Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2017-09-22
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

szeptember 22., péntek:

    M4 Sport

15.45: Röplabda, női Európa-bajnokság, Baku, Magyarország-Azerbajdzsán

18.15: Röplabda, női Európa-bajnokság, Baku, Németország-Lengyelország

 

    Sport 2

13.00: Lósport, futam

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 8.00 és 13.30: Sznúker, World Open, Kína, negyeddöntő

11.00 és 16.30: Kerékpár, országúti világbajnokság, Bergen

18.00: Tenisz, ATP-torna, Szentpétervár

 

    Eurosport 2

10.00: Kerékpár, országúti világbajnokság, Bergen

12.00: Tenisz, ATP-torna, Szentpétervár

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Wolfsburg 

 

    Digisport 1

12.00: Tenisz, WTA-torna, Kanton

18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Angers

21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-AS Monaco

 

    Spíler TV

 8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-vb, Aragóniai Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 1. szabadedzés

13.05, 14.00 és 15.00: Gyorsaságimotoros-vb, Aragóniai Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 2. szabadedzés

 

szeptember 23., szombat:

    M4 Sport

15.45: Röplabda, női Európa-bajnokság, Baku, Magyarország-Lengyelország

18.00: Labdarúgás, NB I, Mezőkövesd-Újpest FC

20.15: Labdarúgás, NB I, Videoton FC-Budapest Honvéd

 

    Sport 1

 6.00: Küzdősport, UFC, Mauricio Rua-Ovince Saint Preux, Szaitama

12.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Sevilla

15.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Csehovszkije Medvegyi-Montpellier

16.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Telekom Veszprém- - Flensburg-Handewitt

19.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, PPD Zagreb - MOL-Pick Szeged

 

    Sport 2

13.00: Jégkorong, KHL, Barisz Asztana-Dinamo Moszkva

16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Real Madrid

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Girona-FC Barcelona

 

    Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 8.00 és 13.30: Sznúker, World Open, Kína, elődöntő

11.30: Kerékpár, oszágúti világbajnokság, Norvégia

 

    Eurosport 2

 9.30: Kerékpár, oszágúti világbajnokság, Norvégia

13.00: Tenisz, ATP-torna, Szentpétervár, elődöntő

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Eintracht Frankfurt

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Borussia Mönchengladbach

23.00: Labdarúgás, MLS, New England Revolution-Toronto FC

 

    Digisport 1

 5.00: Tenisz, WTA-torna, Tokió

10.35: Autósport, FIA F3, Spielberg, 1. futam

12.55: Labdarúgás, skót bajnokság, Rangers-Celtic

15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Udinese

17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, SPAL-Napoli

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokség, Juventus-Torino

 

    Digisport 2

 9.00: Tenisz, WTA-torna, Kanton, döntő

13.10: Autósport, ADAC GT Masters, Hockenheim, 1. futam

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier - Paris Saint-Germain

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Dijon FCO

 

    Digisport 3

 7.00: Tenisz, WTA-torna, Szöul

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Girondins Bordeaux-Guingamp 

 

    Spíler TV

 8.55, 9.50 és 10.50: Motorsport, Aragóniai Nagydíj, 3. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

12.30, 14.05, 14.30 és 15.00: Motorsport, Aragóniai Nagydíj, időmérő edzés, Moto3, MotoGP, Moto2

13.25: Motorsport, Aragóniai Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés

16.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Manchester United

18.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Liverpool

 

    Prime

13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Tottenham Hotspur

 

szeptember 24., vasárnap:

    M4 Sport

15.00: Autósport, DTM, Nürburgring, 2. futam

16.15: Labdarúgás, NB II, BFC Siófok-Vác FC

18.15: Röplabda, női Európa-bajnokság, Baku, Magyarország-Németország

 

    Sport 1

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Deportivo La Coruna

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Villarreal

18.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Vive Tauron Kielce-THW Kiel

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Valencia

 

    Sport 2

 9.00 Atlétika, Berlin-maraton

19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz

22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz

 

    Sport M

12.30 és 15.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

10.00: Kerékpár, oszágúti világbajnokság, Norvégia

20.00: Labdarúgás, MLS, Sporting Kansas City-Los Angeles Galaxy

23.00: Labdarúgás, MLS, Atlanta United-Montreal Impact

 

    Eurosport 2

 8.00 és 13.30: Sznúker, World Open, Kína, döntő

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hannover 96-1. FC Köln

18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Hamburger SV

 

    Digisport 1

 5.00: Tenisz, WTA-torna, Tokió, döntő

 7.00: Tenisz, WTA-torna, Szöul, döntő

10.55: Autósport, FIA F3, Spielberg, 2. futam

12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-AC Milan

14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Genoa

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Bologna

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Atalanta 

 

    Digisport 2

12.25: Kézilabda, német bajnokság, Leipzig-Hannover

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Hellas Verona-Lazio

17.00: Autósport, FIA F3, Spielberg, 3. futam

17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Charleroi-Club Brugge

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Toulouse 

 

    Digisport 3

13.00: Autósport, ADAC GT Masters, Hockenheim, 2. futam

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Rennes

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Nantes 

 

    Spíler TV

 8.35, 9.05 és 9.35: Motorsport, Aragóniai Nagydíj, bemelegítés, Moto3, Moto2, MotoGP

10.45: Motorsport, Aragóniai Nagydíj, futam, Moto3, Moto2, MotoGP

16.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Newcastle United

 

Forrás: MTI