Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap, hétfő

2014-04-18
A pénteki, szombati, vasárnapi és hétfői élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Április 18., péntek:

    Duna

19.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia - PMFC-Matias

 

    Sport 1

20.00: Ökölvívás, profi gála, Bozai-Faur

 

    Sport 2

15.00: Jégkorong, KHL, döntő, 1. mérkőzés, Magnyitogorszk-Lev Praha

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Elche

    

    Sport M

20.15: Lóverseny, futam

 

    SportKlub

18.15: Kosárlabda, Női NB I, elődöntő, 2. mérkőzés: PEAC-Pécs - Uniqa Euroleasing Sopron

 

    Eurosport 2

16.30 és 19.00: Gyeplabda, Európai Liga, Eindhoven

 

    Digisport 1

10.30: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo, negyeddöntő

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Etienne-Rennes

 

    Digisport 2

18.30: Vízilabda, férfi ob I, elődöntő, 1. mérkőzés, Szolnoki Dózsa-Közgép - Racionet-Honvéd

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Armani Milan-Maccabi Electra

 

Április 19., szombat:

    M1

7.45: Forma-1, Kínai Nagydíj, Sanghaj, időmérő edzés

13.55: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Lombard Pápa Termál FC-Győri ETO FC

 

    Sport 1

1.30: Jégkorong, NHL, rájátszás, Boston Bruins-Detroit Red Wings

15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MVM Paks - DVSC-Teva

18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-Videoton

20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kaposvári Rákóczi-Haladás

 

    Sport 2

13.45: Labdarúgás, skót bajnokság, Motherwell-Celtic

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Valencia

18.00: Labdarúgás, spanyol másodosztályú bajnokság, Barcelona B-Girona

 

    Sport M

15.00: Lóverseny, futam

 

    Sportklub

12.30: Vízilabda, férfi NB I, Eger-Szeged

14.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Livorno

17.10: Kosárlabda, férfi NB I, Alba Fehérvár-Szolnoki Olaj

20.40: Labdarúgás, francia Ligakupa-döntő, Olympique Lyon-Paris Saint-Germain

 

    Eurosport

11.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 1. nap

14.00: Autóverseny, Auto GP, Le Castellet, 1. futam

15.00: Autóverseny, FIA túraautó-vb, Le Castellet, időmérő

16.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 1. nap

20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 1. nap

 

    Eurosport 2

9.00: Labdarúgás, Japán Liga

11.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 1. nap

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Dortmund-Mainz

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburger SV-Wolfsburg

20.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 1. nap

 

    Digisport 1

13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Fulham

16.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, PSG - MKB-MVM Veszprém

18.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Sunderland

20.55: Labdarúgás, francia Ligakupa-döntő, Olympique Lyon-Paris Saint-Germain

 

    Digisport 2

13.30: Tenisz, ATP Masters, Monte-Carlo, elődöntők

18.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Bologna

20.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-AS Roma

 

Április 20., vasárnap:

    M1

8.30: Forma-1, Kínai Nagydíj, Sanghaj, futam

16.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Ferencváros

 

    Sport 1

3.15: Ökölvívás, profi gála, Washington, Bernard Hopkins-Bejbut Sumenov

12.30: Jégkorong, Divízió-1-es vb, 1. forduló, Dél-Korea - Magyarország

19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Granada

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Athletic Bilbao

23.00: Kosárlabda, NBA, rájátszás

 

    Sport 2

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd-Zsóry - Diósgyőr

 

    Sportklub

1.00: Labdarúgás, MLS, Vancouver Whitecaps-LA Galaxy

13.45: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Nice

17.15: Kézilabda, női NB I

 

    Eurosport

11.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 2. nap

13.00: Autósport, túraautó-vb, Le Castellet

14.00: Kerékpár, Amstel Gold futam, Hollandia

17.00: Autósport, túraautó-vb, Le Castellet

18.00: Autósport, endurance-vb, Silverstone

20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 2. nap

 

    Eurosport 2

7.00: Ausztrál Futball, Melbourne-Gold Coast Suns

11.00: Gyeplabda, Európai Gyeplabda Liga, elődöntő

12.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 2. nap

14.00: Motorsport, Superbike, Egyesült Királyság bajnokság, 1. futam

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Nürnberg-Bayer Leverkusen

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, VFB Stuttgart-Schalke 04

20.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 2. nap

 

    Digisport 1

12.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Norwich City-Liverpool

15.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Hull City-Arsenal

17.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Manchester United

19.10: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, Löwen-Barcelona

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Lille

 

    Digisport 2

12.30: Labdarúgás, ATP Masters, Monte-Carlo, páros döntő

15.00: Tenisz, ATP Masters, Monte-Carlo, döntő

18.20: Kosárlabda, női NB I

 

Április 21., hétfő:

    Sport 1

4.00: Jégkorong, NHL, San Jose Sharks-Los Angeles Kings

8.45: Jégkorong, Divízió-1-es vb, 2. forduló, Magyarország-Ukrajna

17.45: Labdarúgás, Puskás-Suzuki-kupa, döntő, Felcsút

 

    Sport 2

10.45: Labdarúgás, Puskás-Suzuki-kupa, a 3. helyért, Felcsút

13.30: Tenisz, ATP500-as torna, Barcelona, 1. nap

 

    Sportklub

20.25: Labdarúgás, francia másodosztály, Châteauroux-Lens

 

    Eurosport

11.00, 15.30 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 3. nap

 

    Eurosport 2

11.00, 16.00 és 22.15: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 3. nap

14.30: Gyeplabda, Európai Gyeplabda Liga, döntő

20.15: Labdarúgás, német másodosztály

 

    Digisport 1

20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-WBA

 

Forrás: MTI