Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap, hétfő

2016-12-23
A pénteki, szombati, vasárnapi és hétfői élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

December 23., péntek:

    Sport 1

14.00 és 20.00: Darts, PDC-világbajnokság, London

 

    Sport 2

10.00, 12.45 és 16.00: Műkorcsolya, orosz bajnokság, Cseljabinszk

19.00: Jégkorong, KHL, Slovan Bratislava-Metalurg Magnyitogorszk

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Digisport 1

17.10: Labdarúgás, Olasz Szuperkupa, Juventus-AC Milan

21.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Emporio Armani Milan

 

    Digisport 2

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Fenerbahce

20.10: Kosárlabda, férfi Euroliga, Panathinaikosz-Baskonia Vitoria Gasteiz

 

    Digisport 3

18.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Darussafaka Dogus Istanbul-Maccabi Fox Tel-Aviv

20.40: Labdarúgás, skót bajnokság, Motherwell-Aberdeen

 

December 24., szombat:

    Sport 2

 3.00 Ökölvívás, profi gála, Gatineau, Artur Betyerbijev-Isidro Ranoni Prieto

11.00 és 13.30: Műkorcsolya, orosz bajnokság, Cseljabinszk

19.00: Amerikaifutball, NFL, Green Bay Packers-Minnesota Vikings

22.05: Amerikaifutball, NFL, Oakland Raiders-Indianapolis Colts

 

    Sport M

12.00: Lósport, futam

 

    Digisport 1

13.25: Labdarúgás, skót bajnokság, Hamilton-Celtic 

 

    Spíler TV

 1.00: Jégkorong, NHL, Washington Capitals-Tampa Bay Lightning

 4.30: Jégkorong, NHL, San Jose Sharks-Edmonton Oilers

 

December 25., vasárnap:

    Sport 1

20.30: Kosárlabda, NBA, Cleveland Cavaliers-Golden State Warriors

23.00: Kosárlabda, NBA, San Antonio Spurs-Chicago Bulls

 

    Sport 2

 2.15: Amerikaifutball, NFL, Houston Texans-Cincinnati Bengals

10.00: Műkorcsolya, orosz bajnokság, Cseljabinszk, gála

22.30: Amerikaifutball, NFL, Pittsburgh Steelers-Baltimore Ravens

 

December 26., hétfő:

    Sport 2

 2.30: Amerikaifutball, NFL, Kansas City Chiefs-Denver Broncos

13.00: Lósport, futam

15.00: Jégkorong, Spengler Kupa, Lugano-Jekatyerinburg

20.15: Jégkorong, Spengler Kupa, Dinamo Minszk-Team Canada

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Digisport 1

14.55: Kézilabda, német férfibajnokság, Magdeburg - Rhein-Neckar Löwen

17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Charleroi-Anderlecht

 

    Spíler TV

15.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Sunderland

18.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Hull City-Manchester City

 

Forrás: MTI