Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2020-07-10
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

július 10., péntek:

    M4 Sport

10.55: Autósport, Forma-1, Stájer Nagydíj, Spielberg, 1. szabadedzés

12.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, sorsolás

14.00: Autósport, Forma-3, Osztrák Nagydíj, Spielberg, időmérő edzés

14.55: Autósport, Forma-1, Stájer Nagydíj, Spielberg, 2. szabadedzés

16.55: Autósport, Forma-2, Osztrák Nagydíj, Spielberg, időmérő edzés

 

    Sport 1

13.00: Labdarúgás, Európa-liga, sorsolás

20.15: Labdarúgás, portugál bajnokság, Sporting Lisboa-Santa Clara

 

    Sport 2

20.00: Lósport, Kincsem+

 

    Eurosport 1

12.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, sorsolás

13.00: Labdarúgás, Európa-liga, sorsolás

13.20: Tenisz, Thiem's 7, elődöntők

 

    Digisport 1

13.00: Labdarúgás, Európa-liga, sorsolás

 

    Spíler2 TV

19.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Granada CF

21.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Alavés

 

    Arena4

19.00: Labdarúgás, angol másodosztály, Huddersfield-Luton

 

július 11., szombat:

    M4 Sport

10.15: Autósport, Forma-3, Osztrák Nagydíj, Spielberg, 1. futam

12.00: Autósport, Forma-1, Stájer Nagydíj, Spielberg, 3. szabadedzés

14.45: Autósport, Forma-1, Stájer Nagydíj, Spielberg, időmérő

16.45: Autósport, Forma-2, Osztrák Nagydíj, Spielberg, 1. futam

 

    Sport 1

18.15: Labdarúgás, osztályozó a német másodosztályért, visszavágó, Ingolstadt-Nürnberg

 

    Sport 2

15.00: Lósport, Kincsem+

 

    Eurosport 1

15.00: Kerékpár, virtuális Tour de France, 3. szakasz

17.00: Tenisz, Ultimate Showdown

20.25: Labdarúgás, norvég bajnokság, Rosenborg-Strömgodset

 

    Eurosport 2

11.30: Tenisz, Thiem's 7, bronzmérkőzés

13.30: Tenisz, Thiem's 7, döntő

 

    Digisport 1

13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Norwich-West Ham United

16.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Sassuolo

19.20: Labdarúgás, olasz bajnokság, Brescia-AS Roma

21.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Atalanta

 

    Digisport 2

12.55 és 16.15: Strandkézilabda

20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Manchester City

 

    Spíler1 TV

13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Newcastle United

15.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Burnley

18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-Chelsea

 

    Spíler2 TV

16.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Celta Vigo

19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid-Barcelona

21.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Betis

 

július 12., vasárnap:

    M4 Sport

 9.45: Autósport, Forma-3, Osztrák Nagydíj, Spielberg, 2. futam

11.00: Autósport, Forma-2, Osztrák Nagydíj, Spielberg, 2. futam

14.30: Autósport, Forma-1, Stájer Nagydíj, Spielberg, futam

 

    Sport 1

 4.00: Küzdősport, UFC, Abu-Dzabi

 

    Sport 2

15.00: Lósport, Kincsem+

17.30: Labdarúgás, török bajnokság, Ankaragücü-Galatasaray

20.00: Labdarúgás, török bajnokság, Fenerbahce-Sivasspor

 

    Eurosport 1

12.15: Autósport, Porsche Szuperkupa, Spielberg

15.00: Kerékpár, virtuális Tour de France, 4. szakasz

17.00: Tenisz, Ultimate Showdown

 

    Digisport 1

12.55, 14.20 és 16.15: Strandkézilabda

17.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-SPAL

19.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Hellas Verona

21.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-AC Milan

    

    Digisport 2

15.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Crystal Palace

17.15: Strandkézilabda

19.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Bournemouth-Leicester

 

    Digisport 3

19.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Sampdoria

 

    Spíler1 TV

12.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Wolverhampton-Everton

16.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Arsenal

 

    Spíler2 TV

13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Eibar

16.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Athletic Bilbao

19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Leganés-Valencia

21.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Mallorca

 

Forrás: MTI