Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2020-02-21
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

február 21., péntek:

    M4 Sport

18.15: Röplabda, női Extraliga, Jászberény-MTK

 

    Sport 1

17.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, CSM Bucuresti-FTC

20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Paderborn

 

    Sport 2

13.45: Lósport, Kincsem+

15.15: Tenisz, ATP-torna, Marseille

 

    Eurosport 1

 9.55: Alpesi sí, világkupa, Crans Montana, női lesiklás

13.45 és 19.45: Sznúker, Shoot Out 2020, Watford

 

    Eurosport 2

15.00: Kerékpár, Andalúz körverseny, 3. szakasz

16.45: Kerékpár, Algarvei körverseny, 3. szakasz

19.00: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro

 

    Digisport 1

14.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Brescia-Napoli

 

    Digisport 2

17.45: Jégkorong, szlovák Extraliga, DVTK Jegesmedvék-MAC Újbuda

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz-Lyon

 

    Digisport 3

18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Brest

 

    Spíler 2

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Mallorca

 

 

február 22., szombat:

    M4 Sport

 9.45: Asztalitenisz, World Tour-verseny, Budapest

14.30: Kosárlabda, női NB I, Szekszárd-Csata

16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Puskás Akadémia

19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd-Ferencváros

 

    Sport 1

13.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Rosztov-Don - Metz

16.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, Tatabánya-PAUC

19.00: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Szolnok-Jug Adriatic

21.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Los Angeles Clippers-Sacramento Kings

 

    Sport 2

13.00: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Hamburg-St. Pauli

15.00: Lósport, Kincsem+

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bremen-Dortmund

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke-RB Leipzig

 

    Eurosport 1

 4.50: Alpesi sí, világkupa, Naeba, férfi óriás-műlesiklás

 6.00: Szabadstílusú sí, világkupa, Lake Tazawako, mogul

 9.20 és 16.00: Északi összetett, világkupa, Trondheim

10.25: Alpesi sí, világkupa, Crans Montana, női lesiklás

11.45 és 14.40: Sílövészet, világbajnokság, Antholz, női és férfi váltó

13.00: Sífutás, világkupa, Trondheim, férfi és női klasszikus sprint

16.45 és 19.45: Sznúker, Shoot Out 2020, Watford

 

    Eurosport 2

 9.50 és 13.25: Szánkó, világkupa, Winterberg

15.00: Kerékpár, Andalúz körverseny, 4. szakasz

16.45: Kerékpár, Algarvei körverseny, 4. szakasz

21.00: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro

 

    Digisport 1

16.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj

18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Manchester City

20.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Milan

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Udinese

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, SPAL-Juventus

20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon-Monaco

 

    Digisport 3

17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Nantes

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Toulouse

 

    Spíler 1

12.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Tottenham Hotspur

15.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Aston Villa

 

    Spíler 2

12.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Leganés

15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Eibar

18.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Valencia

20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Real Madrid

 

 

február 23., vasárnap:

    M4 Sport

10.15: Asztalitenisz, World Tour-verseny, Budapest

12.15: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Győr-Szeged

14.15: Futsal, Magyar Kupa, döntő

16.45: Kosárlabda, férfi Európa-bajnoki selejtező, Ukrajna-Magyarország

 

    Sport 1

 3.00: Ökölvívás, profi gála, Las Vegas, Deontay Wilder-Tyson Fury

11.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, Cuenca-Löwen

14.00: Tenisz, ATP-torna, Marseille

16.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Veszprém-Montpellier

18.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Brest-Győr

 

    Sport 2

 1.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Auckland

15.00: Lósport, Kincsem+

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-Augsburg

18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Mainz

21.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Los Angeles Lakers-Boston Celtics

 

    Eurosport 1

 4.50: Alpesi sí, világkupa, Naeba, férfi óriás-műlesiklás

 9.00: Szánkó, világkupa, Wnterberg

10.00 és 13.10: Alpesi sí, világkupa, Crans Montana, kombináció

12.05 és 14.30: Sílövészet, világbajnokság, Antholz, női 12,5 és férfi 15 km tömegrajtos verseny

15.45: Északi összetett, világkupa, Trondheim

16.30 és 19.45: Sznúker, Shoot Out 2020, Watford

 

    Eurosport 2

 9.50: Északi összetett, világkupa, Trondheim

10.55: Sífutás, világkupa, Trondheim,

12.05: Kerékpár, Egyesült Arab Emírségek körverseny, 1. szakasz

15.00: Kerékpár, Andalúz körverseny, 5. szakasz

16.45: Kerékpár, Algarvei körverseny, 5. szakasz

21.30: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro

 

    Digisport 1

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Lazio

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Sassuolo

17.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Everton

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Sampdoria

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Verona-Cagliari

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Roma-Lecce

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Bordeaux

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Reims

 

    Spíler 2

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Granada

13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Athletic Bilbao

15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid-Espanyol

18.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Sevilla

20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Villarreal

 

Forrás: MTI