Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap, hétfő

2017-04-14
A pénteki, szombati, vasárnapi és hétfői élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Április 14., péntek:

    M4 Sport

12.45: Forma-1, Bahreini Nagydíj, 1. szabadedzés

14.45: Kézilabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, Telekom Veszprém-Csurgó

17.15: Kézilabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, MOL-Pick Szeged - Grundfos Tatabánya

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

18.30: Jégkorong, KHL, SZKA Szentpétervár-Metalurg Magnyitogorszk

21.00: Tenisz, ATP-torna, Houston

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

13.00: Pályakerékpár, világbajnokság, Hongkong

 

    Digisport 1

11.00: Tenisz, WTA-torna, Biel

16.55: Autósport, F3 Silverstone, 1. futam

18.45: Vízilabda, női LEN Kupa, elődöntő, UVSE-Dunaújváros     

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-PSG

 

    Digisport 2

17.30: Tenisz, WTA-torna, Bogota 

 

    Digisport 3

16.55: Vízilabda, női LEN Kupa, elődöntő, Padova - Hanti-Manszijszk

18.30: Tenisz, WTA-torna, Biel

20.40: Labdarúgás, skót bajnokság, Kilmarnock-Hearts 

 

Április 15., szombat:

    M4 Sport 

11.30: Kézilabda, férfi Magyar Kupa, Debrecen, bronzmérkőzés

14.00: Kézilabda, férfi Magyar Kupa, Debrecen, döntő

16.45: Forma-1, Bahreini Nagydíj, időmérő edzés

18.15: Labdarúgás, NB I, Debrecen-MTK

20.15: Labdarúgás, NB I, Ferencváros-Vasas

    

    Sport 1

12.45: Labdarúgás, Primera División, Deportivo-Málaga

16.15: Kézilabda, női BL, negyeddöntő, visszavágó, Ferencváros-CSM Bucuresti

18.45: Kézilabda, női BL, negyeddöntő, visszavágó, Győri Audi ETO-Metz

21.00: Ökölvívás, profi gála, Glasgow

 

    Sport 2

15.15: Autósport, TCR-sorozat, Bahrein, 1. futam

16.15: Labdarúgás, Primera División, Sporting Gijón-Real Madrid

18.30: Labdarúgás, Primera División, Atlético Madrid-Osasuna

20.45: Labdarúgás, Primera División, Barcelona-Real Sociedad

 

    Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

11.00, 15.30 és 20.00: Sznúker, vb, Sheffield

 

    Eurosport 2

13.00: Pályakerékpár, vb, Hongkong

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Dortmund-Frankfurt

18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Bayer Leverkusen-Bayern München

21.00: Labdarúgás, MLS, Orlando City-Los Angeles Galaxy

23.00: Motorsport, Endurance vb, Le Mans

 

    Digisport 1

12.10: Labdarúgás, Serie A, Internazionale-AC Milan

14.40: Labdarúgás, Serie A, Palermo-Bologna

17.05: Vízilabda, női LEN Kupa, bronzmérkőzés

19.00: Vízilabda, női LEN Kupa, döntő

20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Monaco-Dijon

 

    Digisport 2

11.55: Autósport, F3, Silverstone, 2. futam

14.55: Labdarúgás, Serie A, Pescara-Juventus

17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Nice-Nancy

19.00: Kézilabda, Bundesliga, Lemgo-Kiel

20.40: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Udinese

 

    Digisport 3

14.00: Tenisz, WTA-torna, Biel

17.55: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Sampdoria

20.30: Tenisz, WTA-torna, Bogotá

 

    Spíler TV

 4.30: Jégkorong, NHL, rájátszás, Edmonton Oilers-San Jose Sharks

13.05: Labdarúgás, Premier League, Tottenham-Bournemouth

15.35: Labdarúgás, Premier League, Crystal Palace-Leicester City

18.05: Labdarúgás, Premier League, Southampton-Manchester City

21.05: Jégkorong, NHL, rájátszás, Ottawa Senators-Boston Bruins

 

Április 16., vasárnap:

    M4 Sport

11.30: Kézilabda, női NB I, Kispest-Budaörs

13.15: Labdarúgás, NB II, Vác-Kisvárda

17.00: Forma-1, Bahreini Nagydíj, futam

 

    Sport 1

 2.00: Küzdősport, UFC, Kansas

12.00: Labdarúgás, Primera División, Leganés-Espanyol

16.15: Labdarúgás, Primera División, Valencia-Sevilla

20.45: Labdarúgás, Primera División, Granada-Celta Vigo

 

    Sport 2

12.00: Autósport, TCR-sorozat, Bahrein, 2. futam

14.00: Jégkorong, KHL, döntő, 5. mérkőzés, Metalurg Magnyitogorszk-SZKA

21.00: Kosárlabda, NBA, rájátszás, Golden State Warriors-Portland Trail Blazers

 

    Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 8.00: Pályakerékpár, vb, Hongkong

11.00 és 20.00: Sznúker, vb, Sheffield

14.45: Kerékpár, Amstel Gold, Hollandia

17.15: Autósport, World Endurance, Silverstone

 

    Eurosport 2

 7.00 és 13.00: Motorsport, Endurance vb, Le Mans

15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Werder Bremen-Hamburger

17.15: Labdarúgás, Bundesliga, Darmstadt-Schalke

 

    Digisport 1

 9.55: Autósport, F3, Silverstone, 3. futam

14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nantes-Bordeaux

17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Bastia-Lyon

20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Marseille-St. Étienne

23.10: Labdarúgás, argentin bajnokság, Boca Juniors-Patronato

 

    Digisport 2

15.00. Tenisz, WTA-torna, Biel

17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Oostende-Anderlecht

21.10: Labdarúgás, argentin bajnokság, A. Tucuman-San Lorenzo

 

    Digisport 3

13.30: Labdarúgás, skót bajnokság, Ross County-Celtic

 

    Spíler TV

14.15: Labdarúgás, Premier League, West Bromwich-Liverpool

16.35: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Chelsea

21.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, St. Louis Blues-Minnesota Wild

 

Április 17., hétfő:

    M4 Sport

 0.00: Repülősport, Red Bull Air Race, San Diego

18.00: Röplabda, női NB I, döntő, 1. mérkőzés, Békéscsaba-Vasas

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

11.00, 15.30 és 20.30: Sznúker, vb, Sheffield

 

    Eurosport 2

14.30: Kerékpár, verseny, Olaszország

15.45: Kerékpár, Coupe de France

17.45: Labdarúgás, U19-es barátságot mérkőzés, Németország-Dánia

20.00: Labdarúgás, Bundesliga 2, Bielefeld-Stuttgart

 

    Digisport 1

11.00: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo

 

    Digisport 2

14.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Waregem-Club Brugge

17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Charleroi-Gent

 

    Spíler TV

20.35: Labdarúgás, Premier League, Middlesbrough-Arsenal

 

Forrás: MTI