Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap, hétfő

2019-04-19
A pénteki, szombati, vasárnapi és hétfői élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

április 19., péntek:

    Sport 2

19.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, Nacional-Sporting

 

    Eurosport 1

12.00: Kerékpár, török körverseny, 4. szakasz

 

    Digisport 1

11.00: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo

20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Lyon-Angers

 

    Digisport 2

19.10: Kosárlabda, férfi Euroliga, rájátszás, Anadolu Efes-Barcelona

21.10: Kosárlabda, férfi Euroliga, rájátszás, Real Madrid-Panathinaikosz

 

    Digisport 3

18.55: Labdarúgás, Ligue 1, Dijon-Rennes

 

    Spíler2 TV

20.45: Labdarúgás, La Liga, Alavés-Real Valladolid

 

 

április 20., szombat:

    M4 Sport

16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-Budapest Honvéd

19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-MOL Vidi

 

    Sport 1

13.00: Labdarúgás, Bundesliga 2, Hamburg-Rue

15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Werder Bremen

18.15: Labdarúgás, Bundesliga, Mönchengladbach-Leipzig

20.15: Labdarúgás, Bundesliga, Schalke-Hoffenheim

23.30: Kosárlabda, NBA, rájátszás, San Antonio Spurs-Denver Nuggets

 

    Sport 2

17.15: Kézilabda, férfi EHF Kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Holsebro-Tatabánya

19.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Sain-Raphael - Porto

22.00: Ökölvívás, profi gála, London, Derek Chisora-Senad Gashi

 

    Eurosport 1

11.00, 16.00 és 19.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 1. nap

14.00: Kerékpár, török körverseny, 5. szakasz

23.00: Lósport, Global Champions Tour, Miami

 

    Eurosport 2

14.45 és 17.30: Motorsport, gyorsaságimotoros hosszútávú világbajnokság, Le Mans

16.00: Kerékpár, Francia Kupa

 

    Digisport 1

12.10: Labdarúgás, Serie A, Parma-Milan

14.40: Labdarúgás, Serie A, Bologna-Sampdoria

17.40: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Fiorentina

20.10: Labdarúgás, Serie A, Internazionale-Roma

 

    Digisport 2

13.30: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo

18.25: Labdarúgás, Premier League, Newcastle-Southampton

 

    Digisport 3

11.45 Amerikaifutball, HFL, Fehérvár Enthroners-Kijev Capitals

14.55: Labdarúgás, Serie A, Lazio-Chievo

17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Guingamp-Marseille

19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Strasbourg-Montpellier

 

    Spíler1 TV

 1.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, Boston Bruins-Toronto Maple Leafs

13.30: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Tottenham Hotspur

15.25: Labdarúgás, Premier League, West Ham United-Leicester City

21.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, Nashville Predators-Dallas Stars

 

    Spíler2 TV

16.00: Labdarúgás, La Liga, Eibar-Atlético Madrid

18.15: Labdarúgás, La Liga, Rayo Vallecano-Huesca

20.30: Labdarúgás, La Liga, Barcelona-Real Sociedad

 

 

április 21., vasárnap:

    M4 Sport

15.45: Kosárlabda, férfi NB I, középszakasz, Körmend-Szombathely

17.45: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Gyirmót FC Győr-Vasas

 

    Sport 1

15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Freiburg-Dortmund

17.45: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha-Hannover

 

    Sport 2

13.30: Kézilabda, német bajnokság, Erlangen-Magdeburg

15.00: Kézilabda, férfi EHF Kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Hannover-Füchse Berlin

16.30: Kézilabda, német bajnokság, Löwen-Flensburg

21.30: Kosárlabda, NBA, rájátszás, Los Angeles Clippers-Golden State Warriors

 

    Eurosport 1

11.00 és 19.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 2. nap

14.00: Kerékpár, török körverseny, 6. szakasz

15.15: Kerékpár, Amstel Gold-verseny

 

    Eurosport 2

 7.00: Motorsport, gyorsaságimotoros hosszútávú világbajnokság, Le Mans

15.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 2. nap

 

    Digisport 1

14.10: Labdarúgás, Premier League, Everton-Manchester United

20.45: Labdarúgás, Ligue 1, Paris Saint-Germain - Monaco

 

    Digisport 2

14.30: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo

16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Reims-St. Étienne

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Toulouse-Lille

17.55: Labdarúgás, török bajnokság, Alanyaspor-Fenerbahce

 

    Spíler1 TV

 2.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, Washington Capitals-Carolina Hurricanes

16.15: Labdarúgás, Premier League, Cardiff City-Liverpool

 

    Spíler2 TV

13.45: Labdarúgás, La Liga, Getafe-Sevilla

16.00: Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Athletic Bilbao

18.15: Labdarúgás, La Liga, Villarreal-Leganés

20.30: Labdarúgás, La Liga, Betis-Valencia

 

április 22., hétfő:

    M4 Sport

16.45: Labdarúgás, Budapest Honvéd Utánpótlás Kupa, a 3. helyért és döntő

 

    Duna World

10.45: Tenisz, ATP-torna, Budapest

 

    Sport 1

20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Wolfsburg-Frankfurt

 

    Sport 2

11.00: Tenisz, ATP-torna, Barcelona

21.15: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Maritimo

 

    Eurosport 1

11.00, 15.30 és 19.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 3. nap

14.00: Kerékpár, Tour of the Alps, 1. szakasz

15.30: Kerékpár, Francia Kupa, Tro Bro Leon

 

    Digisport 1

13.00 és 16.00: Tenisz, WTA-torna, Isztambul

20.45: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Burnley

 

    Digisport 2

13.00 és 21.00: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart

18.55: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Atalanta

 

    Digisport 3

18.55: Labdarúgás, török bajnokság, Sivasspor-Besiktas

 

    Spíler1 TV

 1.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, Toronto Maple Leafs-Boston Bruins

 

Forrás: MTI