Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap, hétfő

2018-05-18
A pénteki, szombati, vasárnapi és hétfői élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

május 18., péntek:

    M4 Sport

16.00: Kajak-kenu, világkupa, Szeged

17.45: Kosárlabda, férfi NB I, negyeddöntő, 2. mérkőzés, Kecskemét-Körmend

 

    Duna World

10.45: Műúszás, világkupa, páros rövidprogram, Budapest

 

    Eurosport 1

13.15: Kerékpár, Giro d'Italia, 13. szakasz

23.00: Kerékpár, kaliforniai körverseny, 6. szakasz

 

    Digisport 1

12.00: Tenisz, ATP-torna, Róma

17.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, elődöntő, Fenerbahce-Zalgiris Kaunas

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, elődöntő, CSZKA Moszkva-Real Madrid

 

    Digisport 2

12.00, 14.30 és 19.30: Tenisz, WTA-torna, Róma

21.30: Tenisz, ATP-torna, Róma

 

    Digisport 3

16.30: Tenisz, WTA-torna, Róma

 

    Spíler1 TV

 8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-vb, Moto3, MotoGP és Moto2, 1. szabadedzés, Le Mans

13.05, 14.00 és 15.00: Gyorsaságimotoros-vb, Moto3, MotoGP és Moto2, 2. szabadedzés, Le Mans

 

május 19., szombat:

    M4 Sport

11.45: Kajak-kenu, világkupa, Szeged

14.45: Vízilabda, férfi ob I, döntő, 3. mérkőzés, FTC-Szolnok

16.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Vasas-Videoton

19.15:  Labdarúgás, OTP Bank Liga, Honvéd-Ferencváros

 

    Duna World

10.00, 11.40 és 18.20: Műúszás, világkupa, csapat, egyéni és páros szabadprogram, Budapest

 

    Sport 1

14.00: Kézilabda, férfi EHF Kupa, elődöntő, Saint-Raphael - Magdeburg

16.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, elődöntő, Göppingen-Füchse Berlin

19.15: Labdarúgás, Német Kupa, döntő, Bayern München-Eintracht Frankfurt

 

    Sport 2

10.00: Lovassport, Alagi military

15.15: Jégkorong, világbajnokság, 1. elődöntő

18.15: Labdarúgás, FA Kupa, döntő, Chelsea-Manchester United

 

    Eurosport 1

13.15: Kerékpár, Giro d'Italia, 14. szakasz

18.00: Autósport, Formula-E, Berlin

21.00: Kerékpár, kaliforniai körverseny, 7. szakasz

 

    Eurosport 2

14.00: Autósport, Formula-E, Berlin

19.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, New York City-Colorado Rapids

 

    Digisport 1

12.00 és 17.00: Tenisz, WTA-torna, Róma

14.30: Tenisz, ATP-torna, Róma

20.40 Labdarúgás, francia bajnokság, körkapcsolás a 38., utolsó fordulóról

 

    Digisport 2

14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Verona

20.00: Tenisz, ATP-torna, Róma

 

    Digisport 3

13.45: Amerikaifutball, HFL, TD Store Eagles-Miskolc Steelers

 

    Spíler1 TV

 2.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, Vegas Golden Knights-Winnipeg Jets

 7.55: Autósport, V8 Supercars-bajnokság, Winton, 1. futam

 8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-vb, Moto3, MotoGP és Moto2, 3. szabadedzés, Le Mans

12.30, 14.05 és 15.00: Gyorsaságimotoros-vb, Moto3, MotoGP és Moto2, időmérő, Le Mans

 

 

május 20., vasárnap:

    M4 Sport

11.15: Kajak-kenu, világkupa, Szeged

13.15: Autósport, DTM, Lausitzring, 2. futam

14.45: Kézilabda, férfi NB I, döntő, visszavágó, Veszprém-Szeged

17.00: Kézilabda, női NB I, Budaörs-Győr és Kecskemét-FTC párhuzamos közvetítés

18.45: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, ZTE-MTK

 

    Duna World

15.00: Műúszás, világkupa, csapat szabadprogram, Budapest

 

    Sport 1

 4.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Santiago

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Deportivo

16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Espanyol

18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Eibar

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Real Sociedad

 

    Sport 2

12.45 és 15.00: Kézilabda, férfi EHF Kupa, a 3. helyért és döntő 

20.15: Jégkorong, világbajnokság, döntő

 

    Eurosport 1

13.15: Kerékpár, Giro d'Italia, 15. szakasz

22.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Chicago Fire-Houston Dynamo

 

    Eurosport 2

13.00 és 16.00: Motorsport, motokrossz-vb, MX2, Teutschenthal, 1. és 2. futam

18.00: Autósport, Endurance-sorozat, Silverstone

 

    Digisport 1

13.00: Tenisz, WTA-torna, Róma

15.00: Tenisz, WTA-torna, Strasbourg

17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, körkapcsolás a 38., utolsó fordulóról

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Internazionale

 

    Digisport 2

11.45: Rögbi, NB I, döntő, Bp. Exiles-Kecskemét

16.00: Tenisz, ATP-torna, Róma

19.45: Kosárlabda, férfi Euroliga, döntő

 

    Digisport 3

11.00: Tenisz, WTA-torna, Strasbourg

14.55: Kézilabda, német bajnokság, Erlangen-Löwen

16.45: Kosárlabda, férfi Euroliga, a 3. helyért

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-AS Roma

 

    Spíler1 TV

 1.15: Jégkorong, NHL, rájátszás, Tampa Bay Lightning-Washington Capitals

10.45, 12.20 és 14.00: Gyorsaságimotoros-vb, Moto3, Moto2 és MotoGP, Francia Nagydíj, Le Mans

21.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, Winnipeg Jets-Vegas Golden Knights

 

 

május 21., hétfő:

12.00: Autósport, WTCR, Zandvoort

16.15 és 17.45: Labdarúgás, Puskás Suzuki Kupa, U17-es nemzetközi torna, Felcsút, a 3. helyért és döntő

19.45: Kosárlabda, férfi NB I, negyeddöntő, 3. mérkőzés, Szolnok-Atomerőmű

 

    Sport 1

 2.00: Kosárlabda, NBA, rájátszás, Golden State Warriors-Houston Rockets

14.45: Autósport, WTCR, Zandvoort

 

    Eurosport 1

 1.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Atlanta United-New York Red Bulls

12.00 és 16.30: Autósport, WTCR, Zandvoort

17.30: Tenisz, Roland Garros, selejtező

21.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Montreal Impact-Los Angeles Galaxy

 

    Eurosport 2

 8.30: Autósport, WTCR, Zandvoort

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, osztályozó, visszavágó, Kiel-Wolfsburg

 

Forrás: MTI