Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2017-08-11
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

augusztus 11., péntek:

    M4 Sport

11.00 és 20.00: Atlétika, világbajnokság, London

12.00: Kerékpár, Székely körverseny

 

    Sport 1

19.00: Úszás, vk, Eindhoven,

 

    Sport 2

13.00: Lósport, futam

20.45: Labdarúgás, Német Kupa, 1. forduló, Karlsruhe-Bayer Leverkusen

 

    Sport M

15.15 és 19.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

11.00 és 17.45: Atlétika, világbajnokság, London

15.00: Kerékpár, Benelux körverseny, 5. szakasz

23.20: Kerékpár, Coloradói körverseny, 2. szakasz

 

    Eurosport 2

14.30: Kerékpár, Norvég körverseny, 2. szakasz

 

    Digisport 1

 0.00: Tenisz, ATP-torna, Montreal

18.45: Masters vizes világbajnokság, Budapest, vízilabda

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Lyon

 

    Digisport 2

 0.00: Tenisz, WTA-torna, Toronto

18.30: Tenisz, ATP-torna, Montreal

 

    Digisport 3

18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Troyes

21.00: Tenisz, WTA-torna, Toronto

 

    Spíler Tv

 9.00, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotor, világbajnokság, Osztrák Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 1. szabadedzés

13.05, 14.00 és 15.00: Gyorsaságimotor, világbajnokság, Osztrák Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 2. szabadedzés

20.45: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-Leicester City

 

augusztus 12., szombat:

    M4 Sport

10.45 és 22.45: Atlétika, világbajnokság, London

18.00: Labdarúgás, NB I, Budapest Honvéd-Újpest FC

20.30: Labdarúgás, NB I, Videoton FC-DVSC

 

    Sport 1

15.30: Labdarúgás, Német Kupa, 1. forduló, Chemnitz-Bayern München

19.00: Úszás, Világkupa, Eindhoven

 

    Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

11.00 és 18.15: Atlétika, világbajnokság, London

23.10: Kerékpár, Coloradói körverseny, 3. szakasz

 

    Eurosport 2

11.00 és 18.30: Síugrás, Nyári Grand Prix, Courchevel

14.30: Kerékpár, Benelux körverseny, 6. szakasz

16.15: Kerékpár, Norvég körverseny, 3. szakasz

22.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Seattle Sounders FC-Sporting Kansas City

 

    Digisport 1

 0.30: Tenisz, ATP-torna, Montreal

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Marseille 

19.00: Masters vizes világbajnokság, Budapest, vízilabda, elődöntő

21.00: Tenisz, ATP-torna, Montreal, elődöntő

 

    Digisport 2

 1.00 és 19.00: Tenisz, WTA-torna, Toronto

 

    Digisport 3

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Metz

 

    Spíler Tv

 9.00, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotor, világbajnokság, Osztrák Nagydíj, Moto3, Moto2 és MotoGP, 3. szabadedzés

12.30: Gyorsaságimotor, világbajnokság, Osztrák Nagydíj, Moto3, időmérő

13.30 és 14.05: Gyorsaságimotor, világbajnokság, Osztrák Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés, időmérő

15.00: Gyorsaságimotor, világbajnokság, Osztrák Nagydíj, Moto2, időmérő

16.00: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Burnley

18.30: Labdarúgás, Premier League, Brighton-Manchester City

 

    Prime

13.30: Labdarúgás, Premier League, Watford-Liverpool

 

augusztus 13., vasárnap:

    M4 Sport

 9.00 és 20.30: Atlétika, világbajnokság, London

13.30: Strandröplabda, magyar bajnokság, női és férfi döntő

17.00: Labdarúgás, NB II, BFC Siófok-ETO FC Győr

 

    Sport 1

15.30: Labdarúgás, Német Kupa, 1. forduló, Dorfmerkingen-RB Leipzig

 

    Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 0.00: Kerékpár, Coloradói körverseny, 3. szakasz

 8.45 és 19.30: Atlétika, világbajnokság, London

15.10: Kerékpár, Benelux körverseny, 7. szakasz

 

    Eurosport 2

 0.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Toronto FC-Portland Timbers

16.00: Kerékpár, Norvég körverseny, 4. szakasz

21.30: Kerékpár, Coloradói körverseny, 4. szakasz

 

    Digisport 1

 0.00: Tenisz, WTA-torna, Toronto, elődöntő

 2.00: Tenisz, ATP-torna, Montreal, elődöntő

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Lille

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon-Monaco

19.00: Masters vizes világbajnokság, Budapest, vízilabda, döntő

21.45: Labdarúgás, spanyol Szuperkupa, első mérkőzés, Barcelona-Real Madrid

 

    Digisport 2

14.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Antwerp-Genk

17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Carleroi-Anderlecht

20.40: Labdarúgás, olasz Szuperkupa, Juventus-Lazio

 

    Digisport 3

19.30: Tenisz, WTA-torna, Toronto, döntő

22.00: Tenisz, ATP-torna, Montreal, döntő

 

    Spíler Tv

 8.35, 9.05 és 9.35: Gyorsaságimotor, világbajnokság, Osztrák Nagydíj, Moto3, Moto2 és MotoGP, bemelegítés

11.00: Gyorsaságimotor, világbajnokság, Osztrák Nagydíj, Moto3, futam

12.10: Gyorsaságimotor, világbajnokság, Osztrák Nagydíj, Moto2, futam

13.50: Gyorsaságimotor, világbajnokság, Osztrák Nagydíj, MotoGP, futam

17.00: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-West Ham United 

 

    Prime

14.30: Labdarúgás, Premier League, Newcastle United-Tottenham Hotspur

 

Forrás: MTI