Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2018-01-26
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

január 26., péntek:

    M4 Sport

17.45: Kosárlabda, férfi NB I, Alba Fehérvár-Zalaegerszeg

 

    Sport 1

15.15: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, az 5. helyért, Horvátország-Csehország, Zágráb

19.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, CSM Bucuresti-Győr

 

    Sport 2

18.00: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, elődöntő, Franciaország-Spanyolország, Zágráb

20.45: Labdarúgás, FA Kupa, Yeovil-Manchester United

 

    Eurosport 1

 7.00: Tenisz, Australian Open

13.45 és 16.00: Északi összetett, vk, Seefeld

17.45: Síugrás, világkupa, Zakopane

20.30: Pályakerékpár, Berlin

 

    Eurosport 2

 9.00: Műkorcsolya, Négy Kontinens Bajnokság, Tajpej

11.30: Hódeszka, vk, Bulgária

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-Borussia Mönchengladbach

 

    Digisport 1

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon FCO-Rennes 

 

    Digisport 2

18.40: Kosárlabda, Euroliga, Fenerbahce-Barcelona

20.40: Kosárlabda, Euroliga, Olimpia Milano - Makkabi Tel-Aviv 

 

    Digisport 3

17.45: Röplabda, női Közép-európai Liga, alapszakasz, Békéscsaba-Calcit Ljubljana

20.25: Kosárlabda, Euroliga, Valencia-Himki Moszkva 

 

január 27., szombat:

    M4 Sport

15.45: Vízilabda, férfi ob I, Eger-Honvéd

17.45: Kosárlabda, férfi NB I, Körmend-Kaposvár

20.00: Kézilabda, női NB I, Dunaújváros-Vác

 

    Sport 1

12.45: Labdarúgás, La Liga, Deportivo La Coruna-Levante

16.00: Labdarúgás, La Liga, Valencia-Real Madrid

18.30: Labdarúgás, La Liga, Málaga-Girona

20.30: Labdarúgás, La Liga, Villarreal-Real Sociedad

 

    Sport 2

13.30: Labdarúgás, FA Kupa, Peterborough-Leicester

16.00: Labdarúgás, FA Kupa

18.30: Labdarúgás, FA Kupa, Newport-Tottenham

20.45: Labdarúgás, FA Kupa, Liverpool-West Bromwich

 

    Eurosport 1

 9.30 és 12.00: Tenisz, Australian Open, női és férfi páros döntő

14.00: Sífutás, vk, férfi és női sprint, Seefeld

15.15: Északi összetett, vk, Seefeld, Ausztria

16.15: Síugrás, vk, csapatverseny, Zakopane

20.20: Motorsport

21.30: Kerékpár, hatnapos pályaverseny, Berlin

 

    Eurosport 2

10.00: Alpesi sí, vk, női óriás-műlesiklás, Lenzerheide

11.15: Alpesi sí, férfi lesiklás, Garmisch-Partenkirchen

13.15: Alpesi sí, vk, női óriás-műlesiklás, Lenzerheide

15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Hoffenheim

18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Werder Bremen-Hertha BSC

 

    Digisport 1

17.55: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Atalanta

20.25: Labdarúgás, Serie A, Chievo-Juventus

 

    Digisport 2

16.55: Labdarúgás, Ligue 1, PSG-Montpellier

19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Metz-Nice

 

    Digisport 3

19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Guingamp-Nantes 

 

január 28., vasárnap:

    M4 Sport

15.15: Kézilabda, női NB I, MTK Budapest-Vasas SC

17.30: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Red Bull Salzburg

 

    Sport 1

 0.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Detroit Pistons-Oklahoma City Thunder

11.45: Labdarúgás, La Liga, Leganés-Espanyol

14.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, FTC-Rail Cargo Hungaria - Buducsnoszt

17.45: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, a 3. helyért

20.15: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, döntő

 

    Sport 2

 2.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Charlotte

14.30: Labdarúgás, FA Kupa, Chelsea-Newcastle United

17.00: Labdarúgás, FA Kupa, Cardiff City-Manchester City

20.45: Labdarúgás, La Liga, Barcelona-Alavés

 

    Eurosport 1

 6.00 és 9.30: Tenisz, Australian Open, férfi döntő

13.00: Északi összetett, vk, Seefeld

13.30: Alpesi síelés, vk, férfi óriás-műlesiklás, Garmisch Partenkirchen

14.30: Sífutás, vk, női 10 km, Seefeld

15.15: Északi összetett, vk, Seefeld

16.15: Síugrás, vk, Zakopane

18.45: Motorsport

 

    Eurosport 2

 9.15: Alpesi sí, vk, női műlesiklás, Lenzerheide

10.30: Alpesi sí, férfi óriás-műlesiklás, Garmisch Partenkirchen

11.15: Sífutás, vk, férfi 15 km, Seefeld

12.00: Alpesi sí, vk, női műlesiklás, Lenzerheide

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Bayer Leverkusen-Mainz

18.00: Labdarúgás, Bundesliga, Hannover 96-Wolfsburg

 

    Digisport 1

12.10: Labdarúgás, Serie A, SPAL-Internazionale

14.40: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Bologna

17.40: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Lazio

20.25: Labdarúgás, Serie A, Roma-Sampdoria

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Verona

17.15: Röplabda, női Közép-európai Liga, alapszakasz, Békéscsaba-Mladost Zagreb

20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Marseille-AS Monaco

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Lille-Strasbourg 

17.55: Labdarúgás, Ligue 1, Bordeaux-Lyon

 

    Spíler TV

 1.00: Jégkorong, NHL, All Star Gála, ügyességi verseny, Tampa

21.30: Jégkorong, NHL, All Star Gála, Tampa

 

Forrás: MTI