, 17.00, 19.00 és 21.00: Tenisz, ATP-torna, Bécs/Bázel

 

    Sport M

12.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Digisport 1

13.30: Tenisz, WTA-vb, Szingapúr

 

Forrás: MTI