Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2018-11-30
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

november 30., péntek:

    M4 Sport

19.45: Vízilabda, európai szuperkupa-mérkőzés, férfiak, FTC-Olimpiakosz

 

    Sport 1

20.15: Labdarúgás, Bundesliga, Düsseldorf-Mainz

 

    Sport 2

18.00: Kézilabda, női Európa-bajnokság, csoportkör, Szerbia-Lengyelország

21.00: Kézilabda, női Európa-bajnokság, csoportkör, Dánia-Svédország

 

    Eurosport 1

10.45 és 14.15: Északi összetett, vk, Lillehammer

12.00: Sífutás, vk, Lillehammer

15.30: Síugrás, vk, Nyizsnyij Tagil

18.30: Alpesi sí, vk, Beaver Creek

20.15: Alpesi sí, vk, Lake Louise

22.00: Lósport, díjugratás, Longines Masters of Paris

 

    Eurosport 2

17.30: Autósport, Bahrein

18.30: Kerékpár, országúti verseny, Berlin

23.00: Szánkó, vk, Whistler

 

    Digisport 1

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Nantes 

 

    Digisport 2

18.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Anadolu Efes-Baskonia

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Fenerbahce 

 

    Digisport 3

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Panathinaikosz

20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olimpiakosz-Buducnost

 

    Spíler1 TV

20.30: Labdarúgás, Premier League, Cardiff City-Wolverhampton Wanderers

 

    Spíler2 TV

20.45: Labdarúgás, La Liga, Rayo Vallecano-Eibar

 

 

december 1., szombat:

    M4 Sport

12.45: Vízilabda, férfi ob I, BVSC-Zugló - PVSK

14.45: Kézilabda, női Európa-bajnokság, csoportkör, Magyarország-Hollandia

16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-DVSC

19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-FTC

 

    Sport 1

 4.00: Küzdősport, UFC, Las Vegas

13.00: Labdarúgás, 2. Bundesliga, Ingolstadt-Hamburg

15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Dortmund-Freiburg

18.15: Labdarúgás, Bundesliga, Hoffenheim-Schalke

23.00: Kosárlabda, NBA, New York Knicks-Milwaukee Bucks

 

    Sport 2

12.00: Jégkorong, KHL, Barisz-Avtomobiliszt

15.00: Kézilabda, női Európa-bajnokság, csoportkör, Norvégia-Németország

18.00: Kézilabda, női Európa-bajnokság, csoportkör, Spanyolország-Horvátország

20.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, León-Elverum

 

    Eurosport 1

 9.15 és 14.00: Északi összetett, vk, Lillehammer

10.30 és 12.00: Sífutás, vk, Lillehammer

15.15: Síugrás, vk, Nyizsnyij Tagil

18.15: Alpesi sí, vk, Beaver Creek

20.30: Alpesi sí, vk, Lake Louise

22.45: Labdarúgás, női U17-es vb, döntő, Mexikó-Spanyolország

 

    Eurosport 2

 0.15: Szánkó, vk, Whistler

11.15 és 17.30: Autósport, Bahrein

14.00 és 19.45: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága

 

    Digisport 1

14.55: Labdarúgás, Serie A, SPAL-Empoli 

17.40: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Juventus

20.10: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Bologna 

 

    Digisport 2

13.55: Labdarúgás, török bajnokság, Basaksehir-Sivasspor

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Lyon

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Montpellier 

 

    Digisport 3

16.55: Labdarúgás, török bajnokság, Kayserispor-Trabzonspor

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Guingamp-Nice

 

    Spíler1 TV

 1.00: Jégkorong, NHL, Washington Capitals-New Jersey Devils

18.30: Labdarúgás, Premier League, Southampton-Manchester United

22.00: Jégkorong, NHL, Vancouver Canucks-Dallas Stars

 

    Spíler2 TV

16.15: Labdarúgás, La Liga, Valladolid-Leganés

18.30: Labdarúgás, La Liga, Getafe-Espanyol

20.45: Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Valencia

 

 

december 2., vasárnap:

    M4 Sport

11.45: Labdarúgás, a 2020-as Európa-bajnokság selejtezőcsoportjainak sorsolása, Dublin

13.15: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Gyirmót-Nyíregyháza

15.45: Kosárlabda, férfi világbajnoki selejtező, Magyarország-Hollandia

17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Vidi-Honvéd

 

    Sport 1

 4.00: Küzdősport, UFC, Adelaide

12.00: Labdarúgás, a 2020-as Európa-bajnokság selejtezőcsoportjainak sorsolása, Dublin

13.00: Kézilabda, német bajnokság, Hannover-Kiel

15.00: Kézilabda, női Európa-bajnokság, csoportkör, Szlovénia-Franciaország

16.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Celje-Nantes

18.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Veszprém-Montpellier

 

    Sport 2

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Leipzig-Mönchengladbach

19.00: Amerikaifutball, NFL, Detroit Lions-Los Angeles Rams

22.30: Amerikaifutball, NFL, New England Patriots-Minnesota Vikings

 

    Eurosport 1

10.00: Sífutás, vk, Lillehammer

10.45 és 13.45: Északi összetett, vk, Lillehammer

11.45 és 14.30: Sílövészet, vk, Pokljuka

16.00: Síugrás, vk, Nyizsnyij Tagil, férfiak

17.45 és 20.30: Alpesi sí, vk, Beaver Creek

18.45: Alpesi sí, vk, Lake Louise

 

    Eurosport 2

11.45 és 12.00: Sífutás, vk, Lillehammer

14.00 és 19.45: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága

 

    Digisport 1

12.25: Labdarúgás, Serie A, Milan-Parma

14.55: Labdarúgás, Serie A, Torino-Genoa 

17.40: Labdarúgás, török bajnokság, Besiktas-Galatasaray

20.10: Labdarúgás, Serie A, Roma-Internazionale

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Udinese

17.15: Jégkorong, szlovák Extraliga, DVTK-Nové Zámky

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-PSG 

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-Dijon 

17.55: Labdarúgás, Serie A, Chievo-Lazio 

 

    Spíler1 TV

 1.00: Jégkorong, NHL, Pittsburgh Penguins-Philadelphia Flyers

 4.00: Jégkorong, NHL, Edmonton Oilers-Vegas Golden Knights

13.00: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Fulham

15.05: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-Tottenham

17.15: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Everton

21.00: Jégkorong, NHL, Washington Capitals-Anaheim Ducks

 

    Spíler2 TV

16.15: Labdarúgás, La Liga, Girona-Atlético Madrid

18.30: Labdarúgás, La Liga, Barcelona-Villarreal

20.45: Labdarúgás, La Liga, Alavés-Sevilla

 

Forrás: MTI