Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2018-07-13
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

július 13., péntek:

    M4 Sport:

15.15: Kajak-kenu, 2. válogató, Szolnok

19.45: Kézilabda, női junior-világbajnokság, elődöntő, Magyarország-Koreai Köztársaság, Debrecen

 

    Sport 2

22.00: Golf, John Deere Classic, 2. nap

 

    Eurosport 1

12.00: Kerékpár, Tour de France, 7. szakasz

 

    Eurosport 2

14.00: Tenisz, Wimbledon, férfi elődöntők

 

    Spíler1 TV

 8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Német Nagydíj, 1. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

13.05, 14.00 és 15.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Német Nagydíj, 2. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

 

július 14., szombat:

    M4 Sport

11.45: Kajak-kenu, 2. válogató, Szolnok

13.15: Német túraautó-bajnokság (DTM), Zandvoort, 1. futam

15.45: Labdarúgás, világbajnokság, a 3. helyért, Belgium-Anglia, Szentpétervár

19.45: Kézilabda, női junior-világbajnokság, döntő, Debrecen - amennyiben a magyar válogatott érdekelt

22.00: Vízilabda, Európa-bajnokság, nők, csoportmérkőzés, Magyarország-Spanyolország, Barcelona

 

    Duna World

17.15: Kézilabda, női junior-világbajnokság, a 3. helyért, Debrecen

 

    Sport 2

19.00: Golf, John Deere Classic, 3. nap

 

    Eurosport 1

11.30: Kerékpár, Tour de France, 8. szakasz

17.30 és 21.30: Formula-E, FIA-bajnokság, New York

18.45: Túraautó-világbajnokság, Slovakiaring, 2. futam

 

    Eurosport 2

15.00: Tenisz, Wimbledon, női döntő

17.30: Lovaglás, Global Champions Tour, Chantilly

 

    Digisport 1

16.45: Amerikaifutball, HFL, döntő, Budapest Wolves-Miskolc Steelers

 

    Spíler1 TV

 8.55, 950 és 10.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Német Nagydíj, 3. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

12.30, 14.05, 14.30 és 15.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Német Nagydíj, időmérő, Moto3, MotoGP, Moto2

13.25: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Német Nagydíj, 4. szabadedzés, MotoGP

 

július 15., vasárnap:

    M4 Sport

13.45: Vízilabda, Európa-bajnokság, nők, csoportmérkőzés, Magyarország-Törökország, Barcelona

16.45: Labdarúgás, világbajnokság, döntő, Franciaország-Horvátország, Moszkva

20.15: Vízilabda, Európa-bajnokság, nők, csoportmérkőzés, Olaszország-Görögország, Barcelona

 

    Sport 1

 6.00: Küzdősport, UFC, Junior Dos Santos-Blagoj Ivanov, Boise

 

    Sport 2

19.00: Golf, John Deere Classic, 4. nap

 

    Eurosport 1

11.15: Túraautó-világbajnokság, Slovakiaring, 3. futam

12.30: Kerékpár, Tour de France, 9. szakasz

17.00 és 21.00: Formula-E, FIA-bajnokság, New York

 

    Eurosport 2

15.00: Tenisz, Wimbledon, férfi döntő

20.15: Labdarúgás, MLS, Atlanta United-Seattle Sounders FC

 

    Spíler1 TV

 8.35, 9.05 és 9.35: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Német Nagydíj, bemelegítés, Moto3, Moto2, MotoGP

11.00, 12.20 és 14.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Német Nagydíj, futam, Moto3, Moto2, MotoGP

 

Forrás: MTI