Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap, hétfő

2014-06-06
A pénteki, szombati, vasárnapi és hétfői élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Június 6., péntek:

    M1

22.07: Ökölvívás, profi gála, Szentes

 

    Story 4

20.55: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Brazília-Szerbia 

 

    Sport 1

14.00: Darts, csapatvilágbajnokság, Hamburg, 1. nap

20.30: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Németország-Örményország

23.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Havanna, 1. nap

 

    Sport 2

16.00: Strandröplabda, Európa-bajnokság, nők, negyeddöntők

20.00: Darts, csapatvilágbajnokság, Hamburg, 1. nap

 

    Sport M

20.15: Lóverseny, futam, premier

 

    Sportklub

20.30: Kosárlabda, spanyol bajnokság

 

    Eurosport

13.00: Tenisz, Roland Garros, Párizs

 

    Eurosport 2

14.00: Tenisz, Roland Garros, Párizs

 

    Digisport 1

17.25: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Lengyelország-Litvánia

 

    Digisport 2

19.00: Ökölvívás, IBF és WBF cirkálósúlyú címmérkőzések

 

Június 7., szombat:

    M1

18.45: Forma-1, Kanadai Nagydíj, Montreal, időmérő edzés

 

    Duna

20.30: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Magyarország-Kazahsztán, Puskás Ferenc Stadion

 

    Sport 1

14.00: Darts, csapatvilágbajnokság, Hamburg, 2. nap

20.00: Ökölvívás, Jürgen Brähmer-Roberto Feliciano Bolonti

 

    Sport 2

11.30: Strandröplabda Európa-bajnokság, nők, elődöntők

13.30: Strandröplabda Európa-bajnokság, férfiak, negyeddöntők

18.00: Strandröplabda Európa-bajnokság, nők, bronzmérkőzés

20.00: Darts, csapatvilágbajnokság, Hamburg, 2. nap

 

    Sport M

15.00: Lósport, futam

 

    Sportklub

1.00: Műugrás, FINA Diving World Series 2014, Monterrey, 1. nap 

21.00: Kosárlabda, ACB Liga, Valencia Basket Club-FC Barcelona Regal

 

    Eurosport

11.00: Lósport, Global Champions Tour, Kína

12.30: Túraautó-világbajnokság, Moszkva, időmérő edzés

15.00: Tenisz, Roland Garros, Párizs, női döntő

17.00: Tenisz, Roland Garros, Párizs, férfi páros döntő

 

    Eurosport 2

8.30: Ausztrál futball, Port Adelaide-St. Kilda FC

13.30: Kajak-kenu, szlalom világkupa, Egyesült Királyság

19.00: Amerikaifutball Európa-bajnokság, Ausztria, döntő 

 

    Digisport 1

4.30: Ökölvívás, ESPN Friday Night Fights

17.00: Úszás, Mare Nostrum, Monte-Carlo, 1. nap

19.15: Vízilabda, férfi felkészülési mérkőzés, Magyarország-Olaszország

20.55: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Argentína-Szlovénia

 

    Digisport 2

14.55: Autósport, F3 Open, Portimao, 1. futam

15.55: Autósport, GT Open, Portimao, 1. futam

17.45: Kosárlabda, férfi NB I, döntő, 3. mérkőzés, Szolnoki Olaj-Atomerőmű SE

20.40: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Belgium-Tunézia

22.45: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Honduras-Anglia

 

Június 8., vasárnap:

    M1

19.28: Forma-1, Kanadai Nagydíj, Montreal, futam

 

    RTL Klub

14.20: Kézilabda, férfi világbajnoki selejtező, Magyarország-Szlovénia 

 

     Sport 1

3.00: Ökölvívás, Sergio Martínez-Miguel Cotto

11.00: Strandröplabda Európa-bajnokság, férfiak, elődöntő

16.00: Strandröplabda Európa-bajnokság, férfiak, bronzmérkőzés

23.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Havanna, 3. nap

 

    Sport 2

1.00: Jégkorong, NHL, döntő, 2. mérkőzés, Los Angeles Kings-New York Rangers

12.00: Rali, 4. nap

14.00 és 20.00: Darts, csapatvilágbajnokság, Hamburg, 3. nap

 

    Sport M

15.00: Lósport, futam

 

    Sportklub

1.15: Műugrás, FINA Diving World Series 2014, Monterrey, 2. nap 

12.15: Kosárlabda, ACB Liga, Real Madrid-Unicaja

16.30: Motorsport, Speedway Ekstraliga, Gorzow-Czestochowa

23.00: Labdarúgás, észak-amerikai bajnokság, New England Revolution-NY Red Bulls

 

    Eurosport

6.00: Superbike-vb, Supersport, Malajziai Nagydíj

7.30: Superbike-vb, Superbike, Malajziai Nagydíj, 1. futam

11.00: Túraautó-világbajnokság, Moszkva, 1. futam

12.00: Túraautó-világbajnokság, Moszkva, 2. futam

13.30: Kerékpár, Dauphiné Libéré kritériumverseny, Franciaország, 1. szakasz

15.00: Tenisz, Roland Garros, Párizs, férfi döntő

 

    Eurosport 2

10.30: Superbike-vb, Superbike, Malajziai Nagydíj, 2. futam

12.00: Tenisz, Roland Garros, Párizs, női páros döntő

14.00: Kajak-kenu, szlalom világkupa, Egyesült Királyság

 

    Digisport 1

11.55: Autósport, GT Open, Portimao, 2. futam

13.25: Autósport, F3 Open, Portimao, 2. futam

16.30: Úszás, Mare Nostrum, Monte-Carlo, 2. nap

20.55: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Franciaország-Jamaica

 

    Digisport 2

19.00: Autósport, NASCAR, Pocono 400

21.55: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Fluminense-Olaszország

 

Június 9., hétfő:

    Sport 1

2.00: Kosárlabda, NBA, döntő, 2. mérkőzés, San Antonio Spurs-Miami Heat

 

    Sport 2

13.30: Lóverseny, futam

 

    Eurosport

13.30: Kerékpározás, Criterium du Dauphiné Libéré, Franciaország, 2. szakasz

15.00: Tenisz, ATP torna, Queen's, London

 

    Eurosport 2

13.30: Tenisz, ATP Torna, Queen's, London

 

    Digisport 1

13.50: Tenisz, ATP-torna, Gerry Weber Open

 

    Digisport 2

12.00: Tenisz, WTA-torna, Birmingham

18.00: Atlétika, nemzetközi verseny, Prága

 

Forrás: MTI