Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2017-06-23
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

június 23., péntek:

    M4 Sport

10.45: Forma-1, Azeri Nagydíj, Baku, 1. szabadedzés

14.45: Forma-1, Azeri Nagydíj, Baku, 2. szabadedzés

19.15: Kézilabda, a januári férfi Európa-bajnokság sorsolása, Zágráb

 

    Sport 1

12.00, 14.00, 16.00 és 18.00: Tenisz, ATP-torna, Halle

 

    Sport 2

13.00, 15.00, 17.00 és 19.00: Tenisz, ATP-torna, London

 

    Sport M

12.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

10.00: Sznúker, Riga Masters

17.45: Atlétika, csapat Európa-bajnokság, Lille

 

    Eurosport 2

17.45: Sznúker, Riga Masters

 

    Digisport 1

12.30: Tenisz, WTA-torna, Birmingham

20.40: Labdarúgás, U21-es Európa-bajnokság, Szerbia-Spanyolország 

 

    Digisport 2

12.30 és 17.00: Tenisz, WTA-torna, Mallorca

20.40: Labdarúgás, U21-es Európa-bajnokság, Macedónia-Portugália 

 

    Spíler TV

 8.55: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Holland Nagydíj, Moto3, 1. szabadedzés

 9.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Holland Nagydíj, MotoGP, 1. szabadedzés

10.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Holland Nagydíj, Moto2, 1. szabadedzés

13.05: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Holland Nagydíj, Moto3, 2. szabadedzés

13.55: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Holland Nagydíj, MotoGP, 2. szabadedzés

15.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Holland Nagydíj, Moto2, 2. szabadedzés

 

június 24, szombat:

    M4 Sport

 9.55: Autósport, Azeri Nagydíj, Forma-2, 1. futam

12.00: Forma-1, Azeri Nagydíj, 3. szabadedzés

15.00: Forma-1, Azeri Nagydíj, időmérő 

17.00: Labdarúgás, Konföderációs Kupa, Mexikó-Oroszország

20.30: Kosárlabda, női Európa-bajnokság, elődöntő

    

    Sport 1

13.00 és 16.00: Tenisz, ATP-torna, Halle

18.00 és 19.00: Strandkézilabda, férfi Európa-bajnokság, elődöntők

 

    Sport 2

13.00: Strandröplabda, Baden Masters

14.30 és 16.30: Tenisz, ATP-torna, London

 

    Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

10.00 és 18.15: Sznúker, Riga Masters

13.30: Atlétika, csapat Európa-bajnokság, Lille

19.30: Labdarúgás, amerikai bajnokság, New York Red Bulls-New York City

21.30: Autósport, Blancpain Endurance, Paul Ricard, Franciaország

 

    Eurosport 2

13.45 és 18.00: Motorsport, FIM Endurance világbajnokság, Dióska (Orechova Poton)

16.30: Autósport, túraautó-világbajnokság, Portugália

 

    Digisport 1

14.45: Amerikaifutball, HFL, elődöntő, Miskolc Steelers-Budapest Wolves

20.40: Labdarúgás, U21-es Európa-bajnokság, Olaszország-Németország     

22.55: Labdarúgás, argentin bajnokság

 

    Digisport 2

12.30: Tenisz, WTA-torna, Birmingham    

17.00: Tenisz, WTA-torna, Mallorca    

20.40: Labdarúgás, U21-es Európa-bajnokság, Csehország-Dánia 

 

    Digisport 3

15.00: Tenisz, WTA-torna, Mallorca 

 

    Spíler TV

 8.55: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Holland Nagydíj, Moto3, 3. szabadedzés

 9.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Holland Nagydíj, MotoGP, 3. szabadedzés

10.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Holland Nagydíj, Moto2, 3. szabadedzés

12.30: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Holland Nagydíj, Moto3, időmérő

13.25: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Holland Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés

14.05: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Holland Nagydíj, MotoGP, időmérő 1

14.30: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Holland Nagydíj, MotoGP, időmérő 2

15.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Holland Nagydíj, Moto2, időmérő

19.00: Motorsport, FIM Speedway Grand Prix, világbajnokság, Dánia

 

június 25., vasárnap: 

    M4 Sport

12.00: Strandröplabda, országos bajnokság, 1. forduló, Tata

14.45: Forma-1, Azeri Nagydíj, futam

17.00: Labdarúgás, Konföderációs Kupa, Németország-Kamerun

20.15: Kosárlabda, női Európa-bajnokság, döntő

 

    Sport 1

13.00: Tenisz, ATP-torna, Halle, döntő

15.00: Tenisz, ATP-torna, London, döntő

 

    Sport 2

16.00: Strandkézilabda, Európa-bajnokság, női döntő

17.00: Strandkézilabda, Európa-bajnokság, férfi döntő

 

    Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

10.00 és 19.30: Sznúker, Riga Masters

13.00: Atlétika, csapat Európa-bajnokság, Lille

17.30: Autósport, túraautó-világbajnokság, Portugália

 

    Eurosport 2

12.45: Autósport, ETC Kupa, Portugália

14.30: Sznúker, Riga Masters

 

    Digisport 1

14.45: Amerikaifutball, HFL, elődöntő, Eger Heroes-Budapest Cowbells

18.55: Autósport, IndyCar, Road America 

 

    Digisport 2

12.00: Tenisz, WTA-torna, Eastbourne     

14.30: Tenisz, WTA-torna, Birmingham, döntő

17.00: Tenisz, WTA-torna, Mallorca     

22.00: Labdarúgás, argentin bajnokság

 

    Digisport 3

14.00: Tenisz, WTA-torna, Eastbourne

 

    Spíler TV:

 8.35: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Holland Nagydíj, MotoGP, bemelegítés

 9.35: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Holland Nagydíj, Moto2, bemelegítés

10.55: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Holland Nagydíj, Moto3, futam

12.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Holland Nagydíj, MotoGP, futam

14.20: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Holland Nagydíj, Moto2, futam

 

Forrás: MTI