Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap, hétfő

2016-05-13
A pénteki, szombati, vasárnapi és hétfői élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Május 13., péntek:

    M4 Sport

 9.00 és 17.00: Kajak-kenu, olimpiai válogató, Szeged

13.55: Forma-1, Spanyol Nagydíj, Barcelona, 2. szabadedzés

15.40 és 21.45: Műugrás, Eb, London

19.00: Kosárlabda, férfi NB I, negyeddöntő, 4. mérkőzés, Zalakerámia ZTE KK-Egis Körmend

 

    Sport 1

14.45: Jégkorong, vb, Szentpétervár, Egyesült Államok-Magyarország

 

    Sport 2

13.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Almati

19.15: Jégkorong, vb, Szentpétervár, Németország-Fehéroroszország

 

    Sport M

13.00, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

14.45: Kerékpározás, Giro d'Italia, 7. szakasz

17.45: Labdarúgás, U17-es női Eb, Fehéroroszország

20.30: Műugrás, Eb, London

 

    Eurosport 2

12.45: Labdarúgás, U17-es női Eb, Fehéroroszország

 

    Digisport 1

12.00: Tenisz, WTA-torna, Róma, negyeddöntő

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Final Four, elődöntő, CSZKA Moszkva-Lokomotiv Kubany Krasznodar

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Final Four, elődöntő, Fenerbahce-Laboral Kutxa

 

    Digisport 2

12.00 és 21.00: Tenisz, ATP-torna, Róma, negyeddöntő

19.30: Tenisz, WTA-torna, Róma, negyeddöntő

 

    Digisport 3

16.00: Tenisz, WTA-torna, Róma, negyeddöntő

20.55: Rögbi, Challenge Kupa, döntő, Harlequins-Montpellier

 

Május 14., szombat:

    M4 Sport

 9.12 és 12.15: Úszás, Európa-bajnokság, London

10.55: Forma-1, Spanyol Nagydíj, Barcelona, 3. szabadedzés

13.55: Forma-1, Spanyol Nagydíj, Barcelona, időmérő edzés

16.00: Kick-box, világkupa, Budapest

18.12: Kézilabda, férfi NB I, MVM Veszprém - MOL-Pick Szeged 

 

    Sport 1

11.00: Jégkorong, vb, Szentpétervár, Norvégia-Svédország

14.45: Jégkorong, vb, Szentpétervár, Magyarország-Fehéroroszország

17.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Deportivo La Coruna-Real Madrid

19.00: Jégkorong, vb, Szentpétervár, Kanada-Szlovákia

 

    Sport 2

14.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, Final Four, elődöntő, Chambéry-Göppingen

17.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-FC Barcelona

19.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Celta Vigo

 

    Sport M

13.00 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 7.30: Superbike-vb, Malajzia, időmérő edzés

10.00: Superbike-vb, Malajzia, 1. futam

14.30: Kerékpár, Giro d'Italia, 8. szakasz

18.00: Műugrás, Eb, London, női 10 m szinkron, döntő

 

    Eurosport 2

12.45 és 17.45: Labdarúgás, U17-es Eb, Azerbajdzsán

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-Eintracht Frankfurt

23.00: Labdarúgás, MLS, Montreal Impact-Philadelphia Union

 

    Digisport 1

11.10: Autósport, Forma-3, Pau, 1. futam

12.00: Tenisz, WTA-torna, Róma

14.30: Tenisz, ATP-torna, Róma

16.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Sampdoria

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-AS Roma/Napoli-Frosinone/Sassuolo-Internazionale

23.05: Autósport, IndyCar, Indianapolis

 

    Digisport 2

 6.25: K1, Glory-sorozat, Los Angeles

13.00: Atlétika, Gyémánt Liga, Sanghaj

15.45: Autósport, Forma-3, Pau, 2. futam

17.25: Rögbi, Bajnokok Kupája, döntő, Saracens-Racing 92

20.00: Tenisz, ATP-torna, Róma

22.40: Labdarúgás, argentin bajnokság, River Plate-Gimnasia La Plata

 

    Digisport 3

17.00: Tenisz, WTA-torna, Róma

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Nantes

 

Május 15., vasárnap:

    M4 Sport

11.20: Úszás, Eb, London

13.55: Forma-1, Spanyol Nagydíj, Barcelona, futam

16.15: Labdarúgás, női NB I, döntő, 1. mérkőzés, Ferencváros-MTK

 

    Sport 1

13.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Almati

15.00: Jégkorong, vb, Szentpétervár, Németország-Egyesült Államok

18.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Eibar

 

    Sport 2

12.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Málaga-Las Palmas

14.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, Final Four, bronzmérkőzés

17.30: Kézilabda, férfi EHF Kupa, Final Four, döntő

19.15: Jégkorong, vb, Szentpétervár, Szlovákia-Finnország

21.30: Kosárlabda, NBA, rájátszás

 

    Sport M

13.00 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 8.15: Superbike-vb, Supersport, Malajzia, futam

10.00: Superbike-vb, Malajzia, 2. futam

11.30: Autósport, Porsche Szuperkupa, Barcelona, futam

14.30: Kerékpár, Giro d'Italia, 9. szakasz

18.15: Műugrás, Eb, London, női 3 m szinkron, döntő

21.45: Labdarúgás, MLS, Sporting Kansas City-Orlando City

 

    Eurosport 2

11.30: Kajak-kenu, szlalom Eb, Szlovákia

15.30: Labdarúgás, Bundesliga 2.

17.45: Labdarúgás, U17-es Eb, Azerbajdzsán

 

    Digisport 1

13.25: Labdarúgás, skót bajnokság, Celtic-Motherwell

15.30: Labdarúgás, angol bajnokság, utolsó forduló

18.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Nacional

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Palermo-Hellas Verona/Udinese-Carpi

 

    Digisport 2

 0.25: Labdarúgás, argentin bajnokság, Independiente-Arsenal

14.00: Tenisz, WTA-torna, Róma

17.00: Tenisz, ATP-torna, Róma

19.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Final Four, döntő

 

    Digisport 3

14.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Club Brugge-Anderlecht

16.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Final Four, bronzmérkőzés

21.35: Labdarúgás, argentin bajnokság, Argentinos Juniors-Lanús

 

Május 16., hétfő:

    Sport 1

15.00: Jégkorong, vb, Szentpétervár, Kanada-Franciaország

19.00: Jégkorong, vb, Szentpétervár, Németország-Magyarország

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 0.00: Kerékpár, Tour of California, 1. szakasz

 1.45: Labdarúgás, MLS, Portland Timbers-New York City FC

11.00 és 19.00: Úszás, Eb, London

 

    Eurosport 2

12.00: Tenisz, ATP-torna, Genf

18.45: Labdarúgás, U17-es női Eb, Fehéroroszország

 

    Digisport 1

 0.55: Labdarúgás, argentin bajnokság, Estudiantes-Boca Juniors

 

Forrás: MTI