Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2017-09-01
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Szeptember 1., péntek:

    M4 Sport

10.00: Forma-1, Olasz Nagydíj, 1. szabadedzés

11.30 és 16.00: Cselgáncs, világbajnokság, Budapest

13.45: Kosárlabda, férfi Európa-bajnokság, Magyarország-Horvátország, Kolozsvár

17.45: Labdarúgás, NB II, Gyirmót FC-Soroksár SC

19.45: Kosárlabda, férfi Európa-bajnokság, Törökország-Oroszország, Isztambul

 

    Sport 1

17.45: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Kazahsztán-Montenegró

20.30: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Csehország-Németország

 

    Sport 2

13.00: Lósport, futam

18.00: Jégkorong, Bajnokok Ligája, IFK Helsinki-Brynas

20.30: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Málta-Anglia

 

    Sport M

17.00, 19.15 és 21.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

15.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 13. szakasz

18.00: Tenisz, US Open

 

    Eurosport 2

17.00: Tenisz, US Open

 

    Digisport 1

20.00: Atlétika, Gyémánt Liga, Brüsszel

 

szeptember 2., szombat:

    M4 Sport

 9.45 és 15.45: Cselgáncs, világbajnokság, Budapest

13.45: Forma-1, Olasz Nagydíj, időmérő edzés

18.30: Kézilabda, női NB I, Győri Audi ETO KC-Debrecen

 

    Duna World

13.45: Kosárlabda, férfi Európa-bajnokság, Magyarország-Montenegró, Kolozsvár

 

    Sport 1

13.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, selejtező, Sporting CP-Cocks

15.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, selejtező, Tatran Presov-Alpla Hard

17.45: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Finnország-Izland

20.30: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Spanyolország-Olaszország

 

    Sport 2

15.00: Jégkorong, Bajnokok Ligája, Malmö Redhawks-KalPa Kuopio

17.45: Vízilabda, férfi gálamérkőzés, Szolnok-Szerbia

20.30: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Wales-Ausztria

 

    Sport M

13.00, 15.15, 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 0.00 és 18.00: Tenisz, US Open

15.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 14. szakasz

 

    Eurosport 2

 0.00 és 17.00: Tenisz, US Open

 

    Digisport 1

15.05: Autósport, Euroformula Open, Silverstone, 1. futam

16.05: Autósport, GT Open, Silverstone, 1. futam 

 

szeptember 3., vasárnap:

    M4 Sport

 8.45: Autósport, GP3, Olasz Nagydíj

 9.45: Autósport, GP2, Olasz Nagydíj

11.45 és 16.15: Cselgáncs, világbajnokság, Budapest

13.45: Forma-1, Olasz Nagydíj, futam

20.30: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Magyarország-Portugália

 

    Sport 1

13.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, selejtező, a 3. helyért

15.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, selejtező, döntő

17.45: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Hollandia-Bulgária

20.30: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Lettország-Svájc

 

    Sport 2

10.15: Autósport, TCR-sorozat, Buriram

14.00: Jégkorong, Bajnokok Ligája, Banská Bystrica-Red Bull Salzburg

17.45: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Fehéroroszország-Svédország

20.30: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Görögország-Belgium

 

    Sport M

13.00, 15.15, 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 0.00 és 18.00: Tenisz, US Open

11.30: Autósport, Porsche Szuperkupa, Monza

13.45: Kerékpár, Vuelta a Espana, 15. szakasz

 

    Eurosport 2

 0.00 és 17.00: Tenisz, US Open

15.00: Kerékpár, Brit körverseny, 1. szakasz

 

    Digisport 1

13.05: Autósport, Euroformula Open, Silverstone, 2. futam

14.05: Autósport, GT Open, Silverstone, 2. futam

19.40: Autósport, IndyCar, Watkins Gleen 

 

    Digisport 2

12.25: Kézilabda, német bajnokság, THW Kiel-Magdeburg

14.55: Kézilabda, német bajnokság, Flensburg-Handewitt - Rhein-Neckar Löwen

 

    Spíler TV

14.00: Ralikrossz világbajnokság, Franciaország

 

Forrás: MTI