Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2021-01-22
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

január 22., péntek:

    M4 Sport

13.45: Vízilabda, női olimpiai kvalifikációs torna

15.15: Kézilabda, férfi vb, középdöntő, Svájc-Portugália

17.45: Kézilabda, férfi vb, középdöntő, Izland-Franciaország

20.15: Kézilabda, férfi vb, középdöntő, Szlovénia-Svédország

 

    Sport 1

20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-Dortmund

 

    Eurosport 1

 9.50: Alpesisí, vk, női lesiklás, Crans Montana

11.30: Alpesisí, vk, férfi lesiklás, Kitzbühel

13.00: Sílövészet, vk, férfi 20 km, Antholz

17.55: Síugrás, vk, selejtező, Lahti

 

    Eurosport 2

21.00: Golf, PGA-tour, The American Express

 

    Digisport 1

16.50: Kosárlabda, női Európa Kupa, Szekszárd-Győr

20.20: Kosárlabda, női Európa Kupa, Bellona Kayseri-Prometey

 

    Digisport 2

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Montpellier

 

    Digisport 3

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Benevento-Torino

 

    Spíler1 TV

20.40: Labdarúgás, FA Kupa, Chorley-Wolverhampton

 

    Spíler2 TV

20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Valladolid

 

    ARENA 4

19.00: Labdarúgás, angol másodosztály, Stoke City-Watford

 

 

január 23., szombat:

    M4 Sport

12.45: Rövidpályás-gyorskorcsolya, Európa-bajnokság, Gdansk

17.45: Kézilabda, férfi vb, középdöntő, Magyarország-Lengyelország

20.15: Kézilabda, férfi vb, középdöntő

 

    M4 Sport+

14.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kisvárda-Mezőkövesd

16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-Ferencváros

19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-Mol Fehérvár

 

    Sport 1

13.45: Kézilabda, női Európa-liga, csoportkör, Dunarea Braila-Siófok

15.45: Kézilabda, női Európa-liga, csoportkör, Vác - Herning-Ikast

13.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Győr-Brest

23.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Utah Jazz-Golden State Warriors

 

    Sport 2

13.00: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Braunschweig-Hamburg

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-RB Leipzig

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha-Bremen

 

    Eurosport 1

 9.50: Alpesisí, vk, női lesiklás, Crans Montana

11.30: Alpesisí, vk, férfi lesiklás, Kitzbühel

13.00 és 14.55: Sílövészet, vk, női 12.5 km tömegrajtos és férfi váltó, Antholz

16.20: Síugrás, vk, Lahti

 

    Eurosport 2

 9.00: Szánkó, vk, Innsbruck

10.20 és 12.50: Sífutás, vk, Lahti

11.20 és 15.10: Északi összetett, vk, Lahti

21.00: Golf, PGA-tour, The American Express

 

    Digisport 1

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Roma-Spezia

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Milan-Atalanta

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Marseille

 

    Digisport 2

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Internazionale

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Crotone

 

    Digisport 3

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lens-Nice

 

    Spíler1 TV

12.45: Labdarúgás, FA Kupa, Southampton-Arsenal

15.30: Labdarúgás, FA Kupa, Millwall-Bristol City

18.00: Labdarúgás, FA Kupa, Cheltenham-Manchester City

20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Newcastle

 

    Spíler2 TV

13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Huesca-Villarreal

16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Cádiz

18.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Betis

20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Real Madrid

 

január 24., vasárnap:

    M4 Sport

12.45: Rövidpályás-gyorskorcsolya, Európa-bajnokság, Gdansk

15.45: Vízilabda, női olimpiai kvalifikációs torna

17.15 és 20.15: Kézilabda, férfi vb, középdöntő

 

    M4 Sport+

13.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budafok-MTK

15.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-Diósgyőr

17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-ZTE

19.45: Vízilabda, férfi ob I, BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa

 

    Sport 1

 4.00: Küzdősport, UFC-gála, Abu-Dzabi, Dustin Poirier-Conor McGregor

13.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Dortmund-Koprivnica

15.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Metz-FTC

21.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Indiana Pacers-Toronto Raptors

 

    Sport 2

13.00: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Nürnberg-Hannover

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke-Bayern München

18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Köln

 

    Eurosport 1

 8.20 és 13.30: Északi összetett, vk, Lahti

10.10: Alpesisí, vk, férfi szuperóriás-műlesiklás, Kitzbühel

11.50: Alpesisí, vk, női szuperóriás-műlesiklás, Crans Montana

14.55: Sílövészet, vk, férfi 15 km tömegrajtos, Antholz

15.50: Síugrás, vk, Lahti

 

    Eurosport 2

 9.20 és 10.25: Sífutás, vk, Lahti

12.35: Sílövészet, vk, női váltó, Antholz

21.00: Golf, PGA-tour, The American Express

 

    Digisport 1

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Bologna

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Verona-Napoli

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Sassuolo

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma-Sampdoria

 

    Digisport 2

12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Angers

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Cagliari

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Lille

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Lyon

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz-Nantes

 

    Spíler1 TV

12.35: Labdarúgás, FA Kupa, Chelsea-Luton

15.00: Labdarúgás, FA Kupa, Brentford-Leicester

17.30: Labdarúgás, FA Kupa, Manchester United-Liverpool

20.55: Labdarúgás, FA Kupa, Everton-Sheffield Wednesday

 

    Spíler2 TV

13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Granada

16.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Barcelona

18.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Eibar

20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Valencia

 

    ARENA 4

 1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Carolina Hurricanes-Florida Panthers

 

Forrás: MTI