Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap, hétfő

2017-06-02
A pénteki, szombati, vasárnapi és hétfői élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

június 2., péntek:

    M4 Sport

17.10: Úszás, Budapest bajnokság

 

    Sport 1

20.45: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Franciaország-Paraguay, Rennes

 

    Sport 2

20.00: Darts, csapat-világbajnokság, 2. nap

 

    Sport M

18.00, 19.15 és 21.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

11.00: Tenisz, Roland Garros

 

    Eurosport 2

11.00: Tenisz, Roland Garros

 

    Digisport 1

10.00: Asztalitenisz, világbajnokság, Düsseldorf

 

    Spíler TV

 8.55: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, Moto3, 1. szabadedzés

 9.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, MotoGP, 1. szabadedzés

10.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, Moto2, 1. szabadedzés

13.05: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, Moto3, 2. szabadedzés

13.55: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, MotoGP, 2. szabadedzés

15.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, Moto2, 2. szabadedzés

 

június 3., szombat:

    M4 Sport

17.15: Úszás, Budapest bajnokság

20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, döntő, Juventus-Real Madrid, Cardiff

 

    Sport 1

15.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, elődöntő, Telekom Veszprém - Paris Saint-Germain, Köln

17.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, elődöntő, Vardar Szkopje-Barcelona, Köln

 

    Sport 2

14.00 és 20.00: Darts, csapatvilágbajnokság, 3. nap

 

    Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

11.00: Tenisz, Roland Garros

 

    Eurosport 2

11.00: Tenisz, Roland Garros

23.00: Labdarúgás, MLS, Sporting Kansas City-Minnesota United

 

    Digisport 1

10.00: Asztalitenisz, világbajnokság, Düsseldorf

21.45: Autósport, IndyCar, Detroit, 1. futam

 

    Digisport 2

14.45: Amerikaifutball, HFL, Eger Heroes-Miskolc Steelers

22.55: Labdarúgás, argentin bajnokság, Union-Newell's Old Boys

 

    Spíler TV

 8.55: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, Moto3, 3. szabadedzés

 9.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, MotoGP, 3. szabadedzés

10.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, Moto2, 3. szabadedzés

12.30: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, Moto3, időmérő edzés

13.25: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés

14.05: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, MotoGP, időmérő edzés

15.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, Moto2, időmérő edzés

 

június 4., vasárnap:

    M4 Sport

 7.45: Repülősport, Red Bull Air Race, Csiba, Japán

17.45: Labdarúgás, NB II, Balmazújváros-Kisvárda

 

    Sport 1

 4.00: Küzdősport, UFC, José Aldo-Max Holloway, Rio de Janeiro

15.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, a 3. helyért, Köln

17.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, döntő, Köln

 

    Sport 2

14.00 és 20.00: Darts, csapatvilágbajnokság, 4. nap

 

    Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 7.45: Labdarúgás, U20-as világbajnokság, negyeddöntő, Venezuela-Egyesült Államok

11.00: Tenisz, Roland Garros

 

    Eurosport 2

10.45: Labdarúgás, U20-as világbajnokság, negyeddöntő, Portugália-Uruguay

13.45: Kerékpározás, Critérium du Dauphiné Libéré, Franciaország, 1. szakasz

15.10: Tenisz, Roland Garros

 

    Digisport 1

 1.00: Labdarúgás, argentin bajnokság, Lanús-Estudiantes

10.00: Asztalitenisz, világbajnokság, Düsseldorf

21.45: Autósport, IndyCar, Detroit, 2. futam

23.55: Labdarúgás, argentin bajnokság, Boca Juniors-Independiente

 

    Digisport 2

14.55: Kézilabda, német bajnokság, Balingen-Flensburg

18.55: Labdarúgás, argentin bajnokság, San Lorenzo-River Plate

21.00: Labdarúgás, argentin bajnokság, Gimnasia La Plata-Banfield

 

    Spíler TV

 1.45: Jégkorong, NHL, döntő, 3. mérkőzés, Nashville Predators-Pittsburgh Penguins

 8.35: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, Moto3, bemelegítés

 9.05: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, Moto2, bemelegítés

 9.35 és 13.20: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, MotoGP, bemelegítés

10.55: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, Moto3, futam

12.10: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, Moto2, futam

13.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, MotoGP, futam

 

június 5., hétfő: 

    M4 Sport

12.45: Labdarúgás, Puskás-Suzuki Kupa, az 5. helyért, Felcsút

14.45: Labdarúgás, Puskás-Suzuki Kupa, a 3. helyért, Felcsút

16.45: Labdarúgás, Puskás-Suzuki Kupa, döntő, Felcsút

20.15: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Magyarország-Oroszország

 

    Sport 1

 2.00: Kosárlabda, NBA, döntő, Golden State Warriors-Cleveland Cavaliers

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

11.00: Tenisz, Roland Garros

 

    Eurosport 2

 9.45: Labdarúgás, U20-as világbajnokság, negyeddöntő, Olaszország-Zambia

13.45: Labdarúgás, U20-as világbajnokság, negyeddöntő, Mexikó-Anglia

15.00: Kerékpározás, Critérium du Dauphiné Libéré, Franciaország, 2. szakasz

16.30: Tenisz, Roland Garros

 

    Digisport 1

10.00: Asztalitenisz, világbajnokság, Düsseldorf

 

    Digisport 2

14.45: Amerikaifutball, HFL, Dunaújváros Gorillaz-Budapest Cowbells

 

Forrás: MTI