Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap, hétfő

2016-03-25
A pénteki, szombati, vasárnapi és hétfői élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Március 25., péntek:

    M4 Sport

16.45: Röplabda, női NB I, TEVA Gödöllői RC-Fatum Nyíregyháza

19.00: Kosárlabda, férfi NB I, TLI-Alba Fehérvár - Zalakerámia ZTE KK

 

    Sport 1

14.00: Cselgáncs, GP-verseny, Tbiliszi, 1. nap

 

    Sport 2

13.00: Lósport, futam

 

    Sport M

15.15, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

15.30: Kerékpár, katalán körverseny, 5. szakasz

20.00: Sznúker, The Players Championship, Manchester

 

    Eurosport 2

15.00: Kerékpár, Harelbeke GP

 

    Digisport 1

16.00 és 22.45: Tenisz, WTA-torna, Miami

20.40: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Hollandia-Franciaország

 

    Digisport 2

16.00: Tenisz, ATP-torna, Miami

 

    Digisport 3

18.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Top16, Zalgiris Kaunas-Himki Moszkva

20.45: Kosárlabda, férfi Euroliga, Top16, Olympiakosz-Real Madrid

 

Március 26., szombat:

    M4 Sport

13.45: Jégkorong, Magyar Kupa, elődöntő, Debrecen-DVTK Jegesmedvék

17.57: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Magyarország-Horvátország

20.19: Kézilabda, női NB I, Győri Audi ETO KC-FTC-Rail Cargo Hungaria

 

    Sport 1

 1.00: Jégkorong, NHL, St. Louis Blues-Vancouver Canucks

13.00: Futsal, spanyol bajnokság, Inter Movistar-Palma Futsal

16.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, MVM Veszprém-Motor Zaporizzsja

20.30: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Németország-Anglia

 

    Sport 2

14.00: Cselgáncs, GP-verseny, Tbiliszi, 2. nap

18.00: Jégkorong, NHL, Buffalo Sabres-Winnipeg Jets

21.00: Ökölvívás, Kell Brook-Kevin Bizier, profi gála, Sheffield

 

    Sport M

13.00 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

15.30: Kerékpár, Katalán körverseny, 6. szakasz

17.45: Lósport, futam

20.00: Sznúker, The Players Championship, Manchester

 

    Eurosport 2

14.00: Sznúker, The Players Championship, Manchester

21.00: Küzdősport, World Grand Prix-sorozat

 

    Digisport 1

16.00: Tenisz, ATP-torna, Miami

 

    Digisport 2

17.25: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Ausztria-Albánia

 

    Digisport 3

16.00: Tenisz, WTA-torna, Miami

 

Március 27., vasárnap:

    M4 Sport

16.45: Röplabda, női NB I, elődöntő, Vasas Óbuda-Újpesti TE

20.00: Jégkorong, Magyar Kupa, döntő

 

    Sport 1

17.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Flensburg-Montpellier

19.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Rhein-Neckar Löwen - PPD Zagreb

23.00: Jégkorong, NHL, Carolina Hurricanes-New Jersey Devils

 

    Sport 2

15.00: Cselgáncs, GP-verseny, Tbiliszi, 3. nap

 

    Sport M

12.00 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

12.30: Kerékpár, Katalán körverseny, 7. szakasz

14.15: Kerékpár, nemzetközi kritériumverseny, Franciaország, 2. nap

16.00 és 20.00: Sznúker, The Players Championship, Manchester

 

    Eurosport 2

14.00: Sznúker, The Players Championship, Manchester

 

    Digisport 1

14:55 Kézilabda, német bajnokság, Hannover-THW Kiel

17.00: Tenisz, ATP-torna, Miami 

 

    Digisport 2

 3.30 és 17.00: Tenisz, WTA-torna, Miami

 

Március 28., hétfő:

    M4 Sport:

17.57: Kézilabda, férfi NB I, Balatonfüred-MVM Veszprém

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

 

    Sport M

15.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 8.00 és 13.30: Sznúker, kínai nyílt bajnokság, Peking

 

    Eurosport 2

13.00 és 16.00: Motokrossz, világbajnokság, Hollandia

 

    Digisport 1

17.00: Tenisz, ATP-torna, Miami

 

    Digisport 2

17.00: Tenisz, WTA-torna, Miami

 

Forrás: MTI