Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap, hétfő

2015-04-03
A pénteki, szombati, vasárnapi és hétfői élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Április 3., péntek:

    Duna

18.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-Ferencváros

 

    Sport M

13.35: Lóverseny, futam

 

    Eurosport

8.30 és 13.30: Sznúker, kínai nyílt bajnokság, Peking

 

    Digisport 1

3.00: Tenisz, WTA-torna, Miami

19.05: Küzdősport, K-1, Glory-sorozat, Dubaj 

 

    Digisport 2

17.30: Vízilabda, E.ON férfi ob I, A-HÍD OSC Újbuda - Szolnoki Dózsa-Közgép 

19.05: Tenisz, ATP-torna, Miami

 

Április 4., szombat:

    Duna

13.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Győri ETO FC-Kecskeméti TE

    

    Duna World

17.45: Kézilabda, férfi NB I, középszakasz, felsőház, MKB-MVM Veszprém - MOL-Pick Szeged

 

    Sport 1

15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, PMFC-Matias - DVSC-Teva

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Diósgyőr-Paks

21.00: Jégkorong, NHL, Winnipeg Jets-Vancouver Canucks

 

    Sport 2

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Athletic Bilbao

18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Córdoba-Atlético Madrid

20.45: Labdarúgás, holland bajnokság, Twente-PSV

 

    Sport M

13.55: Lóverseny, ügető

 

    SportKlub

15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Parma

18.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Sampdoria 

 

    Eurosport

8.30 és 13.30: Sznúker, kínai nyílt bajnokság, Peking

21.00: Küzdősport, King of Kings

 

    Eurosport 2

1.00: Labdarúgás, MLS, Orlando City SC-DC United

10.00: Ausztrál futball, Western Bulldogs-West Coast Eagles

12.45: Gyeplabda, Európa Liga, Hollandia, a 8 közé jutásért

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Hamburger SV

18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Bayern München

21.00: Labdarúgás, MLS, Chicago Fire-Toronto FC

 

    Digisport 1

1.00: Tenisz, ATP-torna, Miami, elődöntő

13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Liverpool

15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Aston Villa 

18.55: Kézilabda, női BL, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Vardar Szkopje-Győri Audi ETO

20.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Empoli

 

    Digisport 2

3.00: Ökölvívás, Friday Nights Fights

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Napoli

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Palermo-AC Milan

17.00: Kézilabda, női BL, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Baia Mare-Dinamo Szinara

18.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Stoke City 

20.30: Tenisz, WTA-torna, Miami, döntő 

 

Április 5., vasárnap:

    Duna World

16.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Szombathelyi Haladás-Budapest Honvéd

 

    Sport 1

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Granada

17.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Villarreal

19.00: Labdarúgás, spanyol másodosztály, Tenerife-Zaragoza

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Barcelona

23.00: Jégkorong, NHL, Florida Panthers-Montreal Canadiens

 

    Sport 2

16.15: Kézilabda, női EHF Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés, Érd-Rosztov Don

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-Videoton

 

    Sport M

14.55: Lóverseny, futam

 

    SportKlub

14.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Lens 

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Caen 

 

    Eurosport

8.30: Sznúker, kínai nyílt bajnokság, Peking

12.30: Kerékpár, Flandriai kör

23.00: Labdarúgás, MLS, San Jose Earthquakes-Real Salt Lake

 

    Eurosport 2

12.00: Gyeplabda, Európa Liga, Hollandia, elődöntő

13.30: Sznúker, kínai nyílt bajnokság, Peking, döntő

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Augsburg-Schalke 04

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Paderborn

 

    Digisport 1

14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Tottenham

16.50: Kézilabda, női KEK, elődöntő, 1. mérkőzés, FTC-Rail Cargo Hungaria - Mydtjylland 

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-PSG

 

    Digisport 2

13.30: Torna, vk, Ljubljana 

16.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Sunderland-Newcastle

19.00: Tenisz, ATP-torna, Miami, döntő 

 

Április 6., hétfő:

 

    Duna World

16.15: Labdarúgás, Puskás Suzuki Kupa, Felcsút

18.45: Kosárlabda, női NB I, döntő, 1. mérkőzés

 

    Sport 2

14.00: Lóverseny, galopp

 

    Sport M

13.35: Lóverseny, futam

 

    Eurosport

1.00: Labdarúgás, MLS, Sporting Kansas City-Philadelphia Union

13.00: Autóverseny, Blancpain Sprint Series, Franciaország 

15.30: Kerékpár, baszk körverseny, 1. szakasz

 

    Eurosport 2

13.00 és 16.30: Tenisz, WTA-torna, Katowice

15.00: Gyeplabda, Európa Liga, Hollandia, döntő

20.15: Labdarúgás, német másodosztály, St. Pauli-Fortuna Düsseldorf

 

    Digisport 1

14.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Club Bruges-Standard Liége

20.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Manchester City

 

    Digisport 2

16.00 és 20.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston

18.00: Labdarúgás, belga bajnokság, Anderlecht-Charleroi

 

Forrás: MTI