Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2020-09-25
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

szeptember 25., péntek:

    M4 Sport

9.45 és 13.45: Forma-1, Orosz Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés

12.45: Forma-2, Orosz Nagydíj, időmérő

15.45: Kajak-kenu, világkupa, Szeged

17.15: Futsal, NB I, Berettyóújfalu-Haladás

19.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-Mezőkövesd

 

    Sport 1

15.45: Autósport, túraautó-világkupa, Nürburgring, 1. futam

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha-Frankfurt

 

    Sport 2

19.00: Labdarúgás, török bajnokság, Karagümrük-Basaksehirspor

 

    Eurosport 1

14.25: Kerékpár, országúti világbajnokság, Imola, férfi időfutam

16.40 és 20.00: Sznúker, European Masters, 3. és 4. forduló

 

    Eurosport 2

11.30: Tenisz, ATP-torna, Hamburg

 

    Digisport 1

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Nantes

 

    Digisport 2

13.30 és 16.30: Tenisz, WTA-torna, Strasbourg

 

    Arena 4

9.00 és 13.15: Motorsport, gyorsaságimotoros-világbajnokság, Katalán GP, 1. és 2. szabadedzés

20.45: Labdarúgás, angol másodosztályú bajnokság, Huddersfield Town-Nottingham Forest

 

szeptember 26., szombat:

    M4 Sport

8.45: Forma-2, Orosz Nagydíj, 1. futam

11.15: Kajak-kenu, világkupa, Szeged

13.45: Forma-1, Orosz Nagydíj, időmérő

19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, ZTE-DVTK

    

    M4 Sport+

14.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-MTK Budapest

16.30: Vízilabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, OSC-Újbuda - Szolnoki Dózsa

17.30: Vízilabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, Ferencváros-Vasas

19.00: Kézilabda, női NB I, MTK Budapest-Szombathely

 

    Sport 1

2.30: Kosárlabda, NBA, rájátszás, keleti főcsoport döntő, 5. mérkőzés, Boston Celtics-Miami Heat

9.15: Autósport, túraautó-világkupa, Nürburgring, 2. futam

15.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, CSZKA Moszkva-Valcea

18.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Bietigheim-Kristiansand

 

    Sport 2

15.00: Lósport, Kincsem+ Tuti

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-RB Leipzig

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke-Werder Bremen

22.00: Baseball, MLB, alapszakasz

 

    Eurosport 1

9.50: Autósport, túraautó-világkupa, Nürburgring, 2. futam

12.30: Kerékpár, országúti világbajnokság, Imola, női mezőnyverseny

20.00: Sznúker, European Masters, elődöntő

 

    Eurosport 2

9.15 és 17.30: Motorsport, 12 órás gyorsasági verseny, Estoril

11.30: Kajak-kenu, világkupa, Szeged

13.30: Tenisz, ATP-torna, Hamburg

 

    Digisport 1

13.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Manchester United

15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Everton

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Lazio

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Fiorentina

 

    Digisport 2

13.25 és 14.10: Vízilabda, Masters Summer Cup

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Atalanta

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Benevento

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Metz

 

    Digisport 3

15.00: Tenisz, WTA-torna, Strasbourg, döntő

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Rennes

 

    Spíler 1

17.45: Labdarúgás, angol bajnokság, West Brom-Chelsea

20.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Southampton

 

    Spíler 2

12.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Getafe

15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Huesca

18.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Real Sociedad

20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Real Madrid

 

    Arena 4

2.00: Jégkorong, NHL, döntő, 4. mérkőzés, Dallas Stars-Tampa Bay Lightning

9.00 és 12.30: Motorsport, gyorsaságimotoros-világbajnokság, Katalán GP, 3. szabadedzés és időmérő

17.00: Labdarúgás, osztrák bajnokság, Ried-Salzburg

19.00: Kézilabda, francia bajnokság, Montpellier-Chartres  

23.00: Küzdősport, ketrecharc, Milánó

 

 

szeptember 27., vasárnap:

    M4 Sport

9.30: Forma-2, Orosz Nagydíj, 2. futam

10.30: Kajak-kenu, világkupa, Szeged

12.45: Forma-1, Orosz Nagydíj, futam

13.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kisvárda-MOL Fehérvár

17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Újpest

 

    M4 Sport+

14.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Gyirmót FC Győr-Vasas

16.15: Jégkorong, Erste Liga, FTC-MAC HKB Újbuda

18.45 és 20.00: Vízilabda, férfi Magyar Kupa, a 3. helyért és döntő

 

    Sport 1

4.00: Küzdősport, UFC-gála, Las Vegas

15.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Brest-Győri Audi ETO

 

    Sport 2

3.00: Kosárlabda, NBA, rájátszás, nyugati főcsoport döntő, 5. mérkőzés, Los Angeles Lakers-Denver Nuggets

15.00: Lósport, Kincsem+ Tuti

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Bayern München

18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Wolfsburg

22.00: Baseball, MLB, alapszakasz

 

    Eurosport 1

10.50: Tenisz, Roland Garros, 1. forduló

 

    Eurosport 2

 9.40 és 14.00: Kerékpár, országúti világbajnokság, Imola, férfi mezőnyverseny

12.00: Tenisz, ATP-torna, Hamburg, döntő

16.50: Tenisz, Roland Garros, 1. forduló

 

    Digisport 1

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Spezia-Sassuolo

14.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Newcastle

17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-Milan

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Roma-Juventus

 

    Digisport 2

12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Nice

15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Genoa

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lorient-Lyon

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims - Paris Saint-Germain

 

    Digisport 3

15.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Strasbourg

17.00: Vízilabda, Masters Summer Cup

 

    Spíler 1

12.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-Leeds United

16.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Leicester City

19.30: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Wolverhampton Wanderers

 

    Spíler 2

11.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Levante

13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Athletic Bilbao

15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Granada

18.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Cádiz-Sevilla

20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Villarreal

 

    Arena 4

2.00: Jégkorong, NHL, döntő, 5. mérkőzés, Tampa Bay Lightning-Dallas Stars

11.00, 12.15 és 13.45: Motorsport, gyorsaságimotoros-világbajnokság, Katalán GP, Moto3, Moto2 és MotoGP futam

15.15: Labdarúgás, skót bajnokság, Motherwell-Rangers

17.00: Kézilabda, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Aix

19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Pittsburgh Steelers-Houston Texans

22.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Seattle Seahawks-Dallas Cowboys

 

 

Forrás: MTI