Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2018-10-05
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

október 5., péntek:

    M4 Sport

17.45: Úszás, világkupa, Duna Aréna 

 

    Sport 1

11.00: Tenisz, ATP-torna, Tokió

17.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportmérkőzés, CSM Bucuresti - FTC-Rail Cargo Hungaria

19.15: Kézilabda, férfi EHF Kupa, 2. forduló, 1. mérkőzés, Sport36 Komló-Olimpiakosz

 

    Sport 2

 8.30: Tenisz, ATP-torna, Peking

13.30: Kosárlabda, NBA, előszezon, Philadelphia 76ers-Dallas Mavericks

20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Werder Bremen-Wolfsburg

 

    Eurosport 1

12.55 és 18.55: Sznúker, European Masters

 

    Digisport 1

20.25: Labdarúgás, Serie A, Torino-Frosinone

 

    Digisport 2

 8.00 és 13.30: WTA-torna, Peking

17.45: Jégkorong, szlovák Extraliga, DVTK Jegesmedvék-Banska Bystrica

20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Toulouse-Nice

 

    Digisport 3

18.55: Labdarúgás, Süper Lig, Kasimpasa-Göztepe

 

    Spíler1 TV:

 8.05, 9.00 és 10.00: Motorsport, gyorsasági vb, Thaiföldi Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 2. szabadedzés

20.30: Labdarúgás, Premier League, Brighton-West Ham United

 

     Spíler2 TV:

20.45: Labdarúgás, La Liga, Athletic Bilbao-Real Sociedad

 

 

október 6., szombat:

    M4 Sport

 4.45 és 7.45: Forma-1, Japán Nagydíj, 3. szabadedzés és időmérő

 9.45: Autósport, WTCR, Kína, 1. futam

12.30: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, selejtező, Telki, Magyarország-Szerbia

14.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-DVTK

16.45: Úszás, világkupa, Duna Aréna

19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, FTC-DVSC

 

    Sport 1

10.30: Tenisz, ATP-torna, Peking

14.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Meskov Breszt-Telekom Veszprém

17.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, MOL-Pick Szeged - Celje

19.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Győri Audi ETO-Krim Ljubljana 

21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Braga-Rio Ave

 

    Sport 2

 8.00: Tenisz, ATP-torna, Tokió

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Mainz-Hertha BSC

18:30: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Borussia Mönchengladbach

 

    Eurosport 1

 9.45: Autósport, WTCR, Kína, 1. futam

15.00: Kerékpár, Giro dell'Emilia

18.55: Sznúker, European Masters

 

    Eurosport 2

12.55: Sznúker, European Masters

21.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, MLS, Montreal Impact-Colombus Crew

23.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, MLS, Toronto FC-Vancouver Whitecaps

 

    Digisport 1

 8.30: WTA-torna, Peking

14.55: Labdarúgás, Serie A, Cagliari-Bologna 

17.40: Labdarúgás, Serie A, Udinese-Juventus 

20.10: Labdarúgás, Serie A, Empoli-Roma 

 

    Digisport 2

13.30: WTA-torna, Peking

17.55: Labdarúgás, Süper Lig, Antalyaspor-Galatasaray

19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Amiens-Dijon

 

    Digisport 3

16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Lille-St. Étienne

19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Guingamp-Montpellier

 

    Spíler1 TV:

 1.05: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Columbus Blue Jackets-Carolina Hurricanes

 7.30, 8.25 és 10.00: Motorsport, gyorsasági vb, Thaiföldi Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, időmérő

18.30: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Newcastle United

 

    Spíler2 TV:

16.00: Labdarúgás, La Liga, Getafe-Levante

18.30: Labdarúgás, La Liga, Alavés-Real Madrid

20.45: Labdarúgás, La Liga, Leganés-Rayo Vallecano

 

 

október 7., vasárnap:

    M4 Sport

 6.45: Forma-1, Japán Nagydíj

 9.30 és 10.45: Autósport, WTCR, Kína, 2. és 3. futam

17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mol Vidi FC-MTK Budapest

20.45: Műrepülés, Red Bull Air Race, Indianapolis

 

    Sport 1

 4.00: Küzdősport, UFC, Habib Nurmagomedov-Conor McGregor

 8.45: Atlétika, SPAR Budapest Maraton

13.15: Labdarúgás, Bundesliga, Freiburg-Leverkusen

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hoffenheim-Eintracht Frankfurt

17.45: Labdarúgás, Bundesliga, RB Leipzig-Nürnberg

 

    Sport 2

 8.30: Tenisz, ATP-torna, Tokió

13.30: Tenisz, ATP-torna, Peking

15.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Metz-Larvik

16.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Skjern-PPD Zagreb

19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Pittsburgh Steelers-Atlanta Falcons

22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Philadelphia Eagles-Minnesota Vikings

 

    Eurosport 1

 9.30 és 10.45: Autósport, WTCR, Kína, 2. és 3. futam

15.15: Kerékpár, Párizs-Tours

18.55: Sznúker, European Masters

 

    Eurosport 2

12.55: Sznúker, European Masters

19.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, MLS, DC United-Chicago Fire

22.00: Motorsport, Mix of Nations, 3. futam

 

    Digisport 1

12.25: Labdarúgás, Serie A, Genoa-Parma

14.40: Labdarúgás, Serie A, Milan-Chievo

17.40: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Sassuolo 

20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Paris Saint-Germain - Lyon

 

    Digisport 2

10.30: WTA-torna, Peking

14.55: Labdarúgás, Serie A, Lazio-Fiorentina

17.15: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Znojmo

20.25: Labdarúgás, Serie A, SPAL-Internazionale

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Bordeaux-Nantes 

17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Marseille-Caen 

19.25: Labdarúgás, Süper Lig, Konyaspor-Besiktas

 

    Spíler1 TV:

 1.05: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Toronto Maple Leafs-Ottawa Senators

 6.00, 7.20 és 9.00: Motorsport, gyorsasági vb, Thaiföldi Nagydíj, Moto3, Moto2, MotoGP, futam

13.00: Labdarúgás, Premier League, Fulham-Arsenal

15.15: Labdarúgás, Premier League, Southampton-Chelsea

17.30: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Manchester City

23.05: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Carolina Hurricanes-New York Rangers

 

    Spíler2 TV:

16.00: Labdarúgás, La Liga, Atlético Madrid-Betis

18.30: Labdarúgás, La Liga, Sevilla-Celta Vigo

20.45: Labdarúgás, La Liga, Valencia-Barcelona

 

Forrás: MTI