Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2016-11-11
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

November 11., péntek:

    M4 Sport

13.00 és 17.00: Forma-1, Brazil Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés

18.45: Jégkorong, MOL Liga, MAC Budapest-Ferencváros

 

    Sport 1

17.45: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Örményország-Montenegró

20.30: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Anglia-Skócia

 

    Sport 2

14.00: Lósport, futam

17.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Rosztov-Don - CSM Bucuresti

20.30: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Franciaország-Svédország

 

    Sport M

15.15, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

20.45: Műkorcsolya, női Grand Prix, Franciaország

 

    Eurosport 2

15.30, 16.45 és 18.30: Műkorcsolya, Grand Prix, Franciaország

 

    Digisport 1

 8.55 és 13.05: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Valenciai Nagydíj, Moto3, szabadedzés

 9.50 és 14.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Valenciai Nagydíj, MotoGP, szabadedzés

10.50 és 15.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Valenciai Nagydíj, Moto2, szabadedzés

18.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Real Madrid

21.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia Vitoria Gasteiz-Fenerbahce

 

    Digisport 2

17.35: Kosárlabda, férfi Euroliga, Galatasaray-Olympiakosz 

 

November 12., szombat:

    M4 Sport

13.45: Forma-1, Brazil Nagydíj, 3. szabadedzés

16.45: Forma-1, Brazil Nagydíj, időmérő edzés

21.15: Ökölvívás, Magyar Ring profi gála, Székesfehérvár

 

    Sport 1

14.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Midtjylland-Győri Audi ETO KC

17.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Telekom Veszprém-Silkeborg

18.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Celje - MOL-Pick Szeged

20.45: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Spanyolország-Macedónia

 

    Sport 2

13.15: Futsal, spanyol bajnokság, Santiago Futsal-ElPozo Murcia

15.45: Kézilabda, női EHF Kupa, Érd-Dunaújvárosi Kohász KA

17.45: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Horvátország-Izland

20.30: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Liechtenstein-Olaszország

22.45: Ökölvívás, Luiz Ortíz-Malik Scott, Monaco

 

    Sport M

13.00, 15.15, 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 9.45 és 12.45: Alpesi sí, világkupa, Finnország, női műlesiklás

15.30 és 18.15: Műkorcsolya, Grand Prix, Franciaország

21.00: Küzdősport, World Grand Prix Series

 

    Eurosport 2

13.30 és 20.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Franciaország

17.45: Rögbi, barátságos mérkőzés, Franciaország-Szamoa

 

    Digisport 1

 8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Valenciai Nagydíj, 3. szabadedzések, Moto3, MotoGP, Moto2

12.30, 14.05 és 15.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Valenciai Nagydíj, időmérő edzések, Moto3, MotoGP, Moto2

13.25: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Valenciai Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés

16.55: Autósport, Formula E, Marrákes

19.00: Küzdősport, gála, Szekszárd 

 

    Digisport 2

14.55: Rögbi, felkészülési mérkőzés, Olaszország - Új-Zéland 

 

    Spíler TV

 2.30: Jégkorong, NHL, Chicago Blackhawks-Washington Capitals

 

November 13., vasárnap:

    M4 Sport

14.45: Kosárlabda, férfi NB I, Atomerőmű-Vasas

17.45: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Magyarország-Andorra

 

    Duna

16.45: Forma-1, Brazil Nagydíj, futam

 

    Sport 1

 4.00: Küzdősport, UFC, Eddie Alvarez-Conor McGregor, New York

12.45: Kézilabda, női EHF Kupa, Iuventa Michalovce-Alba Fehérvár KC

14.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, FTC-Rail Cargo Hungaria - Vardar Szkopje

17.45: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Svájc - Feröer-szigetek

20.30: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Portugália-Lettország

 

    Sport 2

17.45: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Luxemburg-Hollandia

20.30: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Belgium-Észtország

 

    Sport M

11.00 és 13.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 9.45 és 12.45: Alpesi sí, világkupa, Finnország, férfi műlesiklás

14.00: Kerékpár, Hollandia, Apeldoorn

 

    Eurosport 2

 6.45: Labdarúgás, női U20-as világbajnokság, Spanyolország-Kanada

14.30: Műkorcsolya, Grand Prix, Franciaország

 

    Digisport 1

10.50, 12.10 és 13.25: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Valenciai Nagydíj, futam, Moto3, Moto2, MotoGP

21.00: Tenisz, ATP-világbajnokság, London

 

    Digisport 2

15.00: Tenisz, ATP-világbajnokság, London

20.40: Autósport, NASCAR, Phoenix

 

    Digisport 3

14.55: Kézilabda, férif Bundesliga, THW Kiel - Flensburg-Handewitt

 

    Spíler TV

 1.00: Jégkorong, NHL, Montréal Canadiens-Detroit Red Wings

 4.00: Jégkorong, NHL, Calgary Flames-New York Rangers

21.00: Jégkorong, NHL, Winnipeg Jets-Los Angeles Kings

 

Forrás: MTI