Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2019-10-04
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

október 4., péntek:

    M4 Sport

17.45: Úszás, világkupa, Budapest

20.00: Labdarúgás, női Eb-selejtező, Magyarország-Svédország, Miskolc

22.15: Atlétika, világbajnokság, Doha

 

    Duna World

19.00: Atlétika, világbajnokság, Doha

 

    Sport 1

 8.00 és 12.00: Tenisz, ATP-torna, Tokió

15.30: Kosárlabda, NBA, nemzetközi felkészülési mérkőzés, Sacramento Kings-Indiana Pacers

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha-Düsseldorf

 

    Sport 2

 8.30, 10.30 és 13.30: Tenisz, ATP-torna, Peking

19.30: Labdarúgás, török bajnokság, Fenerbahce-Antalyaspor

 

    Eurosport 1

15.00: Kerékpár, horvát körverseny, 4. szakasz

 

    Digisport 1

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Brescia-Sassuolo

 

    Digisport 2

 8.00 és 15.00: Tenisz, WTA-torna, Peking

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Amiens-Marseille

 

    Digisport 3

18.45: Jégkorong, szlovák Extraliga, MAC Újbuda-Trencín

 

    Spíler1 TV

 9.05 és 10.05: Motorsport, MotoGP és Moto 2, Thaiföldi Nagydíj, 2. szabadedzés

 

    Spíler2 TV

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Eibar

 

 

október 5., szombat:

    M4 Sport

 6.45: Minifoci, világbajnokság, Ausztrália, Magyarország-Líbia

11.45: Labdarúgás, U17-es női Eb-selejtező, Magyarország-Kazahsztán

14.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-Mezőkövesd

16.45: Úszás, világkupa, Budapest

19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Fehérvár-Debrecen

22.45: Atlétika, világbajnokság, Doha

 

    Duna World

14.15: Kézilabda, női NB I, Érd-Siófok

15.45 és 18.45: Atlétika, világbajnokság, Doha

 

    Sport 1

10.30: Tenisz, ATP-torna, Peking

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Hoffenheim

18.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportmérkőzés, Kristiansand-FTC

 

    Sport 2

 6.00: Tenisz, ATP-torna, Tokió

15.00: Lósport, Kincsem+

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-RB Leipzig

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke-Köln

 

    Eurosport 1

13.00: Kerékpár, horvát körverseny, 5. szakasz

15.30: Kerékpár, Tour de l'Eurométropole

 

    Eurosport 2

15.00: Kerékpár, Giro dell Emilia

16.30: Síugrás, nyári Grand Prix, Klingenthal

20.00: Úszás, International Swimming League, Indianapolis

 

    Digisport 1

 8.30 és 13.30: Tenisz, WTA-torna, Peking

15.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Leicester City

18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham-Crystal Palace

20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Milan

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, SPAL-Parma

17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Angers

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Monaco

 

    Digisport 3

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Hellas Verona-Sampdoria

20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Nice

 

    Spíler1 TV

 3.55, 4.50 és 5.50: Motorsport, Moto3, MotoGP és Moto2, Thaiföldi Nagydíj, 3. szabadedzés

 7.30, 8.30 és 10.05: Motorsport, Moto3, MotoGP és Moto2, Thaiföldi Nagydíj, időmérő

12.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Tottenham Hotspur

20.15: Kézilabda, SEHA Liga, Veszprém-Meskov Breszt

 

    Spíler2 TV

12.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Leganés-Levante

15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Granada

18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Alavés

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Villarreal

 

október 6., vasárnap:

    M4 Sport

15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Ferencváros

17.45: Úszás, világkupa, Budapest

 

    Duna World

17.45: Atlétika, világbajnokság, Doha

 

    Sport 1

 4.00: Küzdősport, UFC-gála, Melbourne

13.30: Tenisz, ATP-torna, Peking

15.30: Lósport, nemzeti galopp-liga és Kincsem+

18.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportmérkőzés, Győr-Sävehof

21.00: Cselgáncs, Grand Slam, Brazíliaváros

 

    Sport 2

 8.30: Tenisz, ATP-torna, Tokió

13.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-Augsburg

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Union Berlin

19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Oakland Raiders-Chicago Bears

22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Dallas Cowboys-Green Bay Packers

 

    Eurosport 1

 8.30: Autósport, endurance-világbajnokság, Fudzsi

13.00: Kerékpár, horvát körverseny, 6. szakasz

15.15: Kerékpár, Famenne Ardenne Classic

 

    Eurosport 2

14.50: Lovaglás, Nemzetek Kupája, Barcelona

17.30: Motorsport, superbike világbajnoki sorozat, Donington

20.00: Úszás, International Swimming League, Indianapolis

 

    Digisport 1

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Udinese

14.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Chelsea

17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Napoli

20.20: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Juventus

 

    Digisport 2

10.30: Tenisz, WTA-torna, Peking

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Roma-Cagliari

17.15: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Orli Znojmo

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Lyon

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Lazio

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Reims

 

    Spíler1 TV

 5.40, 7.00 és 8.15: Motorsport, Moto3, Moto2, MotoGP, Thaiföldi Nagydíj, futam

16.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Manchester United

 

    Spíler2 TV

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Mallorca-Espanyol

13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Athletic Bilbao

15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid-Atlético Madrid

18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Getafe

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Sevilla

 

Forrás: MTI